Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? Ugye, hamarabb...

Elkéstem? Ugye, hamarabb kellett volna neki megmondani? Megőrülök, annyira fáj!

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek, segítsetek!! Összetört szerelmes lány vagyok! Az életemnél is jobban szeretek egy férfit, ŐT, akitől családot, gyerekeket akartam, akiért végülis feladnék mindent!

24 éves vagyok, Ő 36. 350 km választ el minket egymástól. Azt mondta eddig, hogy a kapcsolatunkban egy dolog zavarja csak, a távolság, mert ő semmi pénzért nem jönne hozzám lakni, vagy én megyek hozzá letelepedni, vagy vége. Azaz "ez van vagy ez se".

Tegnap itt volt, együtt voltunk, és utána közölte, hogy ha egy közelebbi lány jönne, aki még neki is tetszik, akkor szó nélkül lecserélne engem arra, mert az a lány egy fontos kritériummal többnek felelne meg, mint én: ott akarna élni, ahol ő van, mert ő tudja, hogy én se mennék oda lakni, meg ő se fog jönni semmi pénzért. Akkor fájdalom, de vége. Kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy akkor talán egyedül marad, itt meg családja, jó munkahelye lehetne? Azt mondta, hogy ne temessük őt még el, mert őt most is nézegetik más lányok, csak akadna neki más. Kérdeztem erre, hogy akkor mindegy, hogy én vagyok vagy más? Azt mondta, hogy olyan szempontból mindegy, hogy a párválasztás szakaszában olyat kell választani, aki minden szempontból megfelel, és én ennek az egy szempontnak nem felelek meg.

Már többször is gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak odamegyek, mert nagyon szeretem, csak mivel ez eddig még egy függő kérdés volt, nem közöltem vele.

Ma meg jön a szakító sms-e, hogy ne haragudjak, de ezt így nem akarja folytatni, mert a távolság megoldhatatlan. Hát én erre megírtam, hogy ha csak az a baj, akkor én eldöntöttem, hogy költözöm, letelepedem az ő vidékén. Azt írta rá, hogy de azzal olyanra kényszerítene rá engem, amit a szívem mélyén nem akarok, és egy életen át szenvednék miatta. Megírtam erre, hogy nem, ha ő szeret, mert az ő szeretete kárpótol mindenért. Erre azóta sem válaszolt, pedig több órája ennek, dolga nincs most, előtte meg pergőn smseztünk. Még annyit írtam ezután, hogy remélem, hogy nem késtem el ezzel a válasszal, de ha nem kell, hogy menjek, akkor nem megyek. Erre sem válaszolt. Pedig előtte mindig mondta nekem, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, mert ha itthon, akkor szakít, és nem is mer megszeretni addig, míg nem érez engem biztosnak, hogy odamegyek hozzá. Mert szeret vmennyire, de nem olyan mélyen, és nem is kötődik annyira, mintha ottani lennék. S amikor megkérdeztem, hogy tudnál-e szeretni, ha odamennék hozzád, ott telepednék le, akkor egyszer azt írta rá, hogy talán.

A kapcsolat 2 hónapos, de szerelem volt számomra első látásra, ami azóta csak erősödik. Előtte egy 6 éves kapcsolatom volt, aki mindent megtett értem (erre is azt mondta nekem, hogy biztos azért, mert az helybeli volt), rajta is nehezen jutottam túl, és azt hittem, senki nem fogja őt pótolni. Kb a 40. randi után jött Ő, aki jött, látott és győzött nálam.

A tegnapi együttlétünkhöz képest ma gyógyszeren élek, folyamatosan bőgök, még semmit sem ettem, kócos vagyok, csak a gépet bámulom. Anyut hívtam, neki is több órát bőgtem a telefonba, de csak annyit értem el vele, hogy eddig szerette Őt, most meg utálja.

A megőrülés határán vagyok! Ugye, elkéstem a válaszommal? Hamarabb kellett volna megadnom a választ, akkor jobban ki tud alakulni a kapcsolat, akkor jobban megszeret! Így a bizonytalanság miatt lehet, hogy kiszeretett belőlem! Bár még tegnap is úgy jött, hogy így szerelmem, úgy szerelmem, édesem, amúgy nagyon hideg fejű, ha vmi nem felel meg a számításoknak, azaz nem éri meg, akkor olyat nem csinál, munkával is így van.

Meg fogok őrülni, késsel vágják a szívemet, a fejemet, fejgörcsöm van, és összevissza rajzolgatok A/4-es lapokra hülyeségeket, mint egy őrült, pedig nem szoktam még unalmamban se.

Mit tegyek még, mit írjak még, mit mondjak még??????


2010. szept. 12. 16:20
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
35%
Aha! Leszarom kapszula ha baj van...így már érthető ez a hatalmas dráma! Hagyd ezeket a rohadt nyugtatókat, ettől vagy ilyen hülye. Már bocs.
2010. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
19:43-as, szerintem leírhatod.
2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

21 10, a lesz*rom kapszula csak egy hasonlat, kepletesen kell erteni, nem gogyszer.


szerintem a pasas csak hulyitett, 36evesen ekkora gyoker,adj halat az egnek hogy most kiderult ilyen hamar! hiphopp elfelejted! legyel felkeszult,ha hiv vagy ir,es egyertelmuen mondd meg neki hogy bocs ez a busz mar elment. (21:10 : nem,nem busszal fog menni,ez kepletesen ertendo :-)

2010. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Felénk a nyugtatót hívják így...na mindegy, ha nem az, akkor az a jobbik eset.
2010. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már mindenki leírta, én csak felhívnám egy dologra a figyelmedet. Az egyik kommentedben írtad, hogy kárpótoltad volna a pasast azzal, ha kitagadta volna a mama az örökségéből, hogy ráíratod a fél lakásodat. Bocs, hogy így kérdezem, de NORMÁLIS vaaaagy? Két hónapnyi távkapcsolat után képes lennél ekkora baromságot elkövetni?!

Szerintem próbálj meg a közeledben élő, hús vér férfiakkal kapcsolatot kialakítani.

2010. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
ja es ESZEDBE NE JUSSON egy pasira se hazreszeket iratni,meg vagy te bolondulva???? minek?? ha ferjhez mesz ugyis egy fedel alatt eltek es mindegy,kie, ...inkabb ha majd gyereked lesz,ra irasd!!!
2010. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nekem is megdöbbentő volt hogy a lakása felét a pasira íratta volna... Miféle gondolkozás ez? Megveszed a pasit vagy mi? Nagyon buta lettél volna...
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
21 10: bocsanat nem tudtam... nalunk a lesz*rom kapszula csak egy hasonlat,annyit jelent hogy lesz*rom,tobbet nem fogllakozok vele,akaraterobol :-)))
2010. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod inkabb ram iratni a hazreszedet?? :-)) Uristen oke hogy a szerelem ol,butit es nyomorba dont,de ne legyel ilyen idiota (ok 20evesen nekem is volt hasonlo barom,agyament, abnormalis, idiota gondolatom de hala a jo egnek lehetosegem sem volt megtenni) ...pfff... egesz eletedben bannad!! csak a gyerekedre irass vagy csaladban arra akivel nagyon szoros a kapcsolatod!! ferjre se!!? max az ezustlakodalomra de akkor mar minek.
2010. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Végy egy mély levegöt és ne hisztiz, az nem komoly kapcsolat ahol egyik fél sem hajlandó feladni az addigi életét és újat kezdeni élete párjával.

Te nem mész hozzá ő nem jön hozzád, ilyen embertől akarsz gyereket 2 hónapos kapcsolatba.

2010. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!