Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? Ugye, hamarabb...

Elkéstem? Ugye, hamarabb kellett volna neki megmondani? Megőrülök, annyira fáj!

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek, segítsetek!! Összetört szerelmes lány vagyok! Az életemnél is jobban szeretek egy férfit, ŐT, akitől családot, gyerekeket akartam, akiért végülis feladnék mindent!

24 éves vagyok, Ő 36. 350 km választ el minket egymástól. Azt mondta eddig, hogy a kapcsolatunkban egy dolog zavarja csak, a távolság, mert ő semmi pénzért nem jönne hozzám lakni, vagy én megyek hozzá letelepedni, vagy vége. Azaz "ez van vagy ez se".

Tegnap itt volt, együtt voltunk, és utána közölte, hogy ha egy közelebbi lány jönne, aki még neki is tetszik, akkor szó nélkül lecserélne engem arra, mert az a lány egy fontos kritériummal többnek felelne meg, mint én: ott akarna élni, ahol ő van, mert ő tudja, hogy én se mennék oda lakni, meg ő se fog jönni semmi pénzért. Akkor fájdalom, de vége. Kérdeztem, hogy az nem zavarja, hogy akkor talán egyedül marad, itt meg családja, jó munkahelye lehetne? Azt mondta, hogy ne temessük őt még el, mert őt most is nézegetik más lányok, csak akadna neki más. Kérdeztem erre, hogy akkor mindegy, hogy én vagyok vagy más? Azt mondta, hogy olyan szempontból mindegy, hogy a párválasztás szakaszában olyat kell választani, aki minden szempontból megfelel, és én ennek az egy szempontnak nem felelek meg.

Már többször is gondolkoztam rajta, hogy mégiscsak odamegyek, mert nagyon szeretem, csak mivel ez eddig még egy függő kérdés volt, nem közöltem vele.

Ma meg jön a szakító sms-e, hogy ne haragudjak, de ezt így nem akarja folytatni, mert a távolság megoldhatatlan. Hát én erre megírtam, hogy ha csak az a baj, akkor én eldöntöttem, hogy költözöm, letelepedem az ő vidékén. Azt írta rá, hogy de azzal olyanra kényszerítene rá engem, amit a szívem mélyén nem akarok, és egy életen át szenvednék miatta. Megírtam erre, hogy nem, ha ő szeret, mert az ő szeretete kárpótol mindenért. Erre azóta sem válaszolt, pedig több órája ennek, dolga nincs most, előtte meg pergőn smseztünk. Még annyit írtam ezután, hogy remélem, hogy nem késtem el ezzel a válasszal, de ha nem kell, hogy menjek, akkor nem megyek. Erre sem válaszolt. Pedig előtte mindig mondta nekem, hogy döntsem el, hogy hol akarok élni, mert ha itthon, akkor szakít, és nem is mer megszeretni addig, míg nem érez engem biztosnak, hogy odamegyek hozzá. Mert szeret vmennyire, de nem olyan mélyen, és nem is kötődik annyira, mintha ottani lennék. S amikor megkérdeztem, hogy tudnál-e szeretni, ha odamennék hozzád, ott telepednék le, akkor egyszer azt írta rá, hogy talán.

A kapcsolat 2 hónapos, de szerelem volt számomra első látásra, ami azóta csak erősödik. Előtte egy 6 éves kapcsolatom volt, aki mindent megtett értem (erre is azt mondta nekem, hogy biztos azért, mert az helybeli volt), rajta is nehezen jutottam túl, és azt hittem, senki nem fogja őt pótolni. Kb a 40. randi után jött Ő, aki jött, látott és győzött nálam.

A tegnapi együttlétünkhöz képest ma gyógyszeren élek, folyamatosan bőgök, még semmit sem ettem, kócos vagyok, csak a gépet bámulom. Anyut hívtam, neki is több órát bőgtem a telefonba, de csak annyit értem el vele, hogy eddig szerette Őt, most meg utálja.

A megőrülés határán vagyok! Ugye, elkéstem a válaszommal? Hamarabb kellett volna megadnom a választ, akkor jobban ki tud alakulni a kapcsolat, akkor jobban megszeret! Így a bizonytalanság miatt lehet, hogy kiszeretett belőlem! Bár még tegnap is úgy jött, hogy így szerelmem, úgy szerelmem, édesem, amúgy nagyon hideg fejű, ha vmi nem felel meg a számításoknak, azaz nem éri meg, akkor olyat nem csinál, munkával is így van.

Meg fogok őrülni, késsel vágják a szívemet, a fejemet, fejgörcsöm van, és összevissza rajzolgatok A/4-es lapokra hülyeségeket, mint egy őrült, pedig nem szoktam még unalmamban se.

Mit tegyek még, mit írjak még, mit mondjak még??????


2010. szept. 12. 16:20
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Õszintén megmondom,hogy sohasem értettem meg az ilyen lànyokat,hogy egy pasi csak igy àt tud nézni rajtuk,és mégis reménykednek.Inkàbb te jàtszadozzàl vele,hiszen 12 év van közöttetek.Ne adjàl màr le magadból ennyire,te többre vagy érdemes.

Es arra nem gondoltàl,hogy az anyukàja pokollà teszi az életed,ha oda fogsz költözni?ha màr ennyire irànyitja a fiàt.

2010. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretne, már réges régen reagált volna. Nem is értem ezt az sms dolgot sem. Nincs benne annyi, hogy felhívjon? Hisz felnőtt ember. Ne írj neki amíg nem jelentkezik, maradjon benned egy kis tartás. Kicsit sajnállak :(

Majd írd meg légyszi, hogy jelentkezett-e?

25/N

2010. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Eltelt egypár óra, kellett ez a sok válasz most nekem, helyretettétek az agyamat, ezt nagyon szépen köszönöm!

Uraság még mindig nem válaszolt, de már nem is érdekel. Rendbehoztam magam, felálltam a gép mellől, és bevettem a lesz@rom a kapszulát. Végig tudtam azt, hogy igen erősen játszadozik velem, de mivel szeretem (ez jelen idő, pár óra alatt nem múlik el), így is kellett nekem. Na de mostmár így, hogy a feneke két nyelvvel volt kinyalva (tényleg, segítség minden téren, anyagiakkal is, életmódváltás ígérete, jöttem volna tényleg, még úgy is, hogy nekem itt elég sok mindent kellene itt hagynom, továbbá igyekeztem átváltozni, hogy tetsszem neki, amennyire csak bírtam erővel), és még így se kellek? Na ott egye meg a fene, ahol van.

Benéztem a chatre, érdeklődők még mindig akadnak, talán majd megszeretek megint vkit, mert úgy nem megy nekem egy kapcsolat, hogy csak ő szeret, én meg ne szeressem.

A (mostmár) volt barátom (páromnak nem írom, sose viselkedett úgy) meg le van ejtve. Képes 1 nappal korábban még velem lenni, délelőtt meg jópofizni, soha egy kb@szott egyenes beszédet még nem hallottam tőle, hát ha ennyire tartott engem, akkor adjon Isten jó napot. A bohóc tényleg lelép, tehát ő mostmár igazán fellélegezhet.

Valóban szerettem, úgy ahogy talán még a 6 éves kapcsolatomat se, hiába volt helyben (!), de ha semmi sem jó, akkor egy idő után hatni fog a lesz@rom kapszula.

Erről ennyit, megyek vissza társat keresni.

2010. szept. 12. 18:36
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg egy kis ideig egyedül, pár nélkül élni. Tisztuljon az agyad, a szíved, a lelked. Légy túl ezen a dolgon, dolgozd fel, emészd meg, s azután keresd meg a párod.

Sok sikert!

2010. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, gondoltam, hogy ezt mondja majd nekem vki, de én olyan vagyok, hogy kutyaharapást szőrével. Csak egyet tudok szeretni, és azt nagyon, de ha kicsesznek velem, és megtudom, hogy nem vagyok elég jó, és nem kellek eléggé, aztán meg sehogy se, akkor miért ne mennék egy olyanhoz, akinek meg kellek?

Itt jönnek az ünnepek, a születésnapom, karácsony, szilveszter, bálok, aztán húsvét és az egész nyár, mindig egyedül töltöm, annyira fáj már!!!!!!! Társat szeretnék, aki mellettem van, aki szeret engem, akire számíthatok az ünnepeken és a hétköznapokon is. Karácsonykor a legrosszabb!

S aki így ölel, így csókol szakítás előtt, az minden csókjával hazudik! Soha többé hazugokat!!!

2010. szept. 12. 19:38
 26/60 anonim ***** válasza:
35%
Hát hölgyek, ti semmit sem tudtok a férfiakról. Nem részletezem, mert felesleges ekkora tömeggel szembe menni. Az összes következtetésetek hibás, mert nőként gondolkodva próbáljátok egy férfi logikáját felépíteni.
2010. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, amit mondtál. Kérlek, fejtsd ki, mert engem -jelenlegi érintettként- nagyon is érdekel. Hibás vagyok valamiben?
2010. szept. 12. 19:46
 28/60 anonim ***** válasza:
76%
Ez a fickó egy barom!Azt sem tudja mi a szerelem!Bárki jó neki,akit lehet dugogatni!Szomorú,de te sem szereted!Ő sem jönne hozzád lakni és te sem hozzá!Tehát egyik sem adna fel egy fontos dolgot a másikért!!!Nem?Mert DE!
2010. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
93%
Jah és még csak most olvastam teljesen végig!uccsó vagyok!Tod mit csinált?Beadott egy hatalmas kamu dumát,mert nem mert szemtől szemben szakítani,hát kitalálta,hogy ő nem tudna szereti,ha távol vagy!Te meg bedőltél és maradtál!Örült,mert nem érezte magát rosszul miattad és élheti a nyamvatt kis életét!DE most,hogy mennél utána megi8jedt,hogy tényleg mennél és bevetette az "akkor rád erőltetném és azt nem akarom" szöveget!Ez szánalom...36 évesen emotionálisan egy hugyagyú törpével ér fel olyan mint egy 14 éves beszari kölyök!Te meg ez után mennél?
2010. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfi, csak egy hülyegyerek. És sajnos egyre több van belőlük.
2010. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!