Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim válasza:
Én is így jártam, csak másfajta hozzáállással... Volt egy pasim, akivel sokáig randiztunk, jól elvoltunk, eljutottunk oda, hogy lefeküdtünk, és utána mint akit elvágtak, pedig nekem lehetett volna okom panaszkodni a szexre nem neki, és ezután nem akartam egy pasihoz se közel kerülni, főként nem lefeküdni, ezért magányosan maradtam, és most jövök rá, hogy nem szabad félnem mert akkor oda a fiatalságom, és a lehetőségem egy boldog életre sok-sok gyerkőccel, és egy férfival aki szeret engem, és nem csak trófeaként kellek neki Úgyhogy fel a fejjel, vannak szemét pasik is...vagyis inkább fiatal, öntelt trófeívadászok, de emiatt sem pket ítélem el, hanem amit a médiában látnak. Vannak negatív példák, de ez sajnos ilyen, nem könnyű az élet, de meg kell próbálni élvezni, amit párosan és boldogan könnyebb:)
2010. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:

tanulságos. pont arról szól, hogy a szex nem minden egy kapcsolatban. ahogy a szépség sem

[link]

2010. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
Fogadd meg a tanácsomat, ha már ide írtál. Minden csalódás után tegyél pontot a történet végére és utána minden udvarlónak, aki a közeledését komolynak vallja add meg az esélyt és a kezdô bizalmat. Amíg egy ember nem okoz fájdalmat, addig ne sorold azok közé, akik szemetek voltak. Minden ember más, mindenkinek joga van az esélyhez. Tehát felejts el az elôzô csalódásokat, adj esélyt a srácnak aki most nagyon tetszik és ne foglalkozz más pasikkal, ne csald meg, legyél vele tisztességes és pozitív. Lehet, hogy pont ô lesz az áttörés. Ha pedig nem, akkor elôbb-utóbb úgyis összefutsz azzal, aki boldoggá tesz és nem csal meg. De addig is ne legyél a szeretôje senkinek, mert ki fogsz égni. Amit adsz, azt kapod és ha úgy érzed sok rosszat kapsz, ha összehoz az élet az igazival, akkor minden fájdalom feledésbe merül majd.
2010. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!