Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
92%
Fogd már vissza magad, kedves kérdező! Az, hogy te így gondolkodsz, a magánügyed. De ne állítsd itt be a marhaságaidat úgy, mintha mindenkinek ezt kéne hinnie! Úgy beszélsz, mintha legalább 150 éves élettapasztalatod lenne, pedig nagyon valószínű, hogy nincs, úgyhogy ne oszd itt az észt mindenkinek, és le is pontozhatsz, akkor is ezt fogom mondani.
2010. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
91%
Vannak nők akik boldog házasságban élnek.Te magányosan fogsz meghalni,a sírodat le se köpik majd.
2010. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Egyébként párkapcsolatban élek most, de még emellett van egy másik pasim, egy házas, akinek még többszeretője van mellettem. Meg még van egy harmadik pasim aki szerelmes belém és hajt rám. Egyébként eddig csak 1 pasim volt akit nem csaltam meg. Irtózom az elköteleződésnek még a gondolatától is.
2010. szept. 12. 14:36
 14/83 anonim ***** válasza:
100%
14.34 vagyok megint: Ne tegyél különbséget nô és férfi között. Mindkét nemben van jó színész és jó társ.
2010. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el, de el vagy tájolva. Én is voltam szerető, élveztem, de vége lett. Mert nem az igazi. Fogadjunk, még fiatal vagy. Majd meggondolod ezt még százszor, engem nem zavar, hogy ilyen vagy, majd tanulsz a saját károdból.

Az én párom tudom, hogy nem csalna meg, nem kockáztatná meg, hogy elhagyjam. Az, hogy te olyan körökben mozogsz, ahol nem ez az általános, elképzelhető, de sajnállak érte.

2010. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a legszebb kell és csakis egyfajta szépség létezik. Ovális arc, magas, nagymellekkel, vékony hosszúlábbakkal, ami a playboyban van. Minden más olcsó utánzata. És senki ne jöjjön a személyiséggel. Minden ember elfelejthető, kidobható, ha nem igy lenne csakúgy szövödnének az örök szerelmek.
2010. szept. 12. 14:38
 17/83 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hány éves is vagy ezzel a nagy élet tapasztalatoddal???????????
2010. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony vagyok, kicsi a mellem és lám...mégis megfordulnak utánam a pasik...tudod miért? Mert van egy olyan dolog, hogy "kisugárzás". Ami neked irtó negatív lehet, úgyhogy nem csodálkozom rajtad.
2010. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 A kérdező kommentje:
A sok válás, a sok kérdés itt, a sok élettapasztalat Mind -mind engem igazol. Lehet hogy akad egykét szerencsés, ők éljenek boldogan. Amúgy meg azóta vagyok ilyen amióta volt egy pasim, akivel jól megvoltunk és mindig azt mondogatta milyen szép és vonzó vagy és mikor szakítottunk képes volt az mondani hogy milyen ronda vagyok és hogy sosem tetszettem neki. Itt telt be a pohár..
2010. szept. 12. 14:42
 20/83 anonim ***** válasza:
100%

Majd megbánod idősebb korodban az elvesztegetett éveket. Akkor, amikor már idős leszel szeretőnek és nem lesz társad. Persze, minden kapcsolatban ott van a lehetőség, hogy az egyik fél megcsalja a másikat, de az élet minden pillanatában ott van a veszély. Bár nem ilyen, de ennyi erővel miért lépsz ki az utcára, hisz lehet hogy elüt egy autó. Sőt, még el sem kell mozdulnod a pillanatnyi helyedről ahhoz hogy rossz történjen veled. Egy hirtelen infarktus és kész.

Az elvesztegetett időt pedig soha nem fogod tudni bepótolni. Lehet, hogy megcsalnak öt év után, de az az öt év, amikor van melletted egy társ, akire talán azt is mondhatod évekig pl hogy a másik feled, azt az érzést nem szabad kihagyni az életedből.

Nem hiszem hogy olyan tökéletesen boldog életed lenne így, hogy két vasat tartasz a tűzben egyszerre. El tudom kébzelni, mennyi felhőtlenül nyugodt pillanat van az életedben.

Egyébként mindössze csak azért baj hogy vannak ilyen nők mint te, akik kifejezetten a szerető titulusra mennek, mert ha nem lennének, akkor lehet hogy kevesebb megcsalás lenne.

2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!