Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 A kérdező kommentje:
A legjobb példa erre hogy milyen sokan siránkoznak itt, hogy megcsalták őket. Minden férfi ilyen, kell nekik a szebbjobbfiatalabb az új kaland, nem is értem hogy a nők mit várnak, mire számítanak akkor mikor férjhez mennek. Szülés után meg semmit sem tesznek magukért...
2010. szept. 12. 14:23
 2/83 A kérdező kommentje:
Semmi értelme a házasságnak szerintem.
2010. szept. 12. 14:24
 3/83 anonim ***** válasza:
85%
majd megbánod, szerintem...
2010. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
96%

Tudod a szépség relatív.

Én kövér vagyok (108 kg), nem egy álomnő és mégis van párom 4,5 éve.

2010. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
98%
én nem ítéllek el, ha ilyen az életfelfogásod. ha neked elég folyton csak másodiknak lenni és nem akarsz valakinek az első, csak az első, csak a nő lenni, akkor tedd ezt kedvedre. de minél inkább halad az idő előre, annál jobban elveszed magadtól a lehetőséget, hogy valakinek tényleg te legyél az első. feletted is eljár az idő, ketyeg a biológiai órád, fogsz te még családra, megállapodásra, gyerekre vágyni, és akkor mihez kezdesz 40 évesen? az pedig hazugság, hogy a férfiaknak csak is a tökéletes testű álomnő kell, és a megcsalt családanya sem feltétlenül a melegitős fogatlan kategóriából való. ismerek olyat, nem is egyet, ahol a családanya volt első osztályú a szerető meg pont hogy nagyon nem. kisvárosi legenda, hogy a férfinak álomnő kell.
2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Aki nem szép vagy már öreg azt MINDIG megcsalják, a kövéreket is. Ugyanmár mindenki a lehető legszebbet keresi tudatosan és tudat alatt is. Ami állandó az a nők naivitása és jóindulata, a férfiak sokkal jobb színészek. Nem mondom egy szerelem tarthat , pontosabban kitarthat 1-2 évig megcsalás nélkül, addig fenntartható a varázs, aztán jön a férfi étvágy. Ezt a nagy házasságmániát sem értettem soha, beleölni egy csomó pénzt az esküvőbe, aztán meg. Szomorú ahogy egyes nőknek önbizalma van, elhiszik magukról hogy őket majd nem és ők a legjobbak, aztán meg..
2010. szept. 12. 14:31
 7/83 anonim ***** válasza:
97%
Szegény lány. Te nem élvezed az életed, mindig aggódsz valamin. Én soha nem gondoltam arra mikor csal meg a párom, eddig még nem volt megcsalás. Pedig egy 3 éves és egy több mint 4 éves kapcsolat van mögöttem. Mindig boldog vagyok élvezem az életet, ha megcsalnak majd koppanok, de újra talpra állok, ahogyan sok más tekintetben is. Nem szabad így élni, mindig várva a legrosszabbat és folyton azt nézni, hogyan tudod elkerülni.
2010. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
97%

Menj egy orvoshoz. Komolyan. Tudod vannak olyan pasik, akiknek van lelke és lelkiismerete és normálisak. Hihetetlen tudom, de van...

Ez ugyanolyan duma a részedről, mint amikor a férfiak nyomatják, hogy a nőknek csak a pénzük kell semmi más...

2010. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
97%
Nem ítélem el azokat a nôket, akik sokat pasiznak...ha jól esik. De azt igen, ha valaki általánosít. A férfiaknak nem a világ legszebb nôje kell, hanem az a nô, aki számukra a legszebb, ami relatív, ahogy az elôttem is írták. Nem akarsz megcsalt nô lenni? Már bocs, de te is össze-vissza csalsz mindenkit. Akkor milyen alapon szídod azt, aki olyan, mint te.
2010. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én nem vagyok szép, zsíros, pattanásos a bőröm, mindenhol a sok szőrszál.
2010. szept. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!