Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%
felőlem... 25/nő
2010. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd kérdező... Nem sok eszed lehet, ha ezzel a viselkedéssel próbálod meg kompenzálni, hogy rondának érzed magad. Attól még, hogy te nem tudsz megtartani egy férfit sem, nem jelenti azt, hogy minden férfinak csak a playboyos nők kellenek. Nem mindenki szereti ám a szilikoncsöcsöt meg szájat! Ha téged megnyugtat, hogy azzal takarózol, hogy nem akarsz tartozni senkihez, és ezért belerondítasz más kapcsolatába, gratulálok! Lehet sok férfival volt már dolgod, de közel sem eléggel! :) A kérdésedre pedig a válasz: egyszer úgyis szerelmes leszel, és ha egy ilyen szuka mint te, elcsavarja a párod fejét, akkor majd megérted miért ítélik el az ilyen "nőket"!
2010. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek ez azért, ahogyan élsz.

De az ostobaságodért, igen. Mert te félelemből élsz úgy, ahogy. És ezáltal pont életre hívod azt, amitől félsz.

_A kapcsolataid a megcsalásra alapulnak._

Olyan férfiakkal létesítesz kapcsolatot, akik veled csalják a feleségüket, téged meg más szeretőikkel csalnak. És ha jól értem, akkor a "komolyabb" kapcsolatodat te is csalod.

Miért is lenne más a véleményed a férfiakról és a kapcsolatokról?! Hiszen a normális, monogám, EQ-val rendelkező férfiakra rá sem nézel.

Próbálod magaddal a saját rémeidet elhitetni, és tojsz rá, hogy a legtöbben mást mondanak. pedig ha ennyien mondanak valamit (ugyanazt), akkor annak kell legyen igazságtartalma: a szerelem nem a külsőségeken alapszik, hanem a belsőn.

Összetéveszted a vonzalmat és vágyat a szerelemmel! Te még csak az első kettőt tapasztaltad és engedted meg magadnak és másoknak. A szerelmet még kihagytad. És mégis idejössz világmegváltónak hitt rémképekkel és azt hiszed, hogy igazad van. Hát nincs.

Igen, sokan megcsalják egymást. De éppolyan sokan nem.Csak te ezeket nem látod. És a mögöttes érzéseket sem látod.

Ne a félelmeid irányítsanak! és akkor mást is meg fogsz tapasztalni!

2010. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
100%

nem ítéllek el.

de elég üres lehet az életed. ha nem most, akkor majd évek múlva.

2010. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én szinte mindig a kispolgári életmód ellen vagyok.

DE. Te nem vagy őszinte. Én mindig azt mondom, hogy a legjobban azt nem tudom tisztelni egy emberben, ha képmutató. És te az vagy. Lerí az írásodból, hogy nem azért választottad ezt az életmódot, mert ezt akarod, hanem mert rettegsz, hogy ha netán beleszeretsz valakibe, az elhagy. Kerülöd a kötődést, mert félsz, hogy nem te leszel az, aki megszakítja. Ez szomorú.


Egyébként 9. osztályos irodalom: a szépség relatív. 10. matematika: valószínűségszámítás. Ezeket nézd át, bár lehet, hogy majd csak jövőre veszed.

Ez azt jelenti, hogy bizony nem minden férfinak tetszik Heidi Klum, és nem minden férfi hagyja el a feleségét, ha megöregszik.


Milyen szomorú, hogy ilyen rossz véleménnyel vagy a férfiakról, mégis függsz tőlük. Te vagy a "romantikus kislány hollywood-i filmekkel", hisz örökké szerető, vagyis egy körülrajongott, örökké szép és fiatal ideát kergetsz.

23/L

2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
100%

Képtelen vagy normális kapcsolatot kialakítani egy pasival ,mert defektes vagy. És ezt még szépen meg ia magyarázod.

Képzeld, vannak hűséges pasik, hogy te ezt nem így gondolod, az elég gáz.

2010. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
77%
lelkisérült kis ribi vagy. most még lehet jól nézel ki de egyszer megöregszel és akkor már a kutyának nem fogsz kelleni(örülsz majd ha kapsz valami öreg lepukkadt pasit) szóval élvezd ezt az életet amíg lehet :) utána meg rendezkedj be a vénkisasszony életmódra. amúgy engem nem zavar , mindig is voltak és lesznek is ribik. :)
2010. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%
Önellentmondásban vagy, mert ha tényleg neked így lenne a lehető legjobb, akkor nem filozofálnál azon, hogy a monogám kapcsolat milyen veszélyekkel jár, hanem egyáltalán nem érdekelne. Te nem boldog vagy, mert aki boldog az nem a környezetétől keresi a visszaigazolást!
2010. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívtad fel a figyelmemet/figyelmünket arra, hogy vannak ilyen nők is, mint Te? Engem pl. egyáltalán nem érdekel.
2010. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
100%
30 éves korodra legalább garantáltan lelaknak... Hajrá!!!
2010. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!