Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban sajnállak....
2010. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam el a sok választ, de a tieidet igen. Meg kell mondjam komolyan megszántalak:)

"Lehet hogy akad egykét szerencsés, ők éljenek boldogan." de legalább elismered, hogy nincs teljesen igazad. Lelked rajta, hogy meddig és kinek mutatod az erős nőt, aki nem hagyja magát csak úgy átverni, de ebbe az életszemléletbe, és életbe fogsz beletörni, mert valójában Te nem ezt akarod, csak magadraerőltetted ezt a szerepet.

2010. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítéllek el téged, de végtelenül sajnállak, mert tévhitekbe ringatod magad, hogy könnyebb legyen, és épp ezért soha nem fogod megtapasztalni az igazi, önzetlen, tiszta boldogságot.

Talán valamilyen rossz tapasztalatod vagy beléd nevelt dolog miatt általánosítasz, pedig elég lenne magad felhozni példaként: egy nőre nem éppúgy azt mondják, hogy csupán az álompasira hajt? De. Az elved szerint te is csupán a férfimodellekre buksz, én viszont biztos vagyok benne, hogy ha megmutatnád néhány szeretődet, az illető úgy nézne ki vagy olyan kisugárzása lenne, amelyik engem nem vonz.

Mert a szépség igenis relatív. A középkorban a telt nő volt az ideál, gömbölyű, kerek formákkal, némi plusszkilóval - hol volt akkor a mai playmate-alak! Manapság sok törzsi népnél továbbra is a teltség az ideál, az vonzza a férfiakat; úgy, ahogy a '70-'80-as években a vékonyka, kismellű lányok voltak divatosak.


És mit látsz? Hogy rengeteg csúnyának tartott nőnek van párja. Sőt, a világon a legtöbb embernek van párja, akárhogy néz ki - mert bár te nem így véled, a külső tényleg feleannyit sem számít, mint a belső. Mert lehet akárki akármilyen szép, ha ostoba, unalmas és unszimpatikus személyiség...


Csak azért, mert te azt hiszed, az életmódod természetes és jó, ne állítsd be úgy a dolgokat, mintha fel kellene rád nézni.

Nem akarsz megcsalt lenni - de arra gondoltál már, hogy amikor valakivel összejössz, talán másból csinálsz megcsaltat? Ennyi női empátia és másik ember iránti tisztelet lehetne benned, mert így hiába bizonygatod, hogy milyenek a férfiak, valójában épp te válsz undorító r*banccá.


Talán ha egyszer megismered majd az igazi szerelmet, megérted.

2010. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:
És hol van az megírva, hogy egy szép nő nem lehet elragadó személyiségű, humoros kedves? Látod..
2010. szept. 16. 17:49
 45/83 anonim ***** válasza:
77%

Tudod Te lány, azért, mert mélyen megbántott téged egy fiú, még nem kéne ennyire nekikeseredned és elásnod magad!


Hidd el, attól nem lesz jobb, ha innentől elutasítod a szerelmet, megveted a valódi párkapcsolatokat és bemagyarázod magadnak, hogy minden férfi szemét és csak "arra" kell, meg úgyis megcsal, meg mindnek csak a legszebb kell. Ez nem más, mint önvédelem, félsz az újabb csalódástól, ezért inkább nem engedsz magadhoz közel senkit.


Ugyanmááár!


Először is, pszichológia! Ha egy fiú kígyót-békát kiabál rád szakításkor, az elsősorban őt minősíti, neki vannak problémái és nem neked. Ki kellett volna próbálnod, milyen képet vág, ha Te meg odavágod, Ő sose volt jó az ágyban, tulajdonképpen kicsi a farka is és csak azért nem mondtad eddig neki ezeket, mert nem akartad megbántani:). Szerinted te mennyire gyalogoltál volna bele a lelkivilágába?:)


Ok, értem én, hogy most fáj a lelked, ezért most tudat alatt is bosszút állsz, de ezzel csak magadnak ártasz, mert kiégsz, egyre jobban megkeseredsz.


Alaposabban nézz körül és ne csak a felszínes, pasizós, csajozós embereket vedd észre, hanem azokat a hús-vér embereket is, akik egyáltalán nem azért élnek boldog párkapcsolatban, mert végre rátaláltak a tökélete testű párra. Igen, sajnos nincs garancia a legjobb párkapcsolatra sem, nem biztos, hogy örökké tart, hogy nem lesz megcsalás, de az ettől való félelem miatt inkább eleve lemondani a szerelemről és a boldogságról, vétek.


Egy középkorú, sokat tapasztalt, boldog párkapcsolatban élő nő.

2010. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
77%

Szóval aki nem egyszerre tökéletes kívül-belül, az kösse fel magát. :)

A kérdésedre válaszolva, szerintem azért ítélik el az ilyen nőket, mert megcsalják a párjukat, visszaélnek az emberek bizalmával, pont, amit el akarsz kerülni te is.

2010. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
89%

Azok akik veled csalnak, téged is csalnak!

40 évesen tele leszel minden nyavalyával és a kutya sem fog rád nézni.


Az én feleségem sem egy bomba nő, mégis nekem Ő a tökéletes nő. Szeretem, tisztelem és örülök, hogy ő a kislányom édesanyja. 8 év alatt nem csaltam meg és ezután sem fogom!!!

2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
77%

Remélem egyszer majd találsz valaki aki miatt megváltozik a véleményed, mert így mindig ugyanilyen boldogtalan és megkeseredett leszel mint most. De még fiatal vagy, hátha...

Nekem nem baj, hogy így élsz elítélni se ítéllek el, semmi jogom hozzá, de őszintén sajnállak.

2010. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:

A feleségem sem bomba nő. Látod ezt te magad mondod róla: tehát nem vonzódsz hozzá eléggé szexuálisan, és lusta voltál ahhoz, vagy kevés, hogy összeszedj egy számodra bomba nőt.

Biztosra veszem egyszer megcsalod. Mostanáig lehet hogy kibirtad. Egyébként az ember értékét a külseje adja meg. Bárhol állásinterjún, fizetéskor, mindenütt. Aki nem szép, az nem is ember..ez a mai felfogás.

2010. szept. 16. 18:07
 50/83 anonim ***** válasza:
77%

ha mégcsak az esélyt se adod meg magadnak egy normális kapcsolatra akkor mit vársz az élettől?

nagyon primitiven gondolkozol és igenis vannak sokan pl énis akik nem csalnák meg a párukat évek után se.

2010. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!