Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért ítélik el az ilyen nőket, amiért elítélik az ilyen férfiaka is. Én még eddig sehol nem tapasztaltam, hogy szeretnék, megbecsülnék azokat a férfit, aki átlépnek mindenkit, lelketlenek, egyszerre több nőt hülyítenek, felszínesek és semennyire sem becsülik a nőket.


Miért kéne tisztelni, ha ugyanígy viselkedik egy nő?

2010. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
77%

"A feleségem sem bomba nő. Látod ezt te magad mondod róla: tehát nem vonzódsz hozzá eléggé "


bocs de hol mondott ez a válaszoló olyat hogy nem vonzódik hozzá eléggé? ha szereti vonzódik hozzá és nem fogja megcsalni.

tudom nem kér ügyvédet de megint olyat irtál ami nem igaz.

2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
te neked halvány lila gőzöd nincs arról hogy mit jelent szerelmesnek lenni és te osztod itt az észt.
2010. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy Te még soha nem tapasztaltad meg, milyen az, ha valaki igazán szereti a társát. Olyankor nem az számít, hogy mennyire szépséges, hanem az, hogy ŐT SZERETI, HOZZÁ AKAR HAZAMENNI, VELE SZERETNE ESTÉNKÉNT ÖSSZEBÚJNI, VELE TERVEZI AZ EGÉSZ ÉLETÉT, MERT CSAK Ő DOBOGTATJA MEG A SZÍVÉT IGAZÁN.
2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem mondta, hogy egy szép nő nem lehet elragadó, de azt sem, hogy egy csúnya nem vonzó. Csak tudod mi a baj: hogy te nem bírod felfogni azt, hogy a test csak egy ruha, amit elnyűnek az évek, és ezt mindenki tudja, aki párjául fogad valakit - hiszen a lelkébe szeret bele, nem a testébe.


Volt valaki, akit szerettem. Úgy véltem, nincs nála jobb pasi, lehet, hogy nem olyan szabályos arcú, mint a reklámbeli férfimodellek, nincs olyan tiszta bőre, olyan zöld szeme, olyan kidolgozott teste - de amikor ránéztem, eltöltött a szeretet és boldogság, és úgy véltem, hogy a világon nincs még egy ilyen szép férfi, és hogy ha másoknak eltérő is az ideálja, azért jóképűnek vélik. Belenéztem a szemébe, és úgy éreztem, örökké tudnám bámulni és hol van a körülrajongott modellek halvány kisugárzása és kinézete az övéhez képest? Jóképűek, igen, ezt én sem tagadom, de kinek kellenek, mikor itt van nekem valaki, aki olyan, mint Ő?

Aztán egyszer azt mondta két barátnőm, hogy bár jófej, nekik nem jön be. Nem omlott össze bennem a világ, csak mosolyogtam, mert én veled ellentétben el tudom fogadni, hogy a külső nem minden. Ők nem látták jóképűnek, én igen.


Na meg a hűség - szerinted a világon az eddig létező összes férfi megcsalta a párját? Ezt még te sem gondolhatod komolyan...

Mondjuk, eszembe jutott, hogy ennyi, a tiéddel tök ellentétes, de egybehangzó vélemény után egyáltalán elgondolkodzsz-e azon, hogy talán neked nincs igazad..-.

2010. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
Igen vannak hűséges férfiak 1000ből 1. Persze az is lehet hogy csak én ismerek ilyen sza ralakokat. És az is elképzelhető rossz közegben vagyok és kevés pozitiv példát látok. A szépség nagyon fontos szerintem egy kapcsolatban, azért mert az adja a szexualitás a vonzódás alapját, márpedig a szerelmen kivül melyik az a kapcsolat ahol szexelünk. Nincs olyan. Fura ez, lehet hogy csak az én fejemben létezik ez a gondolat, mert még senki sem helyeselte.
2010. szept. 16. 19:07
 57/83 A kérdező kommentje:
Vagy lehet én vonzom be ezeket a tróger embereket a negativ kisugárzásommal, hogy őszinte legyek azt se tudom mi a szerelem.
2010. szept. 16. 19:10
 58/83 A kérdező kommentje:

Néha kitisztul a fejem, vannak olyan válaszok :)

Hmm...Vannak még tisztességes emberek.

2010. szept. 16. 19:10
 59/83 anonim ***** válasza:
100%

Te kifejezetten hűtlen férfiakat keresel, hogy szerető légy és ne megcsalt - még jó, hogy csak ilyenekkel hoz össze a sors, és a rendes, normális férfiakkal nem találkozol.

Tapasztalataim szerint pedig 1000-ből 10 ember csalja meg a feleségét, azok akikben nincs meg a más iránti tisztelet és szeretet, tehát lelkileg kiüresedett emberek.

A szexhez pedig nem külső szépség kell, hanem nőies kisugárzás - és szerelem. Mert a szerelmes embernél nincs olyan, hogy ne találná vonzónak a párját, akkor is, ha az illető 140 kiló és nagy az orra. Egyszerűen mert szereti és jól érzi magát vele, ez ilyen egyszerű.


És bizony, csak a te fejedben él ez a téves gondolat. A helyedben gyorsan megpróbálnék változtatni a helyzeten, mert mikor már te is öreg és csúnya leszel, bánni fogd, hogy nem próbáltál meg őszinte kapcsolatot létesíteni valakivel. Ha csökken a női libidód, a lelked egyedül marad.

2010. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
A férfiak általában szépnek jócsajnak tartanak, de semmi önbizalmam nincs valójában általános iskola 4ik osztályáig volt csak. Azóta nincs, mindig úgy érzem mintha hazudnának, és akármennyi pozitiv ér, az a kis negatív kiüt és megmarad bennem. Vannak nálam sokkal csúnyábbak, de én mindig a szépségre áhítozom, szerethető vagyok, van személyiségem de úgy megkoronáznám még több külső szépséggel. De nincs elég pénzem rá, vagyis van de másba fektetem a pénzem.
2010. szept. 16. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!