Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítéllek el, de te sem ítélheted el azokat a nőket, akiket megcsal a párjuk, ha ezért téged és a hozzád hasonlóakat hibáztatják.

Azért a szeretőt hibáztatják, mert:


1. A férjüket/párjukat szeretik, akkor is ha félrelépett!

2. Van valami abban a dologban, hogy ha minden nő nemet mondana a nős pasiknak, akkor igen nehéz lenne nekik félre lépni.



Még néhány gondolat:

-Senki nem akar megcsalt lenni, mégis előbb-utóbb majdnem mindenkinek meg kell élnie.

-Sőt, a legtöbben megcsalni sem akarják a párjukat, mégis igen sokan megteszik.

-Általában nem akarnak az emberek szeretők lenni...

2010. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 A kérdező kommentje:
Felhívtam a pasit, az újat és elfogadtam a randi ajánlatát. Köszönöm hogy erőt öntötök belém. Azt hiszem megpróbálom megismerni, randizni vele. Egészen szárnyakra kaptam.
2010. szept. 16. 21:20
 73/83 anonim ***** válasza:
Hajrá.És csak pozitívan állj hozzá!!
2010. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 Kleincsillag válasza:

Én személy szerint nem ítéllek el..

De a véleményem az,hogy egy régi csalódásból indult az a dolog,hogy görcsösen ragaszkodsz ehhez a csapongó pillangó vagyok és milyen pazarul érzem magam-dologhoz..

Ítélni valóban nem kell,de elgondolkodik az ember..

Én azt mondom hiába próbálod bemesélni magadnak..sajnos nem vagy boldog..

A férfiakat pedig azt hiszem nem szabad egy kalap alá venni..és a hölgyeket sem...mindenki más...

Vannak még lelkiismeretes férfiak....ha egyszer esetleg a normális ÉLET mellett döntenél kívánom találjatok egymásra egy kedves megérő Párral...

2010. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:

Először még elitéltelek, viszont mostanra már sajnállak.

Már a kérdésed kiírásának tényéből látszódott, hogy nem élvezed ezt az életstílust annyira mint ahogyan leírtad. Viszont azt nem gondoltam, hogy ekkora önbizalomhiányban szenvedsz.

2010. szept. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:

Jó szórakozást!

Csak azt ne felejtsd el, hogy előbb ismerd meg, és csak utána nyílj meg teljesen! Nem baj, ha a randizgatás elején óvatos vagy, ha tényleg fontos vagy neki, akkor úgyis elkövet majd mindent, hogy előhívjon a csigaházadból, ha meg nem, akkor viszlát, de ettől még ne keseredj újra meg:) Lehet ő az, de lehet, még vár rád pár kellemes randi, mire megtalálod.

Csak pozitívan, és ne felejtsd: csalódni is kell, hogy értékeld a boldogságot:D

2010. szept. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:

Csalódni kell hogy boldogok lehessünk,

Gyűlölni tudni hogy újból szeressünk.

Kell tudni zokogni meg sírni,

Valakit megunni aztán visszahívni.

Csalódni százszor, csalódni ezerszer,

Hogy boldogok lehessünk egyetlen egyszer!"


Shakespeare



Bocs, hogy idézek, de minden sora igaz!

EZ A NAGYBETŰS ÉLET!!!

2010. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:

Tegnapi 18:04-es vagyok


Te nem ismersz engem, nem látsz bele az életembe, az érzéseimbe.

A "bomba nő" alatt azt értettem, hogy nem olyan műnő mint akik a plakátokon virítanak, akik szerinted a tökéletes nők.

Bocs, de én nem tudnék mit kezdeni egy üres fejű libával.


Az én feleségem: 177 cm , 60 kg, hosszú vörös hajú, szép arcú, jó testű és nagyon kívánatos!!!

A terhesség után pedig még jobban néz ki mint valaha!!!!

2010. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:

Csak pozitívan és vidáman.

A szépség nem minden.

Egy kicsit lehet időt kellene szánnod magadra is, mert egy kicsit össze vannak kuszálüdva a fejedben a dolgok szerintem.

aki szép= klassz nő ez nem igaz

sex= szerelem, ez sem

ha nem lesz jó vége nem is érdemes belekezdeni, ez sem nem kell arra gondolni hogy lehet rossz vége is

stb.

2010. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
Szia.Örömmel olvastam, hogy mostmár kezded egy kicsit jobban látni a dolgokat! Hidd el, hogy nem szabad feladni:) Sok sikert!
2010. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!