Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az hogy vannak...

Miért baj az hogy vannak ilyen nők? Mint én?

Figyelt kérdés
Mindig is párhuzamos kapcsolataim voltak, és szerintem életem végéig azok lesznek majd. Ma sokan elítélik azokat a nőket akik megcsalják a párukat és több szeretőjük van. Mindenki abból él meg, amilyen adottságai vannak. Én sosem leszek világszépe és mivel tudom hogy minden férfi ilyenre vágyik nem várom meg hogy dobjanak egy-egy ilyenért. Ezért nem akarok senkihez se tartozni. Sajnálom az átlagos nőket, meg a csúnyákat, meg a romantikus kislányokat hollywoodi filmekkel, és a megunt családanyákat. Én sosem akarok megcsalt lenni, vagy olyan akinek visszaélnek a bizalmával. Mindenkinek a tökéletes szépség kell én megcsak átlagos vagyok és csinos alakú. Sokan nem képesek megérteni hogy néhány nő ilyen és ilyen is marad. Inkább szerető vagyok és leszek mint megcsalt feleség. A férfiak hajlamosak mindennek elhordani az ilyen nőket, hogy ócska ..va, meg minden, de belesem gondolnak abba sokan, hogy aki nem tud megfelelni az álomnő kritériumainak, az azért lesz ..va. Volt amikor szerelmes voltam, de nem lett jó vége. Miért kell elítélni az ilyen nőket?
2010. szept. 12. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
91%

Én nem ítéllek el, mert nem tartom magam akkora istennek, aki jogosult mások életébe beleszólni. VAgyis a te életed, ha elcseszed, magadnak cseszed el, nem nekem.

Azonban nyilvánvaló, hogy te magadat próbálod meggyőzni, arról, hogy van létjogosultsága annak, amit csinálsz. Itt bizonygatod, hogy nem akarsz folyton megcsalt lenni, ezért tartasz több pasit. És? Ha ez téged nem zavarna, akkor lesz@rnád, ki mit gondol, hiszen ha neked ez jó lenne, akkor nem itt győzködnéd magad, hanem nemes egyszerűséggel túllépnél a véleményeken.

Mivel nem ezt teszed, így számomra az alábbi helyzet jön le:

Baromira szarul érzed magad, és semmi önbizalmad nincs. Úgy érzed, k.rva vagy, és mindenki látja is rajtad. Ettől dühös leszel, és dacos, csak sajna az nem látod, hogy magadra vagy dühös.

Majd egyszer ráébredsz, hogy a szépség marhára relatív, van akinek ez szép, van akinek meg más. És arra is rá fogsz jönni, hogy teljesen felesleges a férfiakat agyatlan plázacicahajtóknak nézni, mert a legtöbb férfi társat keres, nem kirakatbabát. És ha az ember (függetlenül attól, hogy férfi vagy nő) megtalálja a társát, akkor kétszer is meggondolja, hogy kockáztasson-e egy külsőség miatt.

Mivel te még nem találtad meg a társadat, így a sokat markol elv alapján élsz, csak ott a rosszabbik oldala a mondásnak - keveset fogsz. Majd átértékeled az életet, és ha találkozol valakivel, akinek társa tudsz lenni, akkor megérted, amit írtam, de addig nem hiszem.

De abban biztos lehetsz, hogy igazi boldogságot nem fogsz megtapasztalni, az csak egy igazi adok kapok kapcsolatban lehetséges, nem az ilyen adok mindenkinek egy kicsit, és nem kapok érte szart se kapcsolatokban, amilyenekben élsz.

Kívánom neked, hogy egyszer tapasztald meg, milyen érés, amikor az embernek TÁRSA van. Minden jót.

2010. szept. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
84%

Felőlünk te azt csinálhatsz amit akarsz. De azért ne ess túlzásba mert nem csak az lehet az igazság amit te annak gondolsz!

Minden ember életében van olyan hogy csúnyát mondanak rá egy szakítás után! Ritka gyenge alak lehetsz ha ennyit nem bírsz elviselni. Ezen mindenki átesik és ettől még nem keseredik meg ennyire.

Amúgy meg az milyen logika hogy félsz hogy megcsalnak ezért te csalod az összes pasidat?

Ha neked jó akkor élj íhgy de látszik rajtad hogy boldogtalan, görcsös és megkeseredett vagy... De te dolgod.

2010. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kérdezô nem egyszerûséggel túllép a véleményeken...
2010. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem lehet mondani, hogy minden férfinak ugyanolyan nő kell...

Én vagyok a kövér válaszoló.

Párom belehalna, ha nem egy husis nője lenne, akit előszeretettel fogdos, mert puha, stb. Neki soha nem kellene playboy nő, mert nem az tetszik neki, abszolút.

Van nálam szebb kövér nő, igen, de vajon belülről is van olyan szép?!

A külső fog meg, a belső tart meg. Lehet akármilyen szép is, 4,5 év alatt kiismertem ezt a férfit, neki nem kellene egy belül sötét, önző, hűtlen nő, és az a férfi, aki normális, az így gondolkozik.


Megbántottak téged, beléd rúgtak, ez egy ilyen utolsó csapás volt a részéről, nem abból kéne okulnod.

Nem nézlek le, éld így az életed, csak sajnállak. Én is csalódtam, nem egyszer, de inkább bízok, az pozitív dolog és az hat a kisugárzásra is!

2010. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy túllépne a válaszokon a kérdező. Ugyanis igaza van annak a válaszadónak, aki azt írta, hogy a kérdező totál nincs megbékélve a saját maga által felépített életstílusával, ezért írta ki a kérdést.

Annyiban lehet igaza a kérdezőnek, hogy egy kapcsolatban, házasságban, ahhoz hogy a külsőségek miatt, tehát egy csinibaba miatt ne hagyjanak el, annak érdekében tenni is kell folyamatosan. Attól hogy már évek óta házasok vagyunk, attól még oda kell figyelni magunkra. Külsőleg, belsőleg egyaránt. Sok-sok év után is még akarni kell tettszeni a társunknak. Éppúgy mint a kapcsolatunk elején. És ez igaz egyaránt a nőkre és férfiakra is.

2010. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
100%
15.02-nek. Igazad van, de a kérdezônek az az alap elve, hogy minden férfinak csak a playboy nô kell. Szerintem ô még itt van leragadva, csak azért, mert egy pasija azt mondta nem jó nô. És a pasi miatt általánosít :(
2010. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 audryenne ***** válasza:
100%

Tudod a szerelem nem CSAK a külsőtől függ. Fontos az is általában, de számomra a szerelem azt jelenti, hogy vagy egy ember, akihez vonzódom, aki egyben a legjobb barátom, akivel napokat tudunk beszélgetni mindenről, , akinek az érdeklődése, értékrendje nagyrészt megegyezik az enyémmel.

És hidd el, több pasit is ismerek (köztük a barátomat), akik szintén így gondolkodnak.


Én nem mondom, hogy nem számít a külső, de e vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy mindenki számára egy típusú nő az ideális.

Sőt a legtöbb pasi szemében a KISUGÁRZÁS teljesen elhomályosítja azt, ha valakinek teszem azt kisebb a melle, rövidebb a lába..stb, stb.


És nem minden pasi csalja meg a párját x idő után, mert nem minden pasi gerinctelen féreg. Lehet, hogy te még nem találkoztál ilyennel, de ezért nem kell összejönni fűvel-fával. Vagy ha mégis, akkor nem kell elvárni, hogy minden szembejövő álompasi legyen.


A te dolgod, hogy hogy éled az életed, de ne általánosíts, mert nincs igazad. És egy csalódás még nem a világ vége.

2010. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak,kedves kérdező.Mert a megcsaltaknak öregkorukra lesz egy-két-három gyerekük,akik törődni fognak velük,neked meg senkid nem lesz,aki rádnyissa az ajtót,egy megkeseredett vén hárpia leszel,hiszen már most is az vagy,csak még fiatal.
2010. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, ezen nem szabad kiakadni.


Az én első pasimmal, akivel elvesztettem a szüzességemet, elég csúnyán szakítottunk. volt képe a szemember vágni hogy mennyire nem vagyok vonzó és milyen csúnya nő vagyok (akkor voltam 20 éves) viszont engem annyira felbőszített a pasas, hogy én meg megmondtam neki, hogy neveletlen, hiszen az is. Erre még ő sértődött meg :) na mindegy.


Ez nyilvánvalóan nem igaz, ugyanis ha nem tartott volna vonzónak téged, akkor nem is kezdett volna veled. ez azért elég nyilvánvaló. Viszont ha te ebből életre szóló következtetésként azt vonod le, hogy minden férfi megcsalja a párját mert mindenkinél van jobb nő, akkor az már a te hibád és nem a volt pasidé, hiszen te vagy a buta. Ezen túl kell lépni. mindenkinek volt ilyen tapasztalata, amikor megpróbálták megalázni holmi szánalmas alakok, mert nem tudtak jobbat kitalálni.


Senkinek nincs joga téged elítélni, maximum a jelenlegi barátodnak, ha ő nem tudja hogy hány pasival hemperegsz rajta kívül. lehet egyébként hogy ez nem zavarja, akkor meg a te dolgod, és rendben van.


A tartós kapcsolat nem arról szól, hogy nincs vonzóbb és szebb a másiknál, hanem arról, hogy ez a valaki boldoggá tesz, és te is boldoggá akarod tenni, hogy számíthatsz a másikra. Van aki komolyan veszi ezt. Örök szerelemet nem lehet ígérni, de hűséget és őszinteséget igen. Ami azt jelenti, hogy ha valamiért már nem szeretjük úgy a másikat vagy beleszerettünk másba, akkor azt megmondjuk és elválunk és nem a háta mögött csaljuk. ezt meg lehet ígérni. Önmagában attól, hogy lát valaki egy vonzó férfit vagy nőt, nem akar tovább menni. Az a tény hogy észre vetted hogy van a közelben egy szép nő vagy férfi, ettől még nem történt semmi :) Téged még nem utasított el férfi? majd fog. nem mindenkire lehet rámászni. és ha téged elhajtott, egy dögös bigét is elhajtott volna, ez nem ezen múlik...


32/N

2010. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdéseidre válaszolok, röviden. Nem baj, hogy vannak ilyen nők, mint pl. Te. Nem kell elítélni az olyan nőket, mint Te. (asszem nem volt több kérdésed)

Egy rövid kérdés végezetül. Te dicsekedni jöttél ide, azt sugallva, hogy Neked, mint nagy átlagos nőként is lám, lám több pasid van egyszerre?! Miből gondolod, hogy ez érdekel egy Tőled csúnyább, vagy egy Tőled szebb nőt?

Attól, hogy nem mindenkinek felelek meg, (nem is akarok) mint "álomnő", attól még nem leszek k*rva.

2010. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!