Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyibe szoktak tanfolyamokat hirdetni. Ingyenesek, sőt pénzt is kapsz amíg tart a tanfolyam. Én így végeztem el egy vagyonőrit. Nekem is van más végzettségem, diplomám is de nem tudtam elhelyezkedni azokkal. A vagyonőri viszont hasznos dolog, őröket mindig keresnek. Szerintem nézz szét a Munkaügyiben, indulnak-e tanfolyamok
2022. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
Isten lássa lelkem Kedves kérdező nem akarlak leszólni (párom is munka nélküli volt a járvány miatt) előtte dolgoztál miért nem veszed igénybe a munkanélküli segélyt vagy a munkakereső járadékot? Őszintén ( lehet páran megköveznek de nem érdekel) te valahol dolgozni sem akarsz hiába van munkám váltani szeretnék én is folyamat keresek nehéz tény és való. De ennyire nem tudod feltalálni magad ,hogy nem mész be és kérdezel rá személyesen? Illetve nem tudom elhinni ,hogy nincs valahol egy kisebb kocsma vagy bármi a környéken vagy ingázással megoldani a munkát. Arról nem beszélve ,hogy léteznek home office lehetőségek pl : Call Centereknél ..És az anyosod tény ,nem fair azzal ,hogy piszkál de viszont kicsit nézz magadba mert te se szépen nyilvánulsz meg róla ..Az értelmiséget nem iskola végzettséggel nézik..Azért aki azt írta ,hogy az anyósa azért buta mert 8 általánosa van és egy szakmája szégyellje magát mert nyilván az anyósa 40+ és mikor ő volt fiatal nem tudhatod milyen lehetőségei voltak akkoriba a családjának..
2022. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Én nem bàntottam soha, tényt írtam le ròla,hogy mi a végzettsége.Nem írtam sehol, hogy szégyellje magàt.

Közben sikerült egy munkàt talàlnom ruhaüzletben igaz nem àllandò de keresek tovàbb mellette.

2022. jan. 26. 18:07
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem azt írtam ,hogy te irtad azt hogy szégyellje magát azt én üzenem annak a válaszolónak aki lebutázta anyósodat az iskolái miatt ..Munkához pedig gratulálok és sok sikert mindenbe

62/es voltam

2022. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. jan. 26. 18:16
 66/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ha ez megnyugtat Én 10! éve keresek munkát és még csak 1re vettek fel.
2022. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!