Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
9%
Oltatlanul szinte sehová sem kellesz, sajnos, az a kulcs szerintem a sikertelenségedhez. Nem szerepel az önéletrajzodban az oltás meg a védettség szó. Ezért egyből kuka.
2022. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező!


A 38.-nak igaza van! "Be kell menni személyesen, nem elvélben, ennyi az egész."


Ne sértődj be, de te nem valami komoly pozícióra akarsz menni.

A kisebb melóknál meg valóban egyszerűbb és hasznosabb, ha besétálsz egy önéletrajzzal és keresed a főnököt vagy a HR-t.


Boltok, gyárak, posta, bármi.


Ja, a munkaügyi nem indít tanfolyamot?

2022. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
15%
És mit mondjon, ha rákérdeznek az oltásra? Kidobott pénz lesz az utazgatás.
2022. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

41 Az eü-N kívül máshol tudtommal nem kötelező, oda pedig nem jelentkeztem.


42 Fura mert eddig mindenki az ellenkezőjét mondta, sőt volt akit konkrétan lekiabáltak mert nem a megadott elérhetőségen jelentkezett. De meg fogom próbálni. Nem tudom indítanak e tanfolyamot, én nem tanulni szeretnék hanem dolgozni. Új szakmát egyenlőre nem tervezek.

2022. jan. 17. 17:27
 45/66 anonim ***** válasza:
16%

43.-ra.


1.: Az oltást, tetszik vagy sem, nem fogja megúszni. Ha kell a meló, oltasson. Nekem volt olyan melóm, amihez a komplett trópusi oltási sor kellett. Egy vagon pénz volt!


2.: Ne 1 cégért utazzon! Bemegy a X városba, és ott bemegy 20-30-50+ céghez, a gyártól, a kisboltig.

2022. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
43 Nem szeretném ha iylen irányba elmenne a kérdés, de ma Magyarországon szép számmal vannak oltatlan emberek, és még több lesz ha a 2 oltást már nem tartják érvényesnek. És ezek az emberek nem mindig munkanélküliek!
2022. jan. 17. 17:29
 47/66 A kérdező kommentje:
45 Ha ez tényleg így volna amit irsz és nem dolgozhatnának oltatlan emberek akkor már megállt volna az ország működése hiszen igyis rengeteg az oltatlan! De tényleg nem erről szeretném ha szólna.
2022. jan. 17. 17:30
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
#42 ezt mondjuk mar oldalak ota. ez mar nem az a vilag hogy szemelyesen bemegyek. ha el is veszik a kis kinyomtatott oneletrajzodad, akkor is elobb-utobb a kukaban landol. max az ilyen kicsi paremberes vallalkozasok tudnanak barmit kezdeni egy papit oneletrajzzal. minden nagyobb cegnel online megy a jelentkezes, sokszor a sajat weboldalukon keresztul
2022. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
41%
2022. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóra reagálva:

Azt is vegyétek figyelembe, hogy Miskolc vonzáskörzetében él. :)

Gondolom nehezebb ott munkát találni, mint Pesten, főleg úgy, hogy nehezebb fizikai munka szóba se jöhet a kérdezőnél.

2022. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!