Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

19 Sajnos igen lehet ezt hiszi, ő egy ( nem bántani akarom) 8 általánost végzett, és egy eladói gyorstalpaló tanfolyamot, és ő bánt engem?! Szerencséje volt csak szerintem. Nem derogálna pénztárosnak lenni de ha egyszer nem hívnak. Ő is tudja, mégsem érti meg.


20. Nincs pénzem tanfolyamra. Jelenleg sajnos a párom fizeti az itthoni dolgokat és anyukám segít ki ha szükségem van valamire pl most egy csizma.Benzinkútra vonatkozó üres állás nem volt a hirdetések között. Rendőrségre az erőnléti dolgok miatt kizàrt, gyenge fizikumú vagyok.

2022. jan. 17. 15:19
 22/66 anonim ***** válasza:
84%
#21 na hat akkor megvan a valasz. anyospajtas tanulatlan, de a pofaja nagy. tipikus kombinacio. hagyd figyelmen kivul
2022. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
22 Sajnos igaza van abban, hogy nem dolgozok, de miért bánt ezzel hiszen nem jokedvemből vagyok így és sok más munkanélküli sem. Mikor jelentkezni voltam is többen ott vàrtunk, szakmákkal, gyakorlattal, van aki diplomàval. Elkeserítő.
2022. jan. 17. 15:24
 24/66 anonim ***** válasza:
85%
#23 azert bant mert buta es nem jut el az agyaig hogy ma mar mas vilag van mint amiben o nott fel es keresett munkat. talan mutasd meg neki az allaskereso weboldalakat, milyen a jelentkezes menete. ma mar nem megyunk be szemelyesen a munkahelyekre, nem nyomtatunk oneletrajzot es szorjuk szet mint a szorolapot. minden online megy, urlapokat toltogetunk szazara, csak azert hogy utana le se szarjon a munkaltato.
2022. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
65%
Én azért kifogásokat is érzek a kérdezőtől, de igazából is-is. Tele vannak az állásportálok munka ajánlatokkal, pont, hogy az alacsonyabb iskolázottaknak és ráadásul tapasztalatot sem kérnek. Pénzügyi és egyéb végzettséggel meg azért szoktak munkát találni. Bár igaz 20-35 év közötti nők hátrányban vannak a nagy család-barát orbanisztánba, mert ugye képesek vagyunk gyereket szülni, ezért nőket sokszor még a hiányszakmáknál sem vesznek fel, gyerekkel annyira sem. Szóval nem tudom eldönteni, hogy jogos vagy sem.
2022. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

24 Igen, én is rengeteg önéletrajzot elküldtem már,hasztalanul. Néhány helyre személyesen is vittem ahol láttam,hogy úgy is lehet végülis a hagyományos módon. Volt ahol mondta a munkaügyis, hogy jelenleg nincs de azért adjak egy önéletrajzot, hátha a későbbiekben aktuális lesz.


25 Pedig tényleg nem. Nemtudom miben van a hiba. Az önéletrajzom valós, nem látom értelmét hazudni úgyis kiderül. Néha egy egy újabb sikertelen hét után belenézek a tükörbe, nèzem az arcom, és majdnem sírok, hogy mégis mi a baj velem? Alacsony, vékony vagyok, barna félhosszú hajam van , barna szemem. Nem öltözködök kihívóan.

2022. jan. 17. 15:36
 27/66 anonim ***** válasza:
95%
#25 en is ebben a helyzetben vagyok, mar ezerszer atirtam az oneletrajzomat, de egyszeruen nem kapok valaszt. 1x se jutottam el az interjuig. tapasztalatom is van, diplomam is, megse kellek senkinek
2022. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
78%
Gyár?
2022. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

27 Sajnálom, neked még diplomád is van remélem sikerül találnod.


28 2 van a környéken, az egyik kemény fizikai munka így az nem opció, a másikba beküldtem 9!! különböző pozícióra a weboldalon, azóta is síri csend.

2022. jan. 17. 15:52
 30/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem amúgy. Állítólag hatalmas a munkaerő hiány. Amkor miért nem veszik fel az embereket? Inkább dolgoztatják a meglévőket túlórában...eü-ben is nagy a hiány de sunyiban létszámstoppot hírdettek. Szerintem államcsőd van.
2022. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!