Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
85%
Parod vedjen meg teged ha szeret
2022. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
72%

1, ez akkora butaság...

Senkit nem tudunk meg ebből az egy mondatból. Simán lehet, hogy az anyósjelöltnek igaza van, és a kérdező párja is így gondolja. Miért kellene csak azért bólogatni, mert jaj, ha ha szereti, mellé áll?

2022. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Párom mellettem áll, de attól még akkoris mondja mondja. Ő pedig nélkülem nem akar hazamenni mert én hozzá tartozom. Ha megyünk haza akkor együtt vagy sehogy. Ugyanúgy ha az én anyukámhoz megyünk is.
2022. jan. 17. 14:06
 4/66 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, azért bánt, mert úgy gondolja, a párodon élősködsz anyagilag. Persze nem ismerem a körülményeiteket, szóval ez csak tipp. Amúgy kedvel téged, ez az egyetlen baja veled?
2022. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy jogos, ennyibol honnan tudjuk? Ha a parod tart el, de szinte eheztek 1 fizetes mellett; neked pedig minden munka derogal, nem dolgozol mar 1 eve es valogatsz, akkor jogos a beszolas.

Ha meg csak 1-2 honap telt el es te tenyleg aktivan keresel, interjukra jarsz, stb stb, akkor az nyilvan mas.

Ha pedig annyira nincs munkalehetoseg (bar a parod es a szulei dolgoznak valahol, nem?) akkor be kell vallalni a napi szintu nagyobb ingazast, ha ez se jo, akkor meg a koltozest.

2022. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
79%
5-el értek egyet. Szóval nem fejtem ki ugyanezt.
2022. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
77%

Mi a valós helyzet?

EGyáltalán nincs semmi, vagy pedig finnyásan válogatsz a lehetőségek között...?

2022. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Nem derogál, egyszerűen vissza sem hívnak! Nem reagálnak hiába jelentkezem. Engem is bànt de ha helyen állok és üvöltök attól jobb lesz bármi? Nem éhezünk szó sincs ilyenről. A párom dolgozik igen, fizikai munkát építőiparban. Az apukája villamosvezető, az anyukája eladó. Fizikai munkát nem bírnám a 48 kilómmal, villamost nemtudok vezetni, eladó ugyan lehetnék de ahol anyuka dolgozik ott nincs felvétel. Tesco, Penny, Spar, Coop semmi. Ingáznék én ha lenne hova azzal nincs gond. Költözés kizàrt,két éve sincs,hogy sikerült megvenni a házat.
2022. jan. 17. 14:17
 9/66 A kérdező kommentje:
7 Ha nem hívnak vissza, nem reagálnak, akkor az szó szerint semmit jelent. Sajnos.
2022. jan. 17. 14:18
 10/66 anonim ***** válasza:
93%
Mi a végzettséged? Vagy milyen állásokat pályázol meg?
2022. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!