Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
76%

46: "... ma Magyarországon szép számmal vannak oltatlan emberek, és még több lesz ha a 2 oltást már nem tartják érvényesnek. És ezek az emberek nem mindig munkanélküliek!"


Igen, mert a meglevő állásukból nem rúgják ki őket az oltás hiánya miatt, de ha állást keresnének, oltás nélkül aránytalanul rosszabbak lennének az esélyeik.

Az oltás ráadásul pénzbe sem kerül. Oltasd be magad, nehogy már ilyen hülyeséggel is csökkentsd az esélyeidet!

2022. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
61%
BKV állja a tanítást csak le kell dolgoznod a tanfolyam árát. Folyton keresnek embert. Amúgy allashírdetésben sosem találtam normális állást, voltam minden sosem voltam munkanélküli és 30 körüli vagyok, szóval nem értem hogy nem találsz melót. Voltam hostess, keramikusnál olyan aki lecsiszolta a felesleget festés előtt. Kozfoglalkoztatott voltam múzeumban,könyvtárban. Végül elvegeztem egy könyvtáros képzést, bent meg megsúgták van állás. Állami intézmények inkább a saját honlapjukon hirdetnek, nem allaskereson.
2022. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

50 Szóba jöhet fizikai munka is, csak könnyebb fizikai.


51 Nem szeretnék erről vitát megvan az okom rá miért nem oltattam, hosszan lehetne erről írni de nem akarok veszekedésbe menjen àt.


52 BKV az gondolom Pest, én meg Borsodban élek. De azért köszönöm.

2022. jan. 18. 05:18
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

mert én hozzá tartozom - mindjuk ez engem rhadtul nem érdekelt sohasem.


Menjen haza ő, ha annyira akar, én 10-ből jó, ha háromszor elmentem exemékhez, mert az anyja egy mindenbe beleszóló, valláskárosult majom volt.

Persze, ez sem tetszett neki, én viszont megmondtam az exnek, hogy nem vagyok hajlandó az anyjával beszélni, mert 10/10 beszól valamire.

2022. jan. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra, kérdező, nekem a HR-es a szemem láttára dobta ki a kukába az önéletrajzomat. Ezek után mit vársz?


Ezer helyre beadtam (az egügy nem oké az ízületi gondjaim miatt), könnyű fizikaira, eladónak, gyárba, stb.

Két év! alatt az egyetlen hely, ahová felvettek az az árufeltöltő volt, ennyi :D, de sok helyről vissza sem jeleztek.

2022. jan. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Én beteges vagyok, de nekem is volt mindig állásom. Nem jó munkák, de mindig akadt valami. Sokat számít ha egy haver beajánl és igen hivatalos intézmények sosem az ilyen szar álláskereső helyeken hirdetnek, pl. Önkormányzat is saját honlapon hirdet.
2022. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Dorka900 ***** válasza:
100%

Szia!


miskolci Bosch esetleg nem érdekel? Nem tudom, beszélsz-e nyelveket, van egy irodai pozi is, cak ott mérlegképes könyvelői tapasztalat kellnem csak mérnöki, meg van sima gyári munka is, pl ezek:


[link]


[link]


[link]

2022. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 Dorka900 ***** válasza:
100%
Na össze-vissza írtam :D Szóval, egy irodai pozi is van, csak ott nyelvtudás meg meg mérlegképes könyvelői tapasztalat, a legtöbb nyitott pozi mérnöki, de vannak gyári munkák is, küldtem párat.
2022. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
MVK-nál is van ugyanolyan villamosvezető tanfolyam
2022. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!