Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánt párom anyukája...

Miért bánt párom anyukája csak mert nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal valami epés megjegyzést tesz rám emiatt. Pedig nem tehetek róla, nem igazán van lehetőség. Ami van megpróbálom mindig. Engem is eléggé bànt de mindig a fejemhez vàgja és egyszerűen már elsírnám magam.
2022. jan. 17. 13:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
30 Eü-be őszintén nem jelentkeztem, nincs semmiféle végzettségem hozzá és nem is vagyok oltott oda pedig kötelező tudtommal. De tényleg én sem érzem azt a nagy munkaerőhiányt, nem csak magam miatt hanem amikor 40-50 en kint várakozunk a munkaügyi központ előtt a vírus miatt kint ugye és csak kint cserélődik a tömeg.
2022. jan. 17. 15:59
 32/66 anonim ***** válasza:
91%
Pláza? Mindegyikben látom az "ELADÓT KERESÜNK!" táblákat a boltok kirakatában. Az már csak megy fizikailag.
2022. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
32 Tudom, így voltam több hellyel is de vagy kamu , vagy nem kellettem nekik.Sok helyen kint a tábla hetek óta… az sem igaz, hogy ahol ennyi munkanélküli van nem talált 1 db érettségizett női eladót.
2022. jan. 17. 16:03
 34/66 anonim ***** válasza:
94%
a nagy cegek elektronikusan fogadnak csak jelenkezeseket, mert ugy egy propgram vegig tud menni minden egyes oneletrajzon es kulcsszavakat keresnek. ha nincsenek benne a keresett szavak az oneletrajzban, akkor megy a kukaba, elo ember sose latja a jelentkezest. szerintem en ezert nem kapok valaszt
2022. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
34. Igen pl az említett gyárba is elektronikusan küldtem én is, nos nemtudom milyen szavakat kereshet ez a program. Hiszen a végzettségben ugye nem lehet hazudni, a többi pedig nos… mindenki azt fogja írni megbízható, terhelhető, szereti a kihívásokat, szívesen dolgozik csapatban. Senki nem lesz olyan aki azt írja, lusta vagyok és csak azt csinálom amit szeretek.
2022. jan. 17. 16:11
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hol laksz? Ez rengeteget számít ám!

Ha kis település, akkor csak megyét írj vagy hogy melyik város közelében.


Ami pedig anyósodat illeti: mondd meg a párodnak, hogy nem mész házhoz a pofonért. Amíg nem lesz állásod, tehát várhatóan kapod a beszólogatásokat, addig nem mész anyósodhoz. Ő ha akar, menjen, de téged ne kényszerítsen arra, hogy ezt hallgasd.


Én mondjuk férfi vagyok, de megfordítottam volna a dolgot: megmondtam volna páromnak, hogy inkább nem megyek, mert ha nekem még egyszer beszól, akkor úgy leordítom a fejét, hogy az egész utca hallani fogja csukott ablak mellett is.

2022. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Borsod megyében. Kazincbarcika és Putnok van közelben.
2022. jan. 17. 16:35
 38/66 anonim ***** válasza:
18%
Be kell menni személyesen, nem elvélben, ennyi az egész.
2022. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
38 Ezt te sem gondolod komolyan ugye? Nem fogadnak csak úgy a legtöbb helyen. Ahol ki volt téve a hirdetés oda személyesen vittem be de ahol csak e-mail cím volt ott oda küldtem. Vagy állásportálokon keresztül.
2022. jan. 17. 17:14
 40/66 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg tapasztalt ebben , tényleg jobb személyesen? Mert félek sok helyen tényleg nem jutnék a portánál tovább.
2022. jan. 17. 17:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!