Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van a családjában...

Akinek van a családjában alkohol fogyasztó az hogyan viseli ezt, hogyan oldja meg ?

Figyelt kérdés
Légyszives olyan írjon akinek van saját tapasztalata nem pedig aki csak olvasta itt ott mit jelent. Köszönöm
2021. okt. 17. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 A kérdező kommentje:

Nem mindegyik hétvégi napon hanem csak egyiken, és akkor ha meccse van, utàna. Ilyenkor én nem vagyok ott, ezért a mennyiséget nem látom sajnos csak az eredményt ….masnapos faj a feje a gyomra.

Ilyenkor a csapattàrsaival isznak 8-9en, és a többiek is isznak nem csak ő. Nem akarok hàrpia lenni hiszen a többiek is szoktak inni nem csak ő.

2021. okt. 18. 15:03
 62/88 anonim ***** válasza:
88%

Persze, az, hogy más is alkoholista, nem csak a párod, rögtön semmissé is teszi az egészet, nem?!

Ez olyan, mint mikor hazamegy az egyessel a gyerek, és az egyetlen mentsége, hogy más is kapott egyest az osztályban...

Lásd már be, hogy mentegeted...

Nem akarsz hárpia lenni? Nagyon egyszerű: fogd be a kicsi szád, és itt se írogass ki hetente kérdéseket. Már meg is oldódott a problémád, nem?!

2021. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:
62. Ez nem mentegetés a tényeket írtam le. Ha a csapatból csak ő inna, nem lennék büszke erre de nem tagadnám le. A tények leírása nem mentegetés.
2021. okt. 18. 15:11
 64/88 anonim ***** válasza:
90%

Értem. Mivel az összes barátja utolsó alkesz, így nincs gond.

Tényleg nem értem, mit rinyálsz, minek egyáltalán a kérdéskiírás?

2021. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha szombaton van a meccs, akkor a másnap is el van cseszve.

Nem jó ez így, te is érzed. Nem fog megoldódni, csak ha beszélsz vele. És ez nem hárpiaság!

Rendszeresen berúgni ugyanis annyira, hogy másnap beteg tőle az ember, az nem tartozik a normális viselkedés keretei közé, ezt nem kell szó nélkül tűrni, igenis mondhatod, hogy ez neked így nem oké.

Ha erre azt mondja, hogy márpedig ez lesz, akkor meg el lehet gondolkodni, hogy mi vagy ki a fontosabb.

2021. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
91%

Lehet gáz, de nekem az se tetszene, hogy a szombat délutánokat mondjuk rendszeresen nélkülem tölti, alapvetően a férfinak a családjával a helye, közösen kell programot csinálni.

Úgy meg, hogy a vasárnap se az igazi utána, az meg mindennek a teteje.

2021. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:
66 nekem is van hobbim , neki meg a foci a hobbija így ez a része nem zavar. Csak ami utána van.
2021. okt. 18. 15:35
 68/88 anonim ***** válasza:
100%
Mégis a hobbiból indul ki a baj úgymond.
2021. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:
68 16 éves kora óta focizik, nem maga a hobbi a baj.Lehet a társaság vagy nemtudom igazából.
2021. okt. 18. 15:39
 70/88 anonim ***** válasza:
88%
Igen, valószínűleg a társaság. Véletlenül sem az, hogy egy jellemtelen ember, akinek nincs önuralma. A többiek a rosszak, mert beleviszik, leitatják.
2021. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!