Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van a családjában...

Akinek van a családjában alkohol fogyasztó az hogyan viseli ezt, hogyan oldja meg ?

Figyelt kérdés
Légyszives olyan írjon akinek van saját tapasztalata nem pedig aki csak olvasta itt ott mit jelent. Köszönöm
2021. okt. 17. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:

49 Nem kell rossszindulatúskodni, nem terveztünk gyereket alapbol sem a kapcsolat elején tisztáztuk.


50 A hitel, számlák stb mindig rendezve van nem megy a rovására. Mivel dolgozik rendesen és itteni viszonylatban jól is keres. Az anyagi része érdekelne a legkevésbé az a 20 ezer :(

2021. okt. 18. 09:26
 52/88 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, vedd eszre magad, te mentegeted őt!

Akkor mi a kérdés?

Minden jó! Vagy mégse?

Sokan ugyanazt írták, ez most még annyira nem vészes, de nagyon könnyen rossz irányba fordulhat, rövid idő alatt. Legyen őszinte magadhoz, te magad is nem pont ettől félsz?

Írod, hogy a hétköznapi két sör az nem zavar, de a hétvégi több az igen. Miért? Agresszív olyankor? Megváltozik a viselkedése? Nagyon látszik rajta?

El tudod képzelni az életet úgy, hogy minden napod így teljen?

Ha minden nap ez lenne, akkor a munkáját el tudná látni?

Gyerek téma: hány évesek vagytok?

Egy nőnél azért nagyon gyorsan “be tud töltődni” a mindenáron-gyereket-akarok program.

2021. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:
52 A hétköznapit elfogadnám mivel az kb meg se látszik. A hétvégi ami sok , akkor nemtudja mi az elég. De olyankor sem bánt vagy kötekszik csak valahogy, akkor mégis másabb. A gyerek téma tényleg nem számít, 17 éves korom óta biztosan tudom, hogy nem akarok és azóta sem változott ez pedig már elmúltam 30.
2021. okt. 18. 10:13
 54/88 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már valaha vele erről?

Ki veszi meg a mindennapokban az alkoholt?

2021. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 A kérdező kommentje:

54 még nem mondtam neki, amikor szoba került azt mondta szereti.

Van hogy én veszem meg van hogy ő. Van mikor ő megy boltba akkor listával és akkor hozza őY

2021. okt. 18. 12:02
 56/88 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki legközelebb, hogy mire jön haza, nincs otthon pia.

A reakciója érdekes lesz.

2021. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 A kérdező kommentje:
56 Volt már, hogy nem volt otthon akkor elmegy és vesz.. nem csinált gondot belőle, vett. Ennyi.
2021. okt. 18. 12:36
 58/88 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem tud meglenni nélküle.
2021. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:
58 Nemtudom, mint írtam ez a napi 2 nekem beleférne engem a hétvégei zavar amikor tényleg sok.
2021. okt. 18. 14:39
 60/88 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit iszik meg kb hétvégén? Mindegyik nap vagy csak egyiken?

Másnapos szokott lenni?

Iszik vele valaki, vagy egyedül?

2021. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!