Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bunkóság az esküvőre...

Mennyire bunkóság az esküvőre nem meghívni a szülőket?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeházasodni a párommal de minden cécó nélkül. Max a két tanú és ennyi. Én a lagzi árát inkább a nászútba fektetném. Mindig tologatjuk a dátumot mert én nem akarok senkit meghívni még a szülőket sem, előre görcsbe van a gyomrom ha muszáj lesz mindenkit meghívni.


28N


2021. okt. 11. 12:53
 51/97 anonim ***** válasza:
32%
25/49 nagyon igazad van nálunk is ez volt még a tanúk is a személyzetből lettek kiválasztva.Az anyakönyvvezetőnél már a bejelentkezésnél jól éreztük magunkat Rendkívül szívélyes hölgy volt a mai napig jó érzéssel gondolunk rá és a tanúra is!Most se csinálnám máskép!
2021. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:
50, ne vedd ennyire magadra, a te gyereked biztos megfog majd téged hívni.
2021. okt. 11. 15:10
 53/97 anonim ***** válasza:
47%

Jó,hogy az engedélyüket nem akarod kérni semmire..

Házasodjatok úgy,ahogy akartok.A ti esküvőtök,ha csak 2 tanút akartok vinni akkor csak 2 tanút visztek.Aki ezen megsértődik majd túllép rajta.Vagy legyenek ők a tanúk akkor..

2021. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
64%
Miért is kell lagzi, meg többmillió, ha a szertartáson ott vannak a szülők? Nem kerül semmibe, ha így szeretnétek, hogy lagzi ne legyen, csak az esketés. Ha intelligens emberek, tiszteletben tartják az elképzeléseteket. Az igen, bunkóság (te írtad így), ha még a sima esküvőn sem lehetnek jelen. (Gondolom, jó a viszony, nem olvastam végig, ha esetleg közben írtál.)
2021. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"mert nincs és nem is akarunk több millió forintot kidobni az esküvőre"


Valaki árulja már el legyen kedves, hogy mi kerül többmillió forintban azon, hogy a szülők is ott ülnek a házasságkötő teremben???


Mert ha valamelyik gyerekem azt mondaná, hogy nem akarnak lakodalmat, csak egy szűkkörű esküvőt, ahol a testvéreken, szülőkön (esetleg ha élnek a nagyszülőkön) kívül csak a tanúk vannak, az oké.De az, hogy úgy házasodik, hogy nem tartja fontosnak, hogy ott legyenek a szülei, nem igazán érteném.

2021. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
38%
25/53Nagyon egyetértek veled.Szívélyes jó hangulatot hozott létre a mi anyakönyv vezetönk is Már bejelentkezésnél szimpatikusak voltunk neki. Már ott jó hangulat volt. Nagyon szimpatikusak voltunk neki ő is nekünk.Soha nem csinálnám másként Még a tanúk is a hivatalból voltak.Másfél két évig senki nem tudta hogy házasok vagyunk.Csak valahogy elszoltuk magunkat.
2021. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
69%

Ha egyébként tartjuk a kapcsolatot a szülőkkel, én azt szeretném, ha ott lennének. A szülők, nagyszülők, tesók - és ennyi.

Ha ezek közül valakit távol akarnék tudni, annak nyomós oka lenne.

2021. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
36%

#48: "csak a kérdésre szorítkozni, bunkóság-e? Ugyebár ennyiből áll a kérdés."


Akkor miért nem indítottál szavazást?

2021. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
84%

#45:

De el tudom képzelni, csak azt mondtam, hogy a feleségem nem biztos, hogy díjazta volna, ha így akarom lerendezni. És én örülök, hogy olyan, aki nem díjazta volna.

2021. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
13%

En PONT ugyanezt kerdeztem kb itt gyakorin!!

Es ennel sokkal gazabb sertobb reakciokat kaptam kerdezo.


Ugy lehordtak mint az allatt..

H h lesz merszem h van pofam..stb..2tanus kerdesre.

2021. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!