Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bunkóság az esküvőre...

Mennyire bunkóság az esküvőre nem meghívni a szülőket?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeházasodni a párommal de minden cécó nélkül. Max a két tanú és ennyi. Én a lagzi árát inkább a nászútba fektetném. Mindig tologatjuk a dátumot mert én nem akarok senkit meghívni még a szülőket sem, előre görcsbe van a gyomrom ha muszáj lesz mindenkit meghívni.


28N


2021. okt. 11. 12:53
 31/97 anonim ***** válasza:
37%

Vegre ertelmes latasmodok!


Ez engem is erdekelne! Foleg mivel leendo anyos kozolte: jhaa igen szoval a kis eskuvo az olyaan a legkisebb dragaam hogy: szulo,nagyszulo,testver(+annak parja max)- van meghivva.


Na en meg ugy gondolom :) hogy ok nincsenek meghivva. De ezt nem mondtam el addig...

2021. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, azt még érteném, hogy kettesben akartok lenni, de nem lesztek kettesben, mivel lesznek tanúk. Ők gondolom, közeli ismerősök vagy barátok lesznek. Szerintem őket nem megvendégelni bunkóság (szabadidejében odamegy), bár persze lehet, hogy vannak laza ismerőseitek, akiknek nem gond (főleg, ha nem kell kiöltözni). És itt nem lagziról van szó, hanem egy ebédről. Akkor meg már, ha nem rossz a viszonyok, szerintem jöhetnek a szülők is, esetleg testvérek ha vannak. De 28 évesen amúgy ne görcsölj ezen, a lényeg h úgy legyen, ahogy mindkettőtöknek jó.
2021. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan ez volt. 2 tanú és mi ketten. Nekünk semmi pénzünk nem volt, a tanúkat egy ebédre meghívtuk, de ez volt a legdrágább az egész esküvőbe. Szüleink meg szegények, mint a templom egere, ott kezdődött, hogy vonatra nem lett volna pénzük. Megértették és pont.
2021. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
14%

En is feltettem ezt a kerdest anyos apos temaban! Tudjatok mi lett?


Lehordtak minden mocskos sz@rnak h mi az h 2 tanus.....

2021. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
82%

Mi is igyekeztünk olcsón megúszni az esküvőt. Jóformán családi elvárás miatt hívtuk csak meg a nagynéni, unokatesó szintű rokonokat, de így sem voltunk 30-an sem. Béreltünk egy kis termet, rendeltünk ételt, ettünk és beszélgettünk néhány órát esküvő után, halk háttérzene mellett. Végülis nem volt rossz, egész kellemesre sikerült, és százvalahányezerből megúsztuk 7 évvel ezelőtt.

Ha csak azokat hívtam volna, akiket akartam, a szüleimet akkor is hívtam volna. Nem illemből, meg tiszteletből, hanem szeretetből, mert ők biztos szerették volna látni ezt a pillanatot, és én is szerettem volna megosztani velük. Lettünk volna vagy nyolcan, szülőkkel, testvérekkel. Utána elmentünk volna egy étterembe, vagy valamelyikünkhöz rendeltünk volna néhány tálat. Pár tízezer forint. Én így csináltam volna.

2021. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
64%
Elkeserítő mit neveznek családnak az emberek manapság. Ha meg akarod alázni a szüleid kérdező, hajrá csináld: Milyen jó is lesz nekik hogy visszagondolhatnak rá: férjhez ment a gyerekem, igaz, engem nem akart meghívni rá, nehogy költséget jelentsek.. Ha normálisan neveltek, undorító hogy ennyire szarok a szemedben a szüleid, a saját esküvődön csak koloncnak tekinted őket.
2021. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
26%

Na amit a 36 irt... Hasonlo tragar kommenteket kaptam kerdezo!! Amikor en irtam ehhez hasonlo kerdest!!!!


Elkeserito milyen szuk latokoru emberek vannak. Miert ne donthetne el a jegyespar mit akar.

2021. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
38%

"Ők gondolom, közeli ismerősök vagy barátok lesznek. "

A portásnénit és az egyik titkárnőt aki még bent volt kértük meg ott spontán, hiszen péntek volt, szinte hivatali záróra. Mindenki mosolygott, kedves volt gondolták, hogy fiatalok, bolondság, utána rohantunk a vonathoz, hétvégére telt csak a nászút, de életem egyik legszebb emléke marad. A szüleink tudtak róla, egyikünk felől biztos szerettek volna nagyobb ünnepet, a másikunk szülei pedig nem.

Azóta sincsenek jó emlékeim a fényes ceremóniákról, akikén voltam szinte mind elvált, sőt, tényleg mind, jut eszembe, nem is szíesen mennék már el senkiére, talán rossz omen lenne.

2021. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
80%
Mi is két tanúval esküdtünk 26 éve. A két tanú egy baráti házaspár volt. Egyszerű oka volt, akkoriban nemigen tudtunk volna egyikünk családjából sem összeszedni 5-6 embert sem. Anyámék tudták, hogy két tanúval megyünk egy csütörtöki napon, de amúgy sem érdekelte őket különösebben. Én meg aztán utálom a hacacárét. Így volt jó, most is így csinálnám.
2021. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
13%

38-as vagyok még kicsit.

Jó, amúgy nem sok esküvőn voltam (5), tehát nem gondolom azt, hogy válással végződik mindegyik, csak elragadott kicsit a hév, bocsi :D

2021. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!