Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bunkóság az esküvőre...

Mennyire bunkóság az esküvőre nem meghívni a szülőket?

Figyelt kérdés

Szeretnék összeházasodni a párommal de minden cécó nélkül. Max a két tanú és ennyi. Én a lagzi árát inkább a nászútba fektetném. Mindig tologatjuk a dátumot mert én nem akarok senkit meghívni még a szülőket sem, előre görcsbe van a gyomrom ha muszáj lesz mindenkit meghívni.


28N


2021. okt. 11. 12:53
 21/97 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos 3 eskűvöm volt.Az egyik válással a második őzvegységgel végződött.Az első kettőnél megadatuk a módját.Amít minden pillanatban utáltunk mindkét férjemmel.3madjára úgy mentem férjhez ahogy megálmodtam.Titokban 2tanuval hétköznapi ruhában hogy senki ne is sejtse.Csak egy kis csokrom volt amít könnyen ki lehet volna magyarázni.Boldogságban úszva magunkért élve mondtuk ki a boldogító igent.Szebb eskűvöt el sem tudtam volna képzelni.10éve boldog vagyok!
2021. okt. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
65%

Miért kéne meghívnotok bárkit?

Mi is 2 tanúval házasodtunk. A legnagyobb baromságnak tartom több millió forintot elkölteni egyetlen napra. Lehet, hogy valaki megsértődött a családból, de leszarom. Örüljenek, hogy nem kellett ajándékokat venni. :)

A szüleim is túlélték a dolgot, nem sértődtek meg. Pedig szeretem őket, de egyszerűen így volt a legjobb.

2021. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
60%
Miért érzem úgy, hogy 2-3 évtizeddel ezelőtt, és attól korábban ez a kérdés fel sem merült volna? Valami nagyon megváltozott a világban, és nem biztos, hogy jó irányba...
2021. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
77%

Most nem akarok ünneprontó lenni - fiatal és szerelmes ember ne is olvassa tovább - de ezen rötyögök pár perce, hogy a válására sem hívja meg az ember a szüleit.

Pedig biztos vannak sokan akiknek az életük (egyik) legboldogabb napja.

2021. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lehetne meghitt egy 2 tanús esküvő? Mi csütörtöki napon mentünk. Az anyakönyvvezetőnő eszméletlenül jó fej volt, végig poénkodtunk, nevettünk, remek volt a hangulat.
2021. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem ők neveltek fel, vagy megszakítottátok egymással a kapcsolatot, akkor érthető a döntés, egyéb esetben elég furcsa.


Más is írta már, az nem kerül pénzbe, hogy ott legyenek a szüleid, amikor kimondjátok az igent.

2021. okt. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
20%

"Pedig biztos vannak sokan akiknek az életük (egyik) legboldogabb napja."

Hát ez elég szomorú. Oké, elmúlhat a szerelem, kiderülhet a másikról, hogy egy pszichopata. De ennek örülni...

2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
73%
25, ha neked a röhögés meg a meghittség egy kategória...
2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
27%

Ott nem tudom mi a szokás , de felénk pénzt adnak a meghivottak ajándékba és ez bőven fedezi az alfogyasztottakat.

Ami marad az meg úgyis az a nászajándék.

Kb ez személyenként minimum 20000 ft, ennyit pedig nem eszik-iszik meg senki.

De a szülőket illik meg hívni.

2021. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
85%

23

"Miért érzem úgy, hogy 2-3 évtizeddel ezelőtt, és attól korábban ez a kérdés fel sem merült volna?"

Sokan házasodtak két tanúval akkoriban is, volt akik ebédidőben szabadultak el például, naív a feltételezésed, hogy régenmindenjobb volt.

A szüleim is így házasodtak 60 éve, mi 30 és remélem a gyerekeink is így fognak. Szökjenek csak meg és legyenek nagyon boldogok :)

2021. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!