Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos a 25 év feletti...

Mennyire jogos a 25 év feletti fiatalokat gyerekvállassal csszegetni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 06:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, de látod az ilyen 9-eske félék szentül meg vannak győződve róla, hogy nekik mindenhez is közük van. Velük nem lehet mit csinálni, csak megszakítani a kapcsolatot.
2021. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
80%
Az ha néha rákérdeznek pl szülők, hogy van-e tervben gyerek azzal nincs gond, de mikor már szekálják a párt, hogy kéne az a gyerek, akkor már kellemetlen és illetlen.
2021. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
2021. szept. 2. 09:04
 14/64 A kérdező kommentje:
Erre a típusra gondolok
2021. szept. 2. 09:04
 15/64 anonim ***** válasza:
93%
Sohasem jogos. Semmilyen életkorban.
2021. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
21%

Be is bhaszna, ha a gyerekemmel nem beszélhetnék arról, hogy mi a helyzet gyerekvállalás ügyben, mik a tervei, véleménye a dologról.

Ez maximum olyan családokban fordulhat elő, ahol a kommunikáció nulla és a családi egység gyenge.

2021. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
12%

13. Az ilyen mindenen hisztiző emberekkel én magam szakítom meg a kapcsolatot, mert nem vagyok kíváncsi rá, hogy minden második mondaton meg tud sértődni. Elhiheted, hogy rohadt idegesítő mikor, valakivel nem lehet semmit kérdezni, mert neki minden kérdés túl intim és magánügy. Minek megy az ilyen társaságba? Mert ezeknek általában az is sértő ha megkérdezik, hogy milyen a munka, mennek e nyaralni, jól van e egyáltalán, mert" mi köze hozzá, hogy vagyok, és ha beteg vagyok? Mi köze hozzá? Magánügy. " mindenből ki tudja hozni, hogy a másik tapintatlan bunkó, még ha a másikban semmi rosszindulat nem volt akkor is.

9es voltam.

2021. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
51%
"Be is bhaszna, ha a gyerekemmel nem beszélhetnék arról, hogy mi a helyzet gyerekvállalás ügyben, mik a tervei, véleménye a dologról." Be is baszna ha leszarnád nekik ez mily kellemetlen.
2021. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ezt a cikket amit be linkeltél egy gyermektelen fiatal írta. Általában azok szokták mindig felhozni ezt a témát, és az arcodba vágni, hogy ő márpedig nem akar gyereket. Miközben senki se kérdezte, senki le se tojja, hogy akar e vagy se. Itt is nagyon sok ilyen kérdés van, hogy "miért nem érti meg senki hogy nem akarok gyereket?" de ha megkérdezik tőle, hogy ki nem éri meg vagy ki bántotta ezért akkor nem tudja megmondani, csak annyit hajtogat egyfolytába, hogy "értsétek már meg, hogy nem akarok és támad mindenkit agresszívan". Ezeket nem bántotta senki egyszerűen csak az arcodba akarja tolni, hogy ő nem akar gyereket és bántja, hogy senki nem foglalkozik vele, hogy "jó munkája van és mennyit keres és ő márpedig nem fogja egy visító kölökre költeni a pénzét" . Nem tudom ezeknek az embereknek mi baja amúgy, de nagyon frusztrálhattak és unatkozhatnak.
2021. szept. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
Nem. Azokra gondolok, akik azt mondják, hogy ennyi idõsen már hány gyereket kéne nevelnem. Vagy látnak egy 120e forintos iPhonet, és megjehyzik, hogy azért nincs gyerek mert nekem Iphone kell
2021. szept. 2. 09:49
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!