Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ez a családodtól?

Rosszul esne ez a családodtól?

Figyelt kérdés

Kórházba kerül a gyermeked mert nagyon beteg lett. Mivel még kissebb ezért végig vele maradsz, csak annyira mész haza az éjszaka közepén, hogy fürödj és aludj pár órát. Majd reggel mész vissza.

'Közeli családtag1' a kórházban is dolgozik, de egyszer se jött meglátogatni a gyermeked.

A többi közeli családtag se. Nem kérdezte meg senki, hogy valami kellene e. Vagy egy adag ebédet se küldött be senki.

'Közeli családtag2' telefonált, megkérdezte, hogy mi újság.

'Közeli családtag3' egy üzenetet se írt, hogy mi újság.

A közeli családtagokat azért így jelöltem mert valóban azok akikkel szorosabb a kapcsolat. Vagy csak az ember hitte azt?!

Neked rosszul esne? Át értékelnéd a kapcsolatot?


ma 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
9 szavazat
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Választ is szívesen várok. Ha igen miért igen, ha nem miért nem.

Köszönöm.

ma 17:50
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem, nem esne rosszul.


A közeli csaladtag 1 attól, hogy kórházban dolgozik, még nem köteles látogatni a betegeket. Pláne, ha nem is tud róla - vagy körüzenet ment mindenkinek, hogy Pistike kórházban van? De amúgy se kell látogatnia. Ha a gyerek oylan kicsi, hogy mellette kell maradni 24 oraban, neki olyan mindegy, hogy a közeli csaladtag 1 bemegy e látogatni.

Rendes közeli csaladtag 2.-tol hogy érdeklődött.

Közeli csaladtag 3 is normális, nyilván nem a gyereked másik szülője, onnantól pedig hidd el, van fontosabb dolga is a te gyerekednel.

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mivel valóban nagyon közeli családtagok ezért természetesen tudtak róla.

Nem olyan kicsi, várta volna hogy valaki meglátogassa őt.

ma 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

Na és abban mi akadályozott meg, hogy felhivd ezeket a csaladtagokat, és azt mondd "a Janika nagyon örülne, ha meglatogatnad, be tudnál jönni holnap delutan? "


Amúgy miért nem lehet leírni kik azok a közeli csaladtagok?

Mennyi ideig volt kórházban a gyerek?

ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Dolgoztam kórházban. Munkaidő után vagy szabadnapon tudtam látogatni. Az időbeosztásom miatt pedig, a "vinni valamit" se ment könnyebben, mint bárki más külsősnek.

Voltam szülőként is ilyen helyzetben, a PICben levő fiammal anyaszálláson, a lakóhelyüktől 80 kilométerre.

Heti egyszer a férjem tudott jönni hozni bármit is, más nem.

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4- nem gondolnám, hogy nekem kellett volna mondanom, hogy bejönnek e.

Nagyszülő és testvér.

Majdnem 2 hét.


5- itt megoldható lett volna, az is, hogy hozzanak be valamit, és az is, hogy meglátogassa a gyereket.

ma 18:06
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

"...nem gondolnám, hogy nekem kellett volna mondanom, hogy bejönnek e."


Vagy de. Nem mindenki örül a látogatónak a kórházban. Pl én se, akkor sem, amikor én voltam, és akkor sem, amikor a gyerekemmel voltunk. Nyugodtan felhivhattad volna őket és elmondhattad volna. A gyerek testvérét meg a másik szülő bevihette volna, ha egyáltalán elmúlt már 12

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7- az én olvasatomban, megkérdezem az alábbi féltől, hogy esetleg szükségük van e valamire. Vagy én kérdezem, meg, hogy bemehetünk e, nem e zavarunk stb.


Szerintem ez a nem akartam zavarni azért nem mentem, írtam, hívtalak süket duma.

ma 18:19
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

"Szerintem ez a nem akartam zavarni azért nem mentem, írtam, hívtalak süket duma."


Szerinted. Szerintem, meg a sok szerint nem. A rokonaid szerint sem.


De nálatok nincs másik szülő, aki amúgy megkerdezhette volna, hogy mire van szükségetek?

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9- de van másik szülő.


Itt a közeli családtagokról van szó.

Nagymama aki a kórházban dolgozik.

A testvérem aki szintén tudott róla, de egy üzenetet nem írt.

ma 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!