Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ez a családodtól?

Rosszul esne ez a családodtól?

Figyelt kérdés

Kórházba kerül a gyermeked mert nagyon beteg lett. Mivel még kissebb ezért végig vele maradsz, csak annyira mész haza az éjszaka közepén, hogy fürödj és aludj pár órát. Majd reggel mész vissza.

'Közeli családtag1' a kórházban is dolgozik, de egyszer se jött meglátogatni a gyermeked.

A többi közeli családtag se. Nem kérdezte meg senki, hogy valami kellene e. Vagy egy adag ebédet se küldött be senki.

'Közeli családtag2' telefonált, megkérdezte, hogy mi újság.

'Közeli családtag3' egy üzenetet se írt, hogy mi újság.

A közeli családtagokat azért így jelöltem mert valóban azok akikkel szorosabb a kapcsolat. Vagy csak az ember hitte azt?!

Neked rosszul esne? Át értékelnéd a kapcsolatot?


ma 17:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Értem, hogy róluk van szó. Te érted, hogy a másik szülő, te és a gyerek vagytok a csalad? Attól, hogy ott a nagymama, meg a testvéred, még a gyerek másik szülője, akinek ebben részt kell vennie. A nagyszülőnek van más dolga is, pláne, hogy dolgozik még. Nem a te gyereked az első nekik. Fogadd el.

A másik szülő ugye ment mindennap és vitt mindent, ami kellett

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Misery ***** válasza:
75%
Pedig nem a kérdező a hibás, hiába álltok megint bele. Ha te magymama vagy és tudod, hogy kórházban van 2 hétig az unokád, be se mész??? Ugyan már... Nem kell mindig az áldozatot hibáztatni.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Semmilyen áldozat nincs itt. Pláne annak hibáztatása.
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Misery ***** válasza:
75%
Nincs hát, nem is tudom, ki támadta le egyből. De akkor a válaszod a kérdésemre, hogy te nem mennél be és még csak egy telefont sem eresztenél meg az unokád irányába. Értem. Gratula!
ma 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Misery ***** válasza:
69%
Hiszen van neked jobb dolgod is, hát nehogy már az unokád anyja képzelje, hogy te ráérsz a beteg unokád felé egy hívást intézni. Most majd jöhet az öngyömböngyöm, meg a lepontozás, de pontosan ezeket igazolod, ha a kérdezőt támadod. Kár, hogy itt a minimum EQ annyi, mint egy kosár lepkének.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
Senki sem támadta le egyből. A többségnek nem esne rosszul, mert láthatóan felélik ésszel, hogy attól, hogy beteg a gyerek, még nem ő lesz a világ közepe.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%

12


Nem irtam olyat, hogy hibas lenne a kerdezo. Volt egy elvarasa a rokonok felé. Kommunikalhatta volna feléjük, de nem tette.


Nekem nincs unokam. Gyerekem van, kórházban is voltunk mindketten. Nem, nem jott be a nagymama. Tudta, hogy nem akarom. Tudod honnan? Elmondtam neki.

ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17- mert gondolom megkérdezte.


Más érzelmi a beállítottságom. Nekem egyértelmű lenne, hogyha a testvérem gyereke kórházba kerül írok neki üzenetet vagy felhívom, hogy mi újság, hogy vannak.

Nagymamaként pedig úgy, hogy ott dolgozom egyértelmű, hogy munka után meglátogatom az unokám.

ma 19:23
 19/23 anonim ***** válasza:
64%

Elképesztő, hogy micsoda lelki nyomorban él itt a válaszolók 99 százaléka:((

Tényleg ez a normális? Megérett az emberiség a pusztulása:(

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nem kerdezte meg. Felhivtam, elmondtam neki hogy korhazban vagyunk es hogy nem akarunk latogatokat. Kommunikáció. Még mindig.


19


Attol nem lesz senki lelki nyomorek, mert nem borul ki azon, hogy nem látogatták meg.

ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!