Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul esne ez a családodtól?

Rosszul esne ez a családodtól?

Figyelt kérdés

Kórházba kerül a gyermeked mert nagyon beteg lett. Mivel még kissebb ezért végig vele maradsz, csak annyira mész haza az éjszaka közepén, hogy fürödj és aludj pár órát. Majd reggel mész vissza.

'Közeli családtag1' a kórházban is dolgozik, de egyszer se jött meglátogatni a gyermeked.

A többi közeli családtag se. Nem kérdezte meg senki, hogy valami kellene e. Vagy egy adag ebédet se küldött be senki.

'Közeli családtag2' telefonált, megkérdezte, hogy mi újság.

'Közeli családtag3' egy üzenetet se írt, hogy mi újság.

A közeli családtagokat azért így jelöltem mert valóban azok akikkel szorosabb a kapcsolat. Vagy csak az ember hitte azt?!

Neked rosszul esne? Át értékelnéd a kapcsolatot?


tegnap 17:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem rosszul esne, mondjuk én normális családból jövök, nálunk szokás volt érdeklődni egymás után, főleg ha valaki megbetegedett, plána ha még kórházba is kerül.

Én egyszer voltam kórházban, 23 éves voltam, és az akkori barátom szülei is meglátogattak. Vagy pl. mikor barátnőm került be, hozzá is mentem minden nap.

tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nagyon rosszul esne, valószínű jó ideig rájuk sem tudnék nézni.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rosszul esne. Szerintem ez alapvető illem + érzelmi intelligencia kérdése, na, meg hogy mennyire szeretjük a családtagjainkat. Mi szeretjük egymást, de őszintén, ha nekem a szomszédom kerülne kórházba is szívesen meglátogatnám, vinnék neki kaját, sütit, amit kér stb. Semmibe nem fáj.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!