Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos a 25 év feletti...

Mennyire jogos a 25 év feletti fiatalokat gyerekvállassal csszegetni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 06:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még rá példa, hogy amikor valakitől megkérdeztem, kiakadt vagy bunkó lett volna. Általában azt szokták mondani, hogy nem alkalmasak erre egyelőre, néhányan elkezdik sorolni a terveiket. Legutoljára egy 27 éves nővel beszélgettem erről, munkatársam, kérdezett a kislányom felől, én meg vissza. Ő sem hisztizett, elpanaszolta az okát, hogy miért nincs, szerintem még jól is esett neki, hogy valaki meghallgatja. Feltételezem, hogy nem maga a kérdés baj, hanem amikor követelő, parancsoló, kioktató a stílus vagy amikor valaki százszor felhozza a témát, ez engem is nagyon felcseszett még gyerek előtt. Fel tudtam volna pofozni a sok okostojást.
2021. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
89%

"Én azt vettem észre, hogy aki nem akar gyereket azt ez egyáltalán nem érdekli, nem sértő számára, nem is hallja meg"


Bár ilyen egyszerű lenne a világ.

2021. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. 25 alatt is lehet valaki jó szülő, és 25 fölött is érezheti úgy, hogy a háta közepére se kívánja az egészet
2021. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem illik megkérdezni, ha csak ismerősök vagytok, vagy idegenek... Tőlem idegen is kérdezte már meg, nekem nagyon rosszul esik, mert mi akarunk gyereket, csak nekem nem olyan könnyű teherbe esni. Ha idegen kérdezi meg, azért nem esik jól mert nem akarok nekiállni panaszkodni, meg magyarázkodni...

A családtag az teljesen más. A családomnak magam hozom fel a témát, mert nagyon jó a kapcsolatunk, és a testvéreimmel illetve a szüleimmel is mindent megbeszélek. De a szüleim nem kezdenek el panaszkodni meg hisztizni hogy miért nincsen már unoka, hanem meghallgatnak és próbálnak mindenben segíteni, hogy sikerüljön.

Most kaptunk pl ajándékba jó minőségű méhpempőt, én is és a férjem is, próbáljuk ki hátha ezzel sikerül.

Mi már próbálkozunk egy ideje, semmi bajunk nincsen egyszerűen, valamiért nem sikerült eddig még.

Nem vagyok túlkoros, pont ideális a korom egy gyermekhez, 27-éves vagyok de bevallom, előbb szerettem volna. Ez van.

De ezért, mert 27-éves vagyok és már 6-éve házas, sokszor kapom meg a kérdést, és a gyerek, és a gyerek??? Főleg fiatal anyukáktól akikkel összetalálkozom, és mivel elég csacsogós vagyok bárkivel megtalálom a közös hangot azt gondolják lehet kérdezni ilyesmit... Lehetni lehet, de elég rosszul esik hogy ő ott van, ott a gyereke, játszik vele és bekérdez nekem miért nincsen, majd elmondom hogy hát, még nem sikerült és jön a kéretlen tanácsaival amiket már én is próbáltam.. közben dicsekedik azzal, neki elsőre összejött de a barátnőjének pár év volt, stbstbstbstb.

Illetve hozzátenném azt is, van olyan pár is, aki nem akar gyermeket. Én azt gondolom nem kötelező a gyerekvállalás, tehát ez csak a párra tartozik illetve azokra, akikkel ők megosztják a véleményüket.

2021. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!