Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos a 25 év feletti...

Mennyire jogos a 25 év feletti fiatalokat gyerekvállassal csszegetni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 06:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ennyi? Érdemi hozzászólás? Ez így kevés. Nem megy, ugye? :)
2021. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
98%
Hülyékkel nem éri meg vitatkozni. Szerinted csak a te korlátolt látásmódod létezik, hogy mindenki hülye és sérült, aki nem vállal gyereket (tökmindegy az ok). Nyilván írhat itt bárki bármit, ezen úgysem fogsz változtatni. Így pedig kár rád a szó.
2021. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
98%
Semennyire.
2021. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
98%
47-es válaszoló, tényleg ne égesd már magad tovább. A szöveged is gáz, meg a stílusod is.
2021. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
93%

Semennyire. Senkinek nincs joga ahhoz, hogy más pénztárcájában, időbeosztásában vagy magánéletében turkáljon. Az ilyeneknek mindig azt szoktam mondani, hogy édes öcsém, akkor adj mellé 30 millió forintot egy gyerekvállalásra alkalmas lakásra, egy bébiszittert, emeld meg a jelenlegi bérem havi százezerrel, hogy semmiről ne kelljen lemondanom és ja, ha lehet csináld is meg nekem.


A másik meg, olyan nagylelkűen kínálgatják a gyereket, de örökbe ők sem fogadnának, mert csak azt képesek szeretni, aki belőlük jött ki. És még az az önző, egocentrikus, aki nem vállal. LOL

2021. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
98%

12:10-es válaszoló! Inkább fordulj szakemberhez, nem normális, hogy ennyire kiborulsz egy anonim válaszolón, aki nem ért egyet veled.

“Helyedre!”

“ Gondolom véletlenül sem a rövidhajú femináci SJW-típusok téglafejjel, akiket a kutyájuk se dugna meg. :D:D”

Te nevezed magad tisztességes embernek? És így beszélsz más emberekkel? Az ilyen inkább ne neveljen gyereket. Szegény gyerek komolyan.

Amúgy miért olyan hihetetlen, ha valaki nem akar gyereket vállalni egy ilyen országba? Az egészségügy romokban, az oktatás színvonala mélyen az EU-s átlag alatt van. A nemi egyenlőtlenség, és wage gap szempontjából a hátsó élmezőnyben vagyunk. A klímaváltozás egy 50 éven belül annyira be fog durvulni, hogy a gyerek is csak szenvedne egy ilyen világban. Arról nem is beszélve, hogy mekkora anyagi ráfordítás, idő, stb kell egy gyerek felneveléséhez, ha azt tisztességgel akarja csinálni az ember, nem csak úgy bele a világba, aztán majd lesz valami. Ezt nem mindenki akarja vállalni, és véleményem szerint ez a felelősségteljes döntés. De ha valaki mégis bevállalja, az is tisztelendő. Csak akkor rendesen csinálja végig, ne csak megszülje/ megcsinálja a gyereket, hanem egy rendes embert is neveljen belőle (aki mondjuk nem egy anonim oldalon éli ki a frusztrációját minősíthetetlen stílusban).

2021. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
92%

Fejezd már be ezt a szöveget, nem a kutyáddal beszélsz.


Az összes tudatosan gyerektelen ismerősöm, barátnőm párkapcsolatban, vagy házasságban él. Mi is együtt vagyunk a férjemmel 15 éve, 11 éve vagyunk házasok. Teljes az életünk, boldogok vagyunk és a távoli céljaink között sem szerepel a gyerekvállalás.

2021. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
93%

Vissza szoktam kérdezni olyanokat, hogy "és te mikor szerzel végre diplomát?", "te mikor fogsz valami normális állást találni?", "mikor lesz végre saját lakásod?", "mit is mondtál, mikortól akarod leadni azt a tíz kiló felesleget magadról?", "hogyhogy nem akarsz elkezdeni sportolni és normális kajákat enni?", "nocsak, tettél már félre nyugdíjra vagy mit gondolsz, mikor lesz itt az ideje?"


Hajajaj, én is meg tudom ám mondani, hogy kinek mivel kellene foglalkoznia és mivel tenne szívességet magának meg a társadalomnak. Én is tudok oda szúrni, ahol a legjobban fáj, még mosolygok is hozzá. Van egy csomó dolog, amit gyereknemzés helyett csináltam, szépen végigkérdezgetem őket én is és dünnygögök ítélkezve, hogy milyen önzőek és minek születtek meg, ha az kell. :*

2021. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
98%
Huhh, a "te mikor fogsz normális nemi életet élni újra a gyerek mellett, hogy a férjed ne az én melleimet bámulja sunyiban?" kérdést kihagytam, pedig az az egyik személyes kedvencem.
2021. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
92%
Én fixen visszavágnék azzal, hogy még egyszer merjenek ezzel a témával jönni és sterilizáltatom magam egy külföldi magánklinikán. Egyből kussolna mindenki. :)
2021. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!