Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos a 25 év feletti...

Mennyire jogos a 25 év feletti fiatalokat gyerekvállassal csszegetni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 06:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem senkit nem jogos emiatt cseszegetni, mindenki el tudja dönteni saját magától, hogy akar-e gyereket vagy sem, és ha igen mikor érzi magát felkészültnek hozzá. Az ember magának szül, nem másnak.
2021. szept. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
14%
Nem tilos szóba hozni a témát szűkebb rokonságon belül.
2021. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
96%

Egysl nem jogos.

Mindenkinek a magánügye

2021. szept. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogos, a gyermekvállalás nem kötelező dolog.
2021. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
Semmiképpen nem jogos, de elfogadom…csak cserébe a rokonság is fogadja el, ha hirtelen eltűnök..vagy legalábbis ők nem hallanak rólam.
2021. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
23%
Mennyire idegesítő feltenni hetente ugyanazt a kérdést? Ugyanazok a válaszok jönnek, de attól még a csesztetők nem hagyják abba. Jogos-e elküldeni őket a csába? Az lenne, de neten sírni könnyebb. Szóval mit is kezdene amúgy egy gyerekkel, ha magáért sem tud kiállni?
2021. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
64%

Nem jogos.

Viszont ha valakinek nincs információja a "szándékaidról" akkor nem tilos megkérdezni, és nem kell hisztis p*csa módon reagálni ilyen esetben.

Viszont ha tudja, hogy nem akarsz mégis cseszeget, meg erőlteti a témát az nem jogos és bunkóság is részéről.

Most nem azt mondom, hogy te vagy hisztis p*csa, csak nekem is van olyan rokonom akitől egyszer megkérdeztem nem e terveznek babát mert már 10+ éve együtt voltak, de nem vájkáltam a magán életébe csak kedvesen rá kérdeztem, hogy "és ti szeretnétek majd babát?" . Erre úgy kiakadt, hogy mi közöm nekem hozzá meg mit turkálok én a magán életébe és mi van akkor ha nem... Mondom mi lenne, semmi, akkor nem akarsz, csak kérdeztem.

Egyesek már túl tolják a gyerekkel kapcsolatos érzékenységet.

2021. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
89%
#7 azért akadnak ki sokan ,mert senkinek semmi köze hozzá. Ha épp nem a legjobb barátnője vagy az illetőnek egyáltalán nem illik ilyeneket kérdezgetni . Nekem vannak gyerekeim , és egy birkatürelmű ember vagyok ,ezért nem küldtem még el senkit a búsba ,de hidd el,baromira idegesítő,amikor 15 éve nem látott unokatestvér,nagynéni,nagybácsi ,szomszéd második kérdése az ,hogy mikor jön a következő ,miért nincs több (igen,van akinek 3 sem "elég" ,azután is folytatja a cseszegetést) . Semmi közöd hozzá. Lehet,hogy nem akar,lehet ,hogy meddő,lehet hogy évek óta próbálkoznak és többször elvetélt,bármi lehet ami miatt így reagál valaki a kérdésre . Nem tartozik magyarázattal az összes rokonának az ember ,sőt senkinek.
2021. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
21%
8. Akkor olvasd el kérlek amit írtam rendesen. Nem azt kérdeztem, mikor akar, hanem hogy szeretne e. És nincs ilyen illem, hogy nem illik. De nyugodtan lehet ilyet kérdezni, csak valaki elkezdte pár éve ezt a hülyeséget, hogy "sértődjünk meg minden sz@ron". Most legalább van miért hisztizni felnőtt embereknek mert "úristen meg merték tőlem kérdezni akarok e gyereket". Tragédia tényleg. Nőjél már fel, főleg ha még gyerekeid is vannak.
2021. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy nagyon tapintatlan kérdés. Az is előfordulhat, hogy az illető el minden vágya egy gyerek, de nem lehet, és csak vájkálnak a sebben. Ez teljes mértékben magánügy, nem tartozik senkire.
2021. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!