Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem szülei, testvérei,...

Férjem szülei, testvérei, eleinte olyan szimpik voltak, meg persze vannak jó tulajdonságaik, segítőkészek is. De most, így több mint 5 év ismertség után már nem szimpik túlságosan... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most már tiszta hülyének nézem őket.

1. Agymossa őket a TV amiben csak Fidesz propaganda megy (nem fideszesek még, de mindent benyalnak... Pl. olimpia alatt is azzal hívták férjemet, hogy egy b*** kitalálta hogy ő nő, és most a nőkkel bokszol).

2. A nővére a szörnyű iskolapéldája a lábtörlőségnek, és menthetetlen, mert már 32 éves. Nem lehet jobb belátásra téríteni.

3. Az anyja jól megkavarta a szart még mielőtt mi megházasodtunk, hála égnek az minket nem annyira érintette, de azért akkor is tanultam róla valamit...

4. A nővére olyan hülye, hogy nem értelmezi a szarkazmust, és úgy ír hogy "nállam", " nállunk" meg ilyenek.

5. Összeesküvéselmélet-hívők, azt hiszik ők 3-an, a covid injekciótól beteg a nővér, nem azért, mert a gyerek bölcsiből, oviból hazaviszi a fertőzést...


Még tudnám sorolni, csak vége a szünetnek. Tudom, én se vagyok tökéletes, nem azért mondtam.


Hála a jó égnek, a húga normális, ő még csak 19, másik generáció. Ő aranyosabb, meg más úton indult el, mint a szülők meg a nővér.


ma 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Majd megszokod, egy idő után már csak nevetni lehet rajtuk.

Apósom ugyanez, m1-et és hír tv-t néz, és már mint a verset szavalja, amit ott egész nap óránkénti ismétlésben leadnak. :D - az elején még próbáltam meggyőzni néha dolgokról, de most már kb az időjárásról beszélgetünk, ha náluk vagyunk, így nincs konfliktus. :) - ja, még az lesz a jó időszak, amikor megszületnek a gyerekek, mert ha te A-t mondassz, ők azonnal B-t :D

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el őket így, ahogy vannak. Mint írtad, senki nem tökéletes, te sem vagy, nyilván ők is megismertek benned sok olyan tulajdonságot az évek során, ami nem szimpi, amiről kérdést írhatnanak ki ide. Te magadról nyilvalán nem ezt gondolod, de igazából mindenki ugyanebben a cipőben jár.


Ha eleinte szimpik voltak, idézd fel magadban azt, amit kedveltél bennük és azzal az oldalukkal foglalkozz. Kedvesek voltak veled, összetartóak, mittudomén.


Mást mit szeretnél, elmarni a férjed tőlük? Inkább fordítsd meg a kérdest: ha a te férjed írna ki ilyen kérdést a te családodról, neki mit tanácsolnál (túl azon, hogy ah, az más, mert a te csalados nem ilyen)

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem kötelező velük bratyizni, ha nem akarsz. Vagy a másik megoldás hogy talán kevésbé legyél ítélkező és ha vannak jó tulajdonságaik, akkor arra koncentrálj!

Én a te írásodból egyébként csak merő rosszindulatot és lenézést olvasok ki...

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugtasson, hogy másnak se jobb. Apósom kifejtette, hogy sose menne el vért adni, mert ki tudja milyen chippet tesznek ott bele :D
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megvannak a maguk rigolyái, és tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elfogadni őket olyannak, amilyenek! Változni már aligha fognak.
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű lehet ezzel a felsőbbrendűség érzéssel élni. A férjed hogy tolerálja, hogy ilyen véleménnyel vagy a családjáról?n
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!