Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a párom...

Mit csináljak, hogy a párom könnyebben viselje a gyerekei hiányát?

Figyelt kérdés

A felesége 2 hónapja költözött el a gyerekeikkel, azóta elég viharos a viszonyuk (a feleséggel is, és a gyerekekkel is).


Elválnak, szerencsére ez a része az ügyvédekre van bízva és volt szerződésük is, így ez a jobbik eset. Viszont a gyerekeket azóta csak párszor látta, azt mondják, hogy nem akarnak idejönni, nem akarnak velem találkozni, vagy beszélni és hogyha ők nem jöhetnek ide, költözzön oda hozzájuk a párom... Nem arról van szó, hogy ne jöhetnének, hiszen itt van a szobájuk, rengeteg holmijuk is maradt még és őket szívesen látjuk bármikor, hiszen ez az otthonuk. De olyan már tényleg nem lesz, hogy itt van az anyjuk is...

Nem olyan kicsik amúgy, 9 és 11 évesek.


Az elején még nem éreztem a páromon ezt a feszültséget, de az utóbbi hetekben már egyre rosszabb.

Például az elején tervezgettünk, beszéltünk arról, hogy esetleg eladná ezt a házat, építtetnénk egy újat. Most, mikor felhoztam, már azzal jött, hogy ez a gyerekei otthona, minek váljon meg tőle...

Az az autó is az övé, amit a felesége használt és itt is hagyta. Mondta, hogy az jobb, mint az enyém, használjam nyugodtan, de gondolom érthető, hogy miért nem szeretném. Megbeszéltük, hogy azt is, és az én mostanimat is eladja és kapok egy újat, egy jobbat. De már az is baj, ha egyáltalán felhozom, mert neki most nincs se ideje, se kedve autószalonokba járni. De én meg nem értek az autókhoz, ő fizeti bele a több pénzt, nem akarok ebből kényelmetlenséget.


Nagyon hamar feszült lesz, fogyott is szerintem, kicsit be is zárkózott. Szeretnék segíteni neki, most is mondtam, hogy menjen el valahová a gyerekekkel nyaralni, vagy vigye le őket a nyaralóba, vitorlásozzanak vagy csináljanak valami közös programot pár napig. De nem, mert pár órát alig bírnak ki vele, meg hogy az anyjuk sem engedné őket...

Nem tudom, mit csinálhatnék, mert nagyon én nem akarok ebbe belefolyni, hogy pl. én hívom ide a gyerekeket, vagy én szervezek programot négyünknek, mert ezeket még korainak gondolom.



2021. júl. 20. 20:27
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/189 anonim ***** válasza:
94%
120: lehetek én bármilyen szerelmes, nem vagyok állat, hogy ne tudjak parancsolni az érzelmeimnek. Plusz ha a szerelmem tárgya benyögi, hogy hát ő házas, csak ezt az apróságot elfelejtette közölni, akkor az olyan, mintha megütött volna. Nincs második lehetőség.
2021. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/189 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező jelen van ,csak az x-et nyomogatja. :)
2021. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/189 anonim ***** válasza:
96%
Jujcika, beleszeretnék x-be, akinek van már párja... És? Nem mászok rá akkor sem, úgy sem, ha a pasi is akarná. Nem vagyok egy szánalmas ösztönállat.
2021. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/189 anonim ***** válasza:
96%
Nincs igazad utolsó. Vannak nők akikben van empátia és tisztelet. Én is szerelmes vagyok egy ferfibe, akinek van párja. Ráadásul lenne is esélyem az említett férfinél, mert bejöttem neki. De eszem ágában sincs szétszedni egy párt,mert nem vagyok aljas. Mellesleg aki megcsalja v elhagyja a párját miattam, az velem is megfogja tenni. De, ha egy r.banc lenne a párja, olyan mint a kerdező, elismerem, hogy nem érdekelne, akkor meg is érdemelné, hogy félrelököm. Viszont házas emberrel sohasem kezdenék ki, főleg ha még gyerekek is vannak.
2021. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/189 anonim ***** válasza:
95%
Ez se állat, hát ház kell neki, meg szalonból autó. Az állatoknak ez nem fontos.
2021. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/189 anonim ***** válasza:
100%
124 vagyok. 120-asnak szántam a választ, csak közben mások is válaszoltak.
2021. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/189 anonim ***** válasza:
100%

120 szerintem te nem teljesen érted. Első napon senki nem esik akkora szerelembe, hogy ne tudná azt mondani, hogy nem. Ha az egyik félnek családja van, az elég hamar ki szokott derülni.

Rám is hajtott már családos pasi. Csak egyszer próbálkozott, többször nem. Szegény feleségét nyugodt lélekkel szétcsalta nem egy nővel, azt feltételezte, hogy a felesége úgyis olyan buta, hogy nem veszi észre. Persze észrevette, szétmentek, a pasi azóta sem kell senkinek egy kis dugásnál többre. Az ilyen férgek gyerekeit lehet leginkább sajnálni.

2021. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/189 anonim ***** válasza:
100%
120 gondolom, magadból indulsz ki, de ne általánosíts, vannak bőven, akikbe több tisztesség szorult.
2021. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/189 anonim ***** válasza:
100%
120as, köszi, megvolt, de nekem van gerincem és önbecsülésem, akármennyire is fájt, nem kezdtem családos emberrel. Ilyen nehéz ezt elhinni? Vannak még olyan nők akiket nem a lábuk köze irányít, és nem repülnek rá minden pasira aki csettint.
2021. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/189 anonim ***** válasza:
93%
Zárd össze a lábaidat legközelebb. Ha mindig mindenkinek szétnyitod csak a baj lesz belőle. Látod most is mi lett az eredménye.
2021. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!