Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a párom...

Mit csináljak, hogy a párom könnyebben viselje a gyerekei hiányát?

Figyelt kérdés

A felesége 2 hónapja költözött el a gyerekeikkel, azóta elég viharos a viszonyuk (a feleséggel is, és a gyerekekkel is).


Elválnak, szerencsére ez a része az ügyvédekre van bízva és volt szerződésük is, így ez a jobbik eset. Viszont a gyerekeket azóta csak párszor látta, azt mondják, hogy nem akarnak idejönni, nem akarnak velem találkozni, vagy beszélni és hogyha ők nem jöhetnek ide, költözzön oda hozzájuk a párom... Nem arról van szó, hogy ne jöhetnének, hiszen itt van a szobájuk, rengeteg holmijuk is maradt még és őket szívesen látjuk bármikor, hiszen ez az otthonuk. De olyan már tényleg nem lesz, hogy itt van az anyjuk is...

Nem olyan kicsik amúgy, 9 és 11 évesek.


Az elején még nem éreztem a páromon ezt a feszültséget, de az utóbbi hetekben már egyre rosszabb.

Például az elején tervezgettünk, beszéltünk arról, hogy esetleg eladná ezt a házat, építtetnénk egy újat. Most, mikor felhoztam, már azzal jött, hogy ez a gyerekei otthona, minek váljon meg tőle...

Az az autó is az övé, amit a felesége használt és itt is hagyta. Mondta, hogy az jobb, mint az enyém, használjam nyugodtan, de gondolom érthető, hogy miért nem szeretném. Megbeszéltük, hogy azt is, és az én mostanimat is eladja és kapok egy újat, egy jobbat. De már az is baj, ha egyáltalán felhozom, mert neki most nincs se ideje, se kedve autószalonokba járni. De én meg nem értek az autókhoz, ő fizeti bele a több pénzt, nem akarok ebből kényelmetlenséget.


Nagyon hamar feszült lesz, fogyott is szerintem, kicsit be is zárkózott. Szeretnék segíteni neki, most is mondtam, hogy menjen el valahová a gyerekekkel nyaralni, vagy vigye le őket a nyaralóba, vitorlásozzanak vagy csináljanak valami közös programot pár napig. De nem, mert pár órát alig bírnak ki vele, meg hogy az anyjuk sem engedné őket...

Nem tudom, mit csinálhatnék, mert nagyon én nem akarok ebbe belefolyni, hogy pl. én hívom ide a gyerekeket, vagy én szervezek programot négyünknek, mert ezeket még korainak gondolom.



2021. júl. 20. 20:27
 171/189 anonim ***** válasza:
98%
Már az durva, hogy házassági szerződés a gyerekei anyjával, de olyan, hogy a kocsit sem vihette el, mégis azt hiszed, hogy lesz neked új ház meg szalonból autó. Ahhoz anyám azért minimum popiból pofiba, meg minden. Az ilyen emebr szereti, ha azt tehet, amit akar. Amíg nem vagy minimum egy gyerekének az anyja, addig te is csak egy használati cikk vagy. Erre én nem lennék ekkora arccal, mint te.
2021. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/189 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként az is sanszos, hogy az ex lépte meg a válást, mert fordítva lett volna, akkor a kérdező párja anyagilag nagyvonalúbb lett volna, már csak a gyerekek miatt is, minthogy az autót hagyja ott. Szerintem ezzel a használd az autóval is az ex agyát akarta húzni. Azért depressziós, mert nem szeret téged annyira, hogy a családját borítsa érted, persze ezt neked nem fogja bevallani. Az viszont sokat elmond, hogy szép sorban, elég hamar mindenből visszakozik.
2021. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/189 anonim ***** válasza:
95%
Vicces hogy azt hiszed hogy a pénztárcád több milliót fog rád költeni. Házassági szerződésük volt a nejével. A felesége, a gyerekei anyja alól is kiszedte a kocsit amire amúgy nincs is szüksége. Használd már egy kicsit az eszed. Max még k_rogat egy kicsit, lehet hogy csinál neked is egy vagy több gyereket és aztán vagy megpróbál visszakuszni a feleségéhez vagy talál egy másik aranyásó libát.
2021. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/189 anonim ***** válasza:
92%

Téged nem érdekelnek a gyerekei, és tulajdonképpen téged nem érdekel a párod se. Tele voltál illúziókkal, hogy most aztán jön az ereszd el a hajamat jólét, és hát nem jött. Nem is fog. Kösd fel a bugyogót, kérdező, mert ami most jön, az nem szerepelt a kis rózsaszín álmaidban. Szép lassan nemhogy autó és ház nem lesz, de az exfelesége után fog elkezdeni ácsingózni, aki finomakat főzött és kedves volt, meg olyan jól megszokott volt minden. Te meg nem úgy főzöl, veled minden más, nem a jól megszokott kényelmesség, meg még hisztizel is, nincs az embernek egy perc nyugta.

Mondjuk meg is érdemled.

2021. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/189 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo


Az esetleg nem veri ki a szemed, hogy kozel 170 ember negativ velemennyel irt rolad?

Lehet, hogy veled van egy kis bibi?


Nem?

Nem erted?

Picit nem akarsz magadba nezni?


A tobbieknek: A gyerekeket nagyon sajnalom, viszont ez a no, hat nem tul okos annyi szent, es eleg hamar utoleri a sorsa, amit azthiszem rajta kivul sokan sejtenek mar...

2021. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/189 anonim ***** válasza:
97%

Szégyelheted magad te haszonleső élősködő ku_v@! És még valogatsz is az autók közül. Hát nem sül le a pofadról a bőr!?

Gondolom arra kerested a választ, most miért nem kapsz autót, és miért nem téma az új ház. Ahogy látom hibátlanul megkaptad a választ a tobbsegtől. Hamarosan mész a levesbe! Nem túl jól áll a szenad! :D és ezt te is teljesen jól erzekeled. Különben nem írsz ki kérdést, te f@xtolvaj.

2021. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/189 anonim ***** válasza:
21%
176. Mert Te nem fogadnál el egy új autót, vagy új házat valakitől? Ugyan már...
2021. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/189 anonim ***** válasza:
11%
itt mindenki az erkölcs, becsuletesseg, feddhetetlenség mintapéldánya. Vagy mind olyan írták. a kommenteket, akik irigykednek, mert nekik "apa" nem vesz kocsit? mi rossz van abban. ha elfogadja? a hozzáállása persze kicsit fura, meg hogy 2 honap utan ott van a mucika, de nah, valljuk be itt a nagyrésze orul, ha egyáltalán kap egy szelet pizzát a büfében, :?
2021. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/189 anonim ***** válasza:
98%
Nem az a baj, hogy kap és elfogadja, hanem, hogy itt sír, hogy jaaj, hát úgy volt, hogy venni fog, de neeeem.
2021. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/189 anonim ***** válasza:
98%
178as, nagyon tévedsz, ha nekem kocsi kell, megveszem magamnak nem kell hogy "apa" megvegye. Felnőtt, kereső nő vagyok, kb akkora fizetéssel mint a férjemé, nem árom el hogy eltartsanak vagy drága ajándékokat vegyenek, én nm luxusprosti vagyok, hanem a társa, aki egyenrangú vele.
2021. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!