Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy a párom...

Mit csináljak, hogy a párom könnyebben viselje a gyerekei hiányát?

Figyelt kérdés

A felesége 2 hónapja költözött el a gyerekeikkel, azóta elég viharos a viszonyuk (a feleséggel is, és a gyerekekkel is).


Elválnak, szerencsére ez a része az ügyvédekre van bízva és volt szerződésük is, így ez a jobbik eset. Viszont a gyerekeket azóta csak párszor látta, azt mondják, hogy nem akarnak idejönni, nem akarnak velem találkozni, vagy beszélni és hogyha ők nem jöhetnek ide, költözzön oda hozzájuk a párom... Nem arról van szó, hogy ne jöhetnének, hiszen itt van a szobájuk, rengeteg holmijuk is maradt még és őket szívesen látjuk bármikor, hiszen ez az otthonuk. De olyan már tényleg nem lesz, hogy itt van az anyjuk is...

Nem olyan kicsik amúgy, 9 és 11 évesek.


Az elején még nem éreztem a páromon ezt a feszültséget, de az utóbbi hetekben már egyre rosszabb.

Például az elején tervezgettünk, beszéltünk arról, hogy esetleg eladná ezt a házat, építtetnénk egy újat. Most, mikor felhoztam, már azzal jött, hogy ez a gyerekei otthona, minek váljon meg tőle...

Az az autó is az övé, amit a felesége használt és itt is hagyta. Mondta, hogy az jobb, mint az enyém, használjam nyugodtan, de gondolom érthető, hogy miért nem szeretném. Megbeszéltük, hogy azt is, és az én mostanimat is eladja és kapok egy újat, egy jobbat. De már az is baj, ha egyáltalán felhozom, mert neki most nincs se ideje, se kedve autószalonokba járni. De én meg nem értek az autókhoz, ő fizeti bele a több pénzt, nem akarok ebből kényelmetlenséget.


Nagyon hamar feszült lesz, fogyott is szerintem, kicsit be is zárkózott. Szeretnék segíteni neki, most is mondtam, hogy menjen el valahová a gyerekekkel nyaralni, vagy vigye le őket a nyaralóba, vitorlásozzanak vagy csináljanak valami közös programot pár napig. De nem, mert pár órát alig bírnak ki vele, meg hogy az anyjuk sem engedné őket...

Nem tudom, mit csinálhatnék, mert nagyon én nem akarok ebbe belefolyni, hogy pl. én hívom ide a gyerekeket, vagy én szervezek programot négyünknek, mert ezeket még korainak gondolom.



2021. júl. 20. 20:27
 181/189 anonim ***** válasza:
0%
És oszinten, ti lennetek a semmiért cserébe,ingyen szeretők? Úgy, hogy nem kaptok semmit ?? Dehogy. Nyilvan alap , hogy kert érte cserébe valamit,míg szerető volt,például egy szép autót.
2021. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/189 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért sem lennék szerető,nekem annál nagyobb a büszkeségem mint hogy egy házas,családos vagy akár párkapcsolatban élő férfinak szét tegyem a lábam ,ezzel beletiporba egy családba vagy párkapcsolatba, nem akarok én lenni az a bizonyos 3.fél .
2021. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/189 anonim ***** válasza:
100%

181.

Amiről te írsz, az más kategória. Ha szexért ellenszolgáltatást vár, az inkább egy prostituált.

2021. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/189 anonim ***** válasza:
0%
amúgy a kérdezőnek is van elvileg lakása, ahogy leírta, neg munkája, szoval lehet nem szorul rá, de miert ne költsön rá a pasas, ha akar?
2021. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/189 anonim ***** válasza:
97%
184, az a pasas csak magára költ, a felesege es gyerekei alól is kiveszi amit adott( vagyis lenyegeben sajat maganak vasarolt). A kerdezonek annyi esze sincs hogy rajojjon mutogatasnak kell csak. Addig fog a kiscsajra költeni amíg engedelmes nuni lesz, utána tőle is elveszi Alapbol nem az a baj hogy hasznaljon egy kocsit a kerdezo, amit kap. Az a gusztustalan hogy nemreg még a feleseg a gyerekekkel lakott abban a hazban, a kocsit is ő hasznalta. Remelem lepedőt azert csereltek, vagy abból is a felesegé kellett?
2021. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/189 anonim ***** válasza:
100%
185 igazad van, durva nagyon. Nem is értem miert kellett a nő kocsiját is elvennie. Kirakta a gyerekeket, ritka undorító pasas, persze az új csaj is megéri a pénzét...
2021. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/189 anonim ***** válasza:
97%

Talán kidobott a bak, kérdező?

Nagyon eltűntél.

2021. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/189 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta?
2022. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/189 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Nem fog valaszolni.

2022. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!