Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy hét és fél éves kutyám.

A nővérem tavaly októberben szült egy kisfiút, és azóta úgy viselkedik, mintha a kutyának nem lenne itt létjogosultsága. Holtan szeretné látni.

Pedig régen szerette, foglalkozott vele, de most ahogy idejönnek, már hajkurássza, hogy ne menjen az ő vagy a gyereke közelébe. Pedig a kutyával csak annyi a gond, hogy ő is ittvan velünk a szobában.

És velem ordibál, hogy tüntessem el innen a kutyát. Folyamatosan én vagyok lecseszve.

Fel kéne fognia, hogy attól hogy neki mostmár gyereke van, attól még a több mint 7 éve velünk élő kutyának ugyanúgy van itt létjogosultsága. Nem fogok megválni tőle, inkább a halál.

Ő a család kutyája, szóval azt sem értem, hogy miért pont engem cseszeget vele?

Ha meg nem tetszik neki, akkor minek jön át?

Szegény kutya meg persze nem ért semmit, hogy most miért kiabálnak vele, meg miért küldik el..

Miért gondolják azt egyes nők, hogy ha ők szülnek egy gyereket, akkor jobbak meg többek a többi embernél??

Bocsánat, lehet hogy összefüggéstelenül írtam, de úgy felhúzott most is..


2010. aug. 26. 19:06
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
7%

Leírtam a véleményemet az első hozzászólásomban és erre a kedves kérdező válasza mi volt? Ez: "hát bunkóságért neked sem kell a szomszédba menned."

Akkor ki nem fogadja el a másik véleményét?

Erről ennyit...

2010. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
90%
Ja és kedves kérdező: ha a nővéred továbbra is így viselkedik, amikor átmennek, fogd a kutyát és menjetek át a másik szobába, hozzá meg ne szólj... majd megtudja milyen rossz érzés, ha ki van közösítve...
2010. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
94%

"Nem fogok, ez a te szinted, nem süllyedek le oda. Szerintem nem vagy több 12-nél, de semmi baj, majd felnősz, korban vagy agyilag, lényegtelen, a te problémád."

Valószínűleg te vagy az az ember, aki azt utálja leginkább másban, ami saját magában is hiba. Vagy valaki túl sokat sajnáltatja magát neked, ezért kell rögtön támadnod, ha valaki szintén így tesz? Te nőhetnél fel értelmileg olyan szintre, ahol felfogod, hogy más emberek más ingerküszöbbel rendelkeznek, van, aki nem tud olyan könnyedén feldolgozni egy apróbb problémát. Sajnos ez általában idegi, nem civilizáltsági kérdés.

A kérdező testvére pedig egyszerűen idegbeteg. A gyerek nem a kutyaszőrbe fog belehalni, majd az anyja okoz neki egy muris kis idegösszeomlást.

2010. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

19:45

itt nem arról van szó, hogy nem fogadom el a véleményed, de normális, emberi hangnemben is lehet ám véleményt közölni. olvasd vissza az első kommented, nem épp normális hangnemben íródott. te csak kötekedni akarsz.

és mikor írtam hogy fröcsögj ide még vagy 3 kommentet, lám, meg is tetted. sőt, túl is teljesítetted.

2010. aug. 26. 19:48
 35/60 anonim ***** válasza:
95%

19:40-es, lehet, hogy te azok közé a "kismamák" közé tartozol, akik bevadulnak a terhességtől és a szüléstől? Eldöntik, hogy ők a világ közepe, mindenki alkalmazkodjon hozzájuk? Csodálkoznak, hogy jól kiröhögik őket a megjátszott és eltúlzott anyaságuk miatt?

Kérdező, a felháborodásod jogos. Ha a testvéred tart a kutyától, akkor kerülje el. Lehet menni másik helyiségbe, vagy haza. Tegye búra alá a babát, aztán majd csodálkozik, hogy ha nem éri semmi inger az immunrendszerét, amire válaszolni kellene, egy allergiás, minden fertőzést elkapó gyerek lesz belőle.

2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor akinek kutyája van, annak nem lehet gyereke? Mert ez jött le! Sok ismerősömnek van mindkettő, mégis intelligensek meg tudják oldani a helyzetet. Mert meg akarják. És szerencsére nem dobják ki az utcára a kutyát, azért mert gyerekük lett. Jól írta valaki, oda kell figyelni,és nem lesz baj. Ha egy gyerekes-kutyás szülő meg tudja oldani, akkor a kérdező nővére is megoldhatja arra pár órára!
2010. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
9%

"te azok közé a "kismamák" közé tartozol"


Igen, jól gondolod. Pláne, hogy férfi vagyok...:)))))))

2010. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
92%
Ha férfi vagy, akkor pedig igyekezz legyőzni a kutyafóbiádat, mert csak szégyent hozol ránk.
2010. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
2%
A kutyafóbiám is annyira igaz, mint a kismamaság, de ha szerintetek kutyafóbiám van, akkor biztos így van, nem vitatkozom, ti tudjátok jobban...:) Szeretem a kutyákat, soha nem féltem tőlük, de azért nem fontosabbak mint egy ember.
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sajnállak kérdező. Szánalmasak az ilyen nők. Az egyik ok amiért nem akarok gyereket hogy inkább öngyi lennék mint hogy ilyenné váljak a terhességtől. Ultra ciki és buta...

Mondd meg neki nyugodtan az igazad, ne veszeledj vele, és nem foglalkoz a hisztijével ezek után. Én ezt tenném. Te vagy otthon és amúgy is igazad van. És tudod rengeteg az ilyesmi eset... Engem is sokat bántanak a szülők mert kutyás vagyok, a komolyabbik fajtából. Ha anyuka lennék, a föld alá süllyednék hogy ilyen társaim vannak.

2010. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!