Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy hét és fél éves kutyám.

A nővérem tavaly októberben szült egy kisfiút, és azóta úgy viselkedik, mintha a kutyának nem lenne itt létjogosultsága. Holtan szeretné látni.

Pedig régen szerette, foglalkozott vele, de most ahogy idejönnek, már hajkurássza, hogy ne menjen az ő vagy a gyereke közelébe. Pedig a kutyával csak annyi a gond, hogy ő is ittvan velünk a szobában.

És velem ordibál, hogy tüntessem el innen a kutyát. Folyamatosan én vagyok lecseszve.

Fel kéne fognia, hogy attól hogy neki mostmár gyereke van, attól még a több mint 7 éve velünk élő kutyának ugyanúgy van itt létjogosultsága. Nem fogok megválni tőle, inkább a halál.

Ő a család kutyája, szóval azt sem értem, hogy miért pont engem cseszeget vele?

Ha meg nem tetszik neki, akkor minek jön át?

Szegény kutya meg persze nem ért semmit, hogy most miért kiabálnak vele, meg miért küldik el..

Miért gondolják azt egyes nők, hogy ha ők szülnek egy gyereket, akkor jobbak meg többek a többi embernél??

Bocsánat, lehet hogy összefüggéstelenül írtam, de úgy felhúzott most is..


2010. aug. 26. 19:06
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
76%

19.25

Szerintem itt inkább mindenkinek van érzelmi intelligenciája csak a "kedves" 19.25-ösnek nincs!:) Sajnos.

Félsz a kutyáktól?Akkor megértem.:D

2010. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
83%

kérdező, a tesódból kijött az anyatigris. én sem értem az ilyen nőket, ha egy idegen nagytestű kutyáról lenne szó akkor oké hogy így félti, nade a család kistestű kutyájától??

és te hozzáérhetsz a kicsihez?:) vagy attól is fél hogy valamit elkap tőled? :) szerintem a békesség kedvéért amíg ott vannak vidd a kutyát egy másik szobába. okos enged.

2010. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van kérdező!Ha nem tetszik neki valami,és mindentől félti a gyerekét,akkor maradjanak otthon!Én leüvölteném a fejét!
2010. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
0%

"fröcsögj még ide vagy 3 kommentet."


Nem fogok, ez a te szinted, nem süllyedek le oda. Szerintem nem vagy több 12-nél, de semmi baj, majd felnősz, korban vagy agyilag, lényegtelen, a te problémád.

2010. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

19:29

én szerencsére hozzáérhetek. sőt, örül ha átveszi valaki tőle, hogy addig se neki kelljen foglalkoznia vele...

2010. aug. 26. 19:30
 26/60 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem, hogy mi a baj a kérdezővel. Miért gondolod (aki ezt írta), hogy 12 éves? Szerintem jogos a felháborodása. Más lenne, ha mondjuk a tesója szép finoman megmondaná neki, hogy ne haragudj, de féltem a gyereket a kutyától, légyszi, vidd már be a másik szobába addig, míg itt vagyunk.


Ez NAGYON más, mint amikor azt mondja, hogy dögöljön meg a kutya.

2010. aug. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

19:37

igen, pont ez a baj, AHOGY viselkedik a kutyával, és velem.

nem az a gond hogy nem akarja a gyerek közelében látni (bár akkor se normális hogy bemegy abba a szobába, ahol a kutya helye van, és elkezd hepciáskodni hogy vigyük onnan a kutyát...) hanem inkább ez a baj, hogy milyen hangnemben beszél velem, és hogy milyen durva dolgokat mond.

2010. aug. 26. 19:39
 28/60 anonim ***** válasza:
2%
Miből gondolom, hogy gyerek? A műproblémából, a hisztiből, a reagálásaiból, hogy úgy érzi mindenki őt bántja, mindenki más a bunkó, hogy ahelyett hogy megbeszélné a tesójával a kérdést, itt hisztizik. Egyszerűen gyerekes. De ha ő mondja, akkor nagykorú. Biztos. És mivel mindenki szerint igaza van, én vagyok a szemét és a gonosz, szóval a kérdezőnek van igaza. mindenben.
2010. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
84%

19:40: Ne haragudj, de szerintem ez az "én vagyok a gonosz" viselkedés, amit most leművelsz, az a gyerekes. Várható volt, hogy eltérő vélemények fognak születni, de akkor sem kéne bunkó hangnemben leoltani a másikat. Fogadd el, hogy valaki másként gondolja.


Kérdező, bocsánat az offért. Remélem, sikerül majd dűlőre jutni a tesóddal. Szerintem tedd szóvá a hangnemét. Mondd, hogy te szívesen együttműködsz vele, hogy ne kelljen a baba miatt aggódnia, de akkor se beszéljen veled így.

2010. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdezővel van a gond, hanem a kedves nővérével... persze érthető, hogy félti a gyerekét, de meghülyülni azért nem kell... Unokatestvérem babája most 3 hónapos, mikor kint vannak az udvaron, a két nagytestű kutya rendszeresen odamegy, szaglásszák, nézegetik, az anyukának semmi problémája nincs vele, a gyerek meg örül a kutyáknak! Hozzáteszem, semmiféle fertőzésveszélynek nincs kitéve... a kérdező esetében meg főleg nem, azért 1 pici szobakutya nem fog felugrani a gyerekért, hogy belenyaljon a szájába!
2010. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!