Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Van egy hét és fél éves kutyám.

A nővérem tavaly októberben szült egy kisfiút, és azóta úgy viselkedik, mintha a kutyának nem lenne itt létjogosultsága. Holtan szeretné látni.

Pedig régen szerette, foglalkozott vele, de most ahogy idejönnek, már hajkurássza, hogy ne menjen az ő vagy a gyereke közelébe. Pedig a kutyával csak annyi a gond, hogy ő is ittvan velünk a szobában.

És velem ordibál, hogy tüntessem el innen a kutyát. Folyamatosan én vagyok lecseszve.

Fel kéne fognia, hogy attól hogy neki mostmár gyereke van, attól még a több mint 7 éve velünk élő kutyának ugyanúgy van itt létjogosultsága. Nem fogok megválni tőle, inkább a halál.

Ő a család kutyája, szóval azt sem értem, hogy miért pont engem cseszeget vele?

Ha meg nem tetszik neki, akkor minek jön át?

Szegény kutya meg persze nem ért semmit, hogy most miért kiabálnak vele, meg miért küldik el..

Miért gondolják azt egyes nők, hogy ha ők szülnek egy gyereket, akkor jobbak meg többek a többi embernél??

Bocsánat, lehet hogy összefüggéstelenül írtam, de úgy felhúzott most is..


2010. aug. 26. 19:06
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

19:13

pont az előbb mondtam meg neki ezeket, amiket ide írtam. elkezdett velem üvölteni, én h*lye meg beszálltam. jól összevesztünk. ez késztetett arra hogy kiírjam a kérdést, mert annyira felhúzott.


ráadásul a kutya pont tegnap volt az éves oltáson, és allergiás reakció lépett fel nála. rohanni kellett vele vissza az orvoshoz, nagy nehezen megmentették, de a doki szerint már egy órája sem lett volna hátra ha nem érünk be. szóval most nagyon be van lassulva, csak fekszik, ezért is húztam fel magam ennyire, hogy még ilyenkor sincs tekintettel rá.

2010. aug. 26. 19:16
 12/60 anonim ***** válasza:
7%
Nyugodtan lepontozhastz, attól a véleményem még ugyanaz, a pontozás meg a legkevésbé sem érdekel.
2010. aug. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
91%

Megértem, hogy a kérdező nővérét zavarja a kutya, meg hogy félti a gyereket stb. De ez még nem indok arra, hogy ilyen kijelentéseket tegyen, hogy inkább látná holtan a kutyát, mint élve! Ráadásul állítólag régen ő is szerette... Ez gáz, no comment. :(


Kérdező, nem tudom, mit lehetne tenni... Ha tényleg a helyén van a kutya, nem ugrál, nem szaglássza körbe a babát, akkor nem tudom, mi a baja vele a testvérednek.

2010. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
20%
Mondd meg a tesódnak, hogy soha többet ne menjen oda, költözzön el másik országba ha ilyen bunkó, mert neked fontosabb a kutya mint ő és a gyereke.
2010. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
84%
Már bocs, de ezt komolyan mondjátok, hogy azért, mert gyereke van, és ő a VENDÉG (már nem a kérdezővel lakik, ha jól vettem ki), hogy mer beledumálni abba, hogy a családjának van-e háziállata?
2010. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom miért hurrogjátok le. Azért mert valakinek gyerek lesz, még nem kell felakasztani a kutyát. Nekem is van kutyám, igaz az udvaron, de ha lesz gyerekem, nem fogom a kutyámat zaciba adni. Pláne, ha szegény azon kívül, hogy van, nem csinál semmit. De ha más jön ide hozzám, az meg vagy elviseli a kutyámat, vagy nem kell jönni. Több pici is megfordult nálunk, amióta kutyus van, egyiket sem bántotta még. Sőt! Jó, egyik szülő sem volt annyira korlátolt, hogy na most akkor kifelé a kutyával az udvarból. Mindegyik kivétel nélkül odavitte a gyereket a kutyát megsímogatni. Az enyém egy ritka jámbor jószág, azon kívül, hogy megszagulgatta őket, semmit nem csinált velük. Jaj, de, bocs van amelyikkel játszott is! Az egyik gyerkőc egyébként 4 hónapos volt. Feküdt a babakocsiban, és kész. Oda kell a gyerekre figyelni. Nem kell egyedül hagyni a gyereket a kutyával, és akkor tuti nincs semmi baj. Ha ezt más meg tudja csinálni, nem értem,hogy a kérdező nővére miért nem.
2010. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:

19:19

látom nem unod meg. úgy tűnik, te gyerekesebb vagy mint én.

egyébként tudod mit? lehet hogy fontosabb. a gyerekét szeretem, de a tesóm egész életünkben csak bántani, meg verni tudott. pici koromtól fogva.

a kutyát pedig édesapámtól kaptam, a nevét is ő adta neki. és édesapám már sajnos nem él. szóval mindenhez kötődöm ami tőle van.

gondolom nálad ez most olaj a tűzre. gyerünk, fröcsögj még ide vagy 3 kommentet.

2010. aug. 26. 19:25
 18/60 anonim ***** válasza:
88%
Várjunk csak..Most olvastam el rendesen...Ezek szerint a nővéred csak vendég?:o Akkor meg miért rinyál, hogy ott van a kutya?? Azt az 1 napot amíg meglátogat titeket nem tudja kibírni? Gondolom nem kell mindig ott tartózkodnia ahol a kutya van nemde?:o
2010. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
64%

Hát figyelj, én valahol megértelek mindkettőtöket, nekünk ha tesóm itt volt a babaval akkor a nagy kutyák az udvaron a kucsi másik helyiségbe.Abban igaza van nővérednek hogy én sem engedném egy baba közelébe.

Én most terhes vagyok, a kutyák maradnak, csak pár évig a gyerektől távol...

Bár ezt kertes gázban könnyebb megoldfani

2010. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

19:27

igen, vendég. nem velünk lakik, hanem a mellettünk lévő utcában.

2010. aug. 26. 19:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!