Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
56%

Félre ne értsetek, senkire nem kiabálok kígyót békát, DE a saját tapasztalatom szerint:

Általában annak van a legnagyobb hangja a melegek ellen, aki látens homoszexuális..... (Mégegyszer: akinek nem inge, ne vegye magára)

2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom hogy hathat a gyerek lelki fejlődésére, de egy újságban azt hallottam, hogy a leszbikus párok gyermekei sokkal jobban teljesítenek az iskolában, mint a férfi-nő szülőké.

Ettől még fura, az egész világon nehezen fogadják el.

2010. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
22%
Engedjük meg a melegeknek az örökbefogadást, és utána már a pedofilok fognak a jogaikért harcolni. Ők sem tehetnek róla, hogy ilyen a szexuális beállítottságuk, attól még lehetnek emberileg jók, sőt gondoskodni is tudnak egy gyerekről. Ha te ezt nem fogadod el, akkor nem vagy toleráns, hanem egy primitív bunkó.
2010. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
54%

Kedves utolsó!


A homoszexuális kapcsolatban két felnőtt fél beleegyezésével történik. A pedofil "kapcsolatban" pedig az egyik fél beleegyezése nélkül válik szexuális áldozattá. A pedofíliát a mai napig betegségnek tartják, ellenben a homoszexualitást nem.

Jó lenne tisztában lenni a fogalmakkal. Meg nem hülyeségeket összeharápolni.

2010. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
Jó, akkor legyen két testvér, mind a kettő felnőtt ember, saját döntésük, és még gyereket is tudnak csinálni maguknak. Elfogadható?
2010. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
a vérfertőzés NEM elfogadható....
2010. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

Akkor aki nem fogadja el, az nem toleráns, és a szülei nevelték ilyennek?

A vérfertőzés persze teljesen más dolog, de ugyanolyan érzéseket vált ki, mint a melegek. Ha akarnám, akkor sem tudnám elfogadni egyiket sem.

2010. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%
Akik csinaljak, azok valoszinuleg elfogadhatonak tartjak.Akik nem, azok nem csinaljak.Ugyanigy van a homoszexualitassal.Egy kis logika...
2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
46%

Elozot a 23:30asnak irtam.


"Nem tudom hogy hathat a gyerek lelki fejlődésére, de egy újságban azt hallottam, hogy a leszbikus párok gyermekei sokkal jobban teljesítenek az iskolában, mint a férfi-nő szülőké."


Hat, en eleg sok olyan gyereket ismertem, akik kulonlegesen jo kepessegekkel rendelkeztek, de erdekes modon egyik sem volt leszbikus szulok gyereke.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a melegek gyerekei nem lehetnek okosak,de nehogy mar azert legyen valaki okosabb, mert leszbikusok neveltek.Ne beszeljunk mar hulyesegeket.

2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
37%

Nade ácsi.... (23:30 vagyok)

A vérfertőzés nem csak társadalmilag elfogadhatatlan, de genetikai szempontból is... a vérfertőzésből született gyermekeknek hatalmas az esélyük arra, hogy betegen vagy akár halva szülessenek... plusz gondolj már bele! Te lefeküdnél a saját testvéreddel? A vérfertőzés félrenevelés következménye lehet, mindenképpen pszichiátriailag kezelendő dolog... a homoszexualitás kicsit más... nem ártanak vele senkinek (itt mondanám, hogy a melegfelvonulás szerintem is gusztustalan, már azn a sziintetn, ahogy itthon csinálják, de azok a meleg párok, akik pl gyermekeket fogadnának örökbe és nevelnének fel, nem járnak felvonulásra... tapasztalat...

2010. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!