Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
26%
Amugy nem kene mindig ezzel a hollandias dologgal jonni.Az egy mas orszag, sokkal szabadabb szellemu, foleg Amszterdam, egy nagyvaros.Ott, ahol legalis a drog, es k.rvak ulnek a kirakatban, az emberek is mashogy allnak a dolgokhoz.Ott biztos nem piszkaljak a meleg parok gyerekeit.De a mi orszagunk mas, konzervativabbak az emberek(bar ki tudja, meddig lesz ez igy, a nagy propagandanak hala).Akik melegek, es orokbe akarnak fogadni, koltozzenek oda.
2010. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
70%

miért kell a család szót egyenlővé tenni az apa-mama-gyereke felállással? a család miért nem lehet olyan emberek közössége, ahol szeretik egymást, ahol támogatják egymást, ahol a felnőttek nevelik és segítik a gyerekeiket? volt olyan, aki azt írta, hogy egy intézet is jobb a gyereknek, minthogy meleg pár fogadja örökbe. ez annyira buta és elvakult. szerintem az a normális, ha valaki boldog családban nő fel, ezen túl szerintem semmi sem számít. hány normális családban nevelkednek bántalmazott, molesztált, lelkileg terrorizált gyerekek? rengetegben. ezek felett persze mindenki szemet húny, olyan kérdések nem születnek, hogy ellenük miért nem tesznek semmit. az senkinek a szemében sem aberrált, az senkit sem zavar. miért zavar az másokat, hogy az emberek milyen életet élnek? legyen meg a látszata annak, hogy minden tökéletes és kész? ha a "normális szülők" nem tarktálnák azzal a gyerekeiket, hogy nézd ár, annak 2 anyja van, akkor az biztos undorító kis féreg, akit utálni meg sajnálni kell, akkor ezzel a gyerekek nem foglalkoznának. úgy él, úgy boldog. a meleg párok gyerekei sem lesznek melegek. ha ez így működne, akkor a normálisság szószólóinak el kéne ismernie, hogy ha őt melegek nevelik, akkor nagy eséllyel ő is meleg lesz. én hetero vagyok, a pasikat szeretem, ez nem változtatható meg, de ha bárki meleggyűlölő úgy érzi, hogy némi fejmosás elég a nemi identitásának megváltoztatásához, hát, tudom sajnálni.

én a gyerekemet arra bíztatom minden nap, hogy legyen az, aki, önmaga. ennél többet senki sem tehet.

borzalmasan előítéletes a világ, mindenről és mindenkiről véleményt mondunk mellőzve a gondolkodás szikráit. gyűlölünk, csak mert valaki más és talán az a másmilyen élet is működik olyan jól, mint a miénk. a meleget gyűlöljük, az öngyilkos hülye, aki fiatalon szül k@rva, akinek tetkója van az egy szar alak,aki különleges nevet ad a gyerekének az gyerekgyilkos és még sorolhatnám. minddel ezen az oldalon találkoztam, miközben olvasom a sok buta, dühös, elvakult hozzászólást. sajnálom őket, mert saját magukat zárják el a világ nagy része elől. az előítéleteik vezérlik a mindennapjaikat és ezért utálnak lenéznek nagyon értékes embereket, akiket pedig érdemes lenne megismerni.

2010. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
78%
az a baj,hogy a legtöbben itt elméletben beszélnek a dologról. nem is ismernek egy meleg párt sem pláne olyat akinek gyereke is van. nekem van több meleg ismerősöm és olyan is akinek van gyereke. állítom az a gyerek kiegyensúlyozottabb mint a legtöbb kisiskolás. mert szerető családi környezetben nő fel és az a lényeg. egyébként ebből a dologból csak a felnőttek csinálnak ügyet a gyerekek ezt könyebben veszik. neki nem furcsa hogy két nő neveli mivel születésétől fogva így van. az a lényeg hogy szeretik és mindene megvan.
2010. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
27%

"mert szerető családi környezetben nő fel és az a lényeg. egyébként ebből a dologból csak a felnőttek csinálnak ügyet a gyerekek ezt könyebben veszik"

Miért? Egy nő, és egy férfi nem lehet szertő család?

mert a gyerek nem tudja megítélni a helyzetet, pont azért, amit írtál, mert születésétől ott van.

A család mióta szerető környezet, meg emberek, vagy mi? A család, az család! Apa, anya, gyerek, nagyszülők(+ egyéb rokonok). Ez egy család. Mióta hívunk mást is családnak? Szerető környezet, az rendben, de nekem a szomszédom nem családom, mert szeretnek, és jóban vagyok velük.

2010. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
69%
Ó jaj szegény önző melegek. Szerintem sok elvetemült, idegbeteg tigrisanyánál nem sok önzőbb ember van...
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
35%

Undorító. Szerencsétlen gyerek, aki ilyen párhoz kerül.

Nem hiába van úgy kitalálva, hogy azonos neműek nem tudnak gyereket gyártani. Ne rondítsunk már bele a természet rendjébe, könyörgöm.

2010. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
73%

2 erőszakos alkesz mért nevelhet gyereket?

Pedofilok mért nevelhetnek gyereket?

A legnagyobb szegénységben élők mért nevelhetnek 8 gyereket.

Egyedüláló anyukák mért nevelhetnek a nyagyival közösen gyereket.

2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
28%

"2 erőszakos alkesz mért nevelhet gyereket?

Pedofilok mért nevelhetnek gyereket?"


Csak addig nevelhetnek, míg ez ki nem derül. És, akik nem tudják eltartani a gyerekeket, elveszik tőlük, ha van aki segít.

2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, szerencsére a te véleményed csak téged érdekel...:)
2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
70%

"Ne rondítsunk már bele a természet rendjébe, könyörgöm."


Aha, mert te sosem rondítottál bele a természet rendjébe... sosem használtál fogamzásgátlót, vagy óvszert... erről ennyit.

2010. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!