Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
94%

Hű, de kiélesedett a vita, a %-ból meg egyértelmű, ki kivel ért egyet.

Viszont a homoszexualitás genetikai "rendellenesség", ez már évek óta tudományosan megállapított dolog, nem nevelési módszer.

2 olyan nő is van az ismeretségi körömben, akik anno férjhez mentek, gyereket szültek. Mert úgy illett, és titkolniuk kellett a másságukat. Mindkettő elvált. Az egyik, 3 gyerekkel átműttette magát férfivá. A másiknak egy fia van, és egy nővel él együtt, boldogan, közösen nevelik a fiút, aki nem lett meleg.

Ilyen esetben akkor el kellene venni az anyától a gyerekét? Gondolkozzatok el ezen is. Mint ahogy azon is lehet, hogy hány közéleti pasas él látszatházasságban, neveli a feleségével a közös gyerekeket, akiket muszályból nemzett, és azóta sem nyúl a nejéhez, mert a barátja az igazi.

Nem állok egyik oldalra sem a véleményemmel, csupán tényeket írtam.

2010. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
78%

"én nem meleg vagyok, hanem normális"


Hoppa, akkor ugy tunik, szerinted se normalisak a melegek.Nem szegyelled magad, te kirekeszto??!:-)

2010. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
63%

Olvasd el a kérdést, itt 116 válaszolóból kb 110-en a leszbikus pár mellé álltak. Ti, tolerancia fogalmát sem ismerő emberek, le vagytok szavazva a fokozatosan liberalizálódó társadalommal szemben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
44%

Én az MSZP-seknek nem tenném lehetővé a gyermekvállalást, mert a végén még a saját gyereküket is MSZP-sé nevelik! És normális ember sztem nem MSZP-s!


(Irónia volt, kb. ugyanekkora hülyeség, amit te mondasz... :P

2010. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ugyan olyan jogon nevelhetnének gyereket, mint egy drogos, alkoholista, idegbeteg hetero pár. Szét lehet nézni akár ezen az oldalon is, h egyeseknek milyen elvetemült szociopata szülei vannak. Gondolom kedves kérdező inkább élnél nyomorban, két idegroncs között, h később te is az lehess, mint egy boldog, kiegyensúlyozott családban, annyi különbséggel, h két anya vagy két apa van.
2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
57%

19:34

De szép lenne a világ, ha választani kellene, drogos, alkoholista, vagy meleg szülők közül.

2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
64%
19:37, ittnem erről van szó... itt arról van szó, hogy ha bármelyik alkoholista, drogos, gyerekmolesztáló, egyszóval totálisan inkompetens HETERO nevelhet gyermeket, akkor egy normális, szerető, de MELEG pár, miért nem? Te mit mondanál? Inkább verjen apám engem, a testvéreimet meg anyámat és molesztáljon minket, csak meleg ne legyen?
2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
18%

"Én az MSZP-seknek nem tenném lehetővé a gyermekvállalást, mert a végén még a saját gyereküket is MSZP-sé nevelik! És normális ember sztem nem MSZP-s!


Hatalmas igazsagot irtal le(bar valoszinuleg akaratlanul):-)


"Gondolom kedves kérdező inkább élnél nyomorban, két idegroncs között, h később te is az lehess, mint egy boldog, kiegyensúlyozott családban, annyi különbséggel, h két anya vagy két apa van."


De miert csak ilyen kirivo peldakkal jottok?Ilyen is van, de van rengeteg normalis csalad is, rendes szulokkel.Olyanban kell nevelkednie a gyerekeknek.Egyebkent, ha megnezed, az ilyen gazos szuok gyerekeibol ritkan lesz gazos felnott, mert ponthogy normalis csaladra vagyik, mert neki ez nem adatott meg gyerekkoraban.En nem egy ilyet ismerek.

2010. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
27%

"ha bármelyik alkoholista, drogos, gyerekmolesztáló, egyszóval totálisan inkompetens HETERO nevelhet gyermeket"


Egyebkent, csak szolok, hogy az ilyen emberektol, akikrol te beszelsz, el szoktak venni a gyerekeiket.Vagy te meg nem hallottal intezetrol, csaladsegitorol?Tehat ok SEM nevelhetnek gyereket.

2010. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
61%
69%-os nyugodj már le, még hányszor írod le, hogy utálod a melegeket és nem akarod, hogy legyen gyerekük?
2010. aug. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!