Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
20%

"még hányszor írod le, hogy utálod a melegeket "


Hol irtam ilyet?Lenyugodnom sem kell, mert nem vagyok izgatott, csak szeretek errol a temarol vitatkozni.En nem utalom oket, megertem, hogy szeretik a fiukat.En is szeretem a jo pasikat, igaz, en lany vagyok:-)).De nem tartom helyesnek, hogy orokbefogadjanak, es le is irtam, miert.

2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
57%

19:46... egen... és ki veszi el tőlük, Micimackó? Hol élsz te, könyörgöm? Csak itt, gykn lesd meg, hány olyan gyerek/anyuka ír, aki ilyen családban él? Ja, hogy csak 8 napon túl gyógyuló sérülés az érdekes? Ja, hogy vérnek kell folynia? Ahol vér folyik, ott általában meg is hal valaki az ilyen "családokban"... De ha mégsem, melyik a rosszabb? Ha egyszer eltöri valamidet és eltűnik végre, vagy ha már szabályosan imádkozol, hogy törjön el végre valamid, vagy szenvedj belső sérüléseket/agyrázkódást?


Ja és a plusz kérdés... Tudna nekem mutatni valaki pár alkoholista, párját verő meleget?

2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
42%

Nem arról van szó, hogy a melegek nem emberek! Ilyet senki nem állított. De, lásd milyen önzőek, nem arra gondolnak, hogy annak a gyereknek milyen élete lesz (mert bizony, hogy az iskolába gúnyolni fogják, lehet nem fognak annyian barátkozni vele....), hanem, hogy nekik milyen jó egy gyerek! Hogy fogja magát érezni az a gyerek, amikor egy rendezvényen másnak az apukája, anyukája lesz ott, neki meg két apukája? Azért egy kicsit a gyerek érzelmeivel is foglalkozni kellene. Ja, csak míg kicsi nem érti, el sem mondhatja...

Engem nem érdekel, ha együtt vannak, együtt laknak, de a gyerek az más.

2010. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
66%

"En nem utalom oket, megertem, hogy szeretik a fiukat."


De jót röhögtem ezen. A "meleg" kifejezés nem csak a meleg férfiakat jelöli, hanem a leszbikusokat is. Művelődj még egy kicsit.

2010. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
53%

20:03! Persze, amíg pár paraszt heteró úgy neveli a gyerekét, hogy az azonosneműek által nevelt gyereket csúfolni kell, addig úgy is lesz. A gyerek a szüleitől tanulja meg, hogy mi a jó és mi a rossz, és ha ezt nem mondogatják neki, nem fog rájönni :P

Egyébként Hollandiában régóta van, és semmivel sem sérültebbek az azonos neműek által nevelt gyerekek :P

2010. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
52%

"En nem utalom oket, megertem, hogy szeretik a fiukat."


De jót röhögtem ezen. A "meleg" kifejezés nem csak a meleg férfiakat jelöli, hanem a leszbikusokat is. Művelődj még egy kicsit.



Na tessek, probalok tolerans lenni, erre belekotsz ebbe is:-) egyebkent, nem kell magasfoku muveltseg ahhoz, hgy valaki ezt tudja, hiszen meg a csapbol is ez a tema folyik:-)

2010. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
34%
Ja, és semmivel sem melegebbek =)
2010. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
80%

20:03...

spec ismerek olyan srácot, akit kiskorától egynemű pár nevelt (két férfi). A heyzet ott úgy alakult ki, hogy a biológiai apuka elvát az alkesz anyukától amikor a pici három éves volt. A nő nem bántotta őket, de ivott folyamatosan, viszont Peti beleszeretett a mostani társába, akivel együtt dolgoztak, kb mikor a kisfiú 2 éves volt. A srác a 4. szülinapot már két apukával töltötte, most lesz a 20. születésnapja. Nem meleg, viszont kedves, normális férfi lett belőle, a barátnője imádja, hamarosan eljegyzik egymást. Nekem személyesen a csajszi azt mondta, hogy ennyi odafigyelést, szeretet még soha senkitől nem kapott, Máté maximálisan megértő, nagyon figyel a lányra az ágyban és azon kívül is, intelligens, egyetemre jár, nincs vele semmi gond. Őszintén szólva nekem is átfutott az agyamon, hogy milyen lehetett Máténak két apával felnőni... ő maga azt mondta, hogy "sok a k.csög", de egyszerűen már 8-9 éves korára megtanulta kizárni az ilyen intoleráns idiótákat, addig pedig nem volt gond, egy 5-6 éves gyerek nem foglalkozik ilyenekkel, azzal barátkoznak, aki kedves, szimpatikus, nem foglalkoznak azzal, hogy valakinek a szülei melegek vagy sem. Érdekes módon jópár jó barátja van (fiúk és lányok vegyesen), és megint csak érdekes módon mindig azok kezdték el b.zizni, akik valamiben rosszabbak voltak nála... ő erre azt szokta mondani, hogy amikor valaki egy általa nem is ismert embert a szülei (vagy akár a saját) szexuális beállítottsága miatt kezd el piszkálni, csúfolni, az már csak a saját nyomorát vetíti ki. Szintén ő mondta, hogy "Addig jó, amíg b*ziznak a hátam mögött, és távolról ordibálva, amíg veréssel fenyegetnek, mert amíg így van, addig valamit jobban csinálok náluk."


Ezt így is fel lehet fogni... egyébként mikor kiderült az iskolban (első évben évzárón), következő szeptemberben már be is utalták iskolapszichológushoz... ő annyit állapított meg, hogy lelkileg teljesen rendben van, az egyetlen rendellenes dolog benne az, hogy "rendellenesen érett mind érzelmi, mind értelmi, felfogási szempontból"....


Köszöntem :)

2010. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
13%

"de egyszerűen már 8-9 éves korára megtanulta kizárni az ilyen intoleráns idiótákat."


Lehet, hogy o pont ilyen szerencses alkat.De szerintem vannak sokan masok, akik ezt az egeszet nem igy fognak fel, hanem valosagos erzelmi trauman mennenek keresztul.Amugy nem egeszen ertek egyet azzal, hogy egy 5-6 eves gyerek nem foglalkozik ilyenekkel.Szerintem biztos kerdezgetnek az ovodaban is, hogy "neked miert van ket apukad?" Erre egy 5 eves gyerek mit tud felelni?Szerintem sok gyereket megviselne, hogy a tobbiek bantjak, kigunyoljak.Vagy mondjuk egyes szulok nem engedik baratkozni vele a gyerekuket.Erre ti nem gondoltok?


"rendellenesen érett mind érzelmi, mind értelmi, felfogási szempontból"....


Es ez miert jo egy gyereknek?Szerintem nem jo, ha egy gyerek koraerett.

2010. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
23%

20:03-nak! Pont ezt írtam az előbbi kommentemben! Engem anyám úgy nevelt, hogy fogadjam el, nem csak a melegeket...bla-bla, keresd vissza. DE! Egy tizenakárhány éves gyereknél kialakulnak a saját gondolatai a dolgokról. Ez ellen nem lehet tenni semmit. Ekkor már a szülő is hiába mondogatja. Pl a pártok, egyikünknek ez tetszik,a másikunknak az, és hiába próbálják egymást meggyőzni, nem lehet.

20:23: De, akkor is bántották az ismerősödet. Az csak egy dolog, hogy kezelte ezeket, mert muszáj volt. Meg, azért ő úgy született, hogy ismerték apukáját, anyukáját. Szóval, nem is igen szólhatták meg ezért, mert van neki anyukája is, és ezt tudja. De, ha egy csecsemő kerülne két egyforma neműhöz, ő akkor kezdene beszélni....bla-bla, aztán oviban már furi lesz neki, hogy neki miért 2 apukája, vagy anyukája van, másnak 1-1. És egy ovisnak, ezt, hogy lehet normálisan elmagyarázni úgy, hogyha továbbadja is értelme legyen? Hogy tudja, hogy ez is, az is normális...

2010. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!