Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
63%
szerintem a család azoknak az összessége, akik szeretnek, akik az otthonodat jelentik. ha ez valakinek kimerül abban, hogy legyen apa meg anya, nos, az érzelmileg meglehetősen korlátolt ember. legyen az akármilyen, ha van apa meg anya, akkor már minden tökéletes. istenem, micsoda szemellenzős emberek élnek...
2010. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
73%

Hát én erre csak annyit tudok mondani, hogy nem is sejtitek, mennyi olyan család van, ahol az apa pl. bántalmazza a feleségét, a gyerekeket, mert a családvédelmiseket tényleg nem érdekli semmi, ha nincs 8 napon túl gyógyuló sérülés stb. Itt vagyok példának én is. Apám lelkileg tönkretette anyám, aki azért maradt vele, mert önállóan nem tudna eltartani engem meg a testvéremet. Megverte anyám is, meg kiskoromban engem és a húgomat is rengetegszer, de nyoma soha nem volt, mégis "terrorban" éltünk. El sem tudom képzelni, rajtunk kívül még hány ilyen család lehet a környezetemben, mert kívülről mindenki, még a rokonok is azt hitték, hogy mi egy normális család vagyunk... (és most abba ne menjünk bele, hogy anyám mért nem vált el, mert valahogy biztos megoldhatta volna, de nem tette, mert félt, és ezzel rengetegen vannak még így...)

Őszintén? Engem nem érdekelt volna, ha mondjuk 2 anyám van, csak ne terrorizáljanak, és ne verjenek. Azt hiszem, ezzel sokan vannak még így.

És akik gyermekeket fosztanának meg szerető szülőktől azzal, hogy "egyneműeknek ne legyen gyereke", azok most komolyan, kapják be.

Egyébként az egyik jó barátom édesanyja is leszbikus, régebben színlelésből férjhez ment és gyereket szült stb. Később az apjának több gyereke is lett egy másik nővel, ővele nem foglalkoztak. A gyerek sokkal jobban szerette mindig is az anyját és annak későbbi leszbikus élettársát, velük is élt, és ennek ellenére lelkileg egészséges, normális gyerek lett belőle, 5 éve van boldog párkapcsolata egy lánnyal...

2010. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy egy alkoholista, aki bántalmazza a családot az jó szülő, vagy jobb mint két meleg. Szerintem normális ember nem gerjed azonos nemű emberre, (ugye gyerekre, állatra, vér szerinti rokonra sem) ne gyertek azzal, hogy attól még lehet normális, mert pont ez miatt nem az. Ha meg arra izgul, akkor fogadja el azt is, hogy így nem lesz gyereke.
2010. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
46%

Sok hüle..persze,liberalizmus,felvilágosodás...aztán ezért akarnak a pedofilok pártot,jogokat Hollandiában.

Ennyi erővel tegyetek össze két kakast,aztán egyétek a végterméküket reggelire..

2010. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
23%
20.23:Aztán amikor Máté két gyermek után majd lelép egy pasival,a csaj oltárit fog pofára esni...
2010. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is az nyugi.Romlottságba tart ez a világ sajnos.Ne kelljen ezt én törvénybe iktatnám hogy nem lehet,tilos örökbe fogadniuk.Nem vagy maradi ők a betegek.Az a baj hogy nem gyógyítható de betegség sajnos.Én leírom akármit is írnak itt én egyenesen utálom őket,írtozom a látványuktól,undorítoan tudnak viselkedni a nyilt utcán,nem tudom tolerálnio sajnos ez normálatlan dolog.Ha az én gyerekem az lesz az tuti megölöm magam vagy belehalok a bánatba.
2010. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó!

Te komolyan nem vagy normális,remélem nincs gyereked...


Olyan bődületes baromságokat írtok,hogy az borzalom.

Ártottak nektek a melegek valaha? Azt sem tudjátok,mi bajotok van velük! Ismertetek valaha egyet is?

Ha igen tudnátok,hogy milyen dolgokon mennek keresztül lelkileg.

Önmagukat is nehezen fogadják el,az ilyen korlátolt bunkók miatt...

Neveljenek csak gyereket,biztosan jobb példát mutatnak mint ti kedves.

Mindenkinek joga van a boldogsághoz.

2010. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
56%

Olvasva a válaszok némelyikét áldom az eszem, hogy leléptem ebből az idióta országból. Komolyan mondom, a helyetekben szégyellem magam, hogy a 21. században még ilyen csökött elveket vallotok. Mozduljatok már ki egy kicsit világot látni, hogy kinyíljon az agyatok. Csak fejlettebb országokban ne hangoztassátok a begyepesedett elveiteket. Egyrészt ne égessétek tovább a magyarokat, másrészt meg szép udvariasan mindenki hátat fog nektek fordítani.


Pszichológusok bizonyították, hogy homoszexuális szülők által nevel gyerekek sokkal nyitottabbak és toleránsabbak (ez szerintem egy nagy emberi érték), ha szexualitásról, bőrszínről, vallásról, stb. van szó és semmivel nem rosszabbak az iskolai eredményeik, mint a hetero szülők gyerekeinek. Lelkileg miért viselne meg egy gyereket 2 apuka vagy 2 anyuka, mikor szerintem ezt totál természetesnek veszik, főleg, ha pici koruktól kezdve ezt látták otthon? Amúgy igaza van egy előttem szólónak: ilyen alapon a gyerekét egyedül nevelő anyukáknak se lehessen gyereket nevelni, mert ott sincs apa-anya. Emlékszem, amikor ovis voltam az egyik kislánynak nem volt apukája. Mi egyszer-kétszer rákérdeztünk, csodálkoztunk egyet rajta a többiekkel, aztán mentünk vissza babázni. Ennyi. Nem viselkedtünk vele másképp, ugyanúgy szerettük, pedig náluk sem volt meg a hagyományos családmodell.


27/N

2010. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem lehet olyan boldog egy gyerek náluk,ha nem boldogabb,mint a "normális" szülöknél.És ami a fő: nekik (valószinüleg) nem lesznek ekőitéletei. Csak egy példát tudok mondani a hetero példás szülökre: nekem volt egy osztálytársam, akinek 10! testvére volt. Tudod mi a poén? Egyik se vérszerinti. Mind féltestvér vagy mostoha. Egy másik példa: van olyan ismerösöm,akinek 7 gyereke van 6 apától. Ennyit a heterokról. Valamint csak abba gondolj bele,milyen lehet intézetben élni. Mert szerintem mindenhol jobb lehet szegény gyereknek,mint ott.
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Joga van persze. Nekem pl. semmi problémám nincs a melegekkel, sőt... A kedvenc sorozatom a Fiúk a klubból volt régen. DE! A gyermeknevelést én sem engedélyezném nekik. Az a férfi és a nő dolga! A gyereket a férfi és a nő hozza össze, és fölnevelni egyszerűen nem az azonos neműek feladata. Hibás mintákat lát maga előtt, ráadásul a környezete is nehezen tolerálná az ilyesmit.
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!