Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
12%

"kb. ugyanannyi meleg gyerek fordul elő köztük, mint a hetero szülők által nevelteknél."


Te meg sosem hallottal arrol, hogy a homoszexualitasra ra lehet nevelni az emberkeket?

2010. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
64%

"Persze, a melegeknek bztos oromet okozna, ha minel tobben lennenek, de azert remelem, hogy a normalis emberek ezt meg fogjak gatolni."


Te sem vagy normális, nem tudom, mit pattogsz.Az az ember eleve nem lehet normális, aki megfosztaná a gyerekvállalástól az olyan embereket, akik tökéletesen alkalmasak a dologra.

2010. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
51%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14

Vele értek egyet!

Amit előttem írtak. Egyáltalán nem biztos, hogy hülyék a szülei. (egyáltalán, hogy jösz te ahhoz, hogy egy ismeretlennek a szüleit hülyézd?) Engem anyám úgy nevelt, hogy elfogadjam a "másokat", és itt nem csak a melegekre gondolok, mert más a politikai nézetünk is. Ez ment is neki, míg gyerek voltam, de aztán kialakult az én, személyes véleményem. Ezt nem lehet senkibe belenevelni.

2010. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
35%
Nem arról van szó, hogy rossz szülők lennének, vagy nem tudnának gondoskodni egy gyerekről, de szerintem nem tenne jót a gyerek érzelmi, pszichés, és szociális fejlődésének, és a nemi szerepekkel sem lenne tisztában.
2010. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Azért ácsi, egy dolog engem szídni, azért nem szólok, de a mások szüleit, és azt, hogy ők, hogy és milyen szellemben neveltek azt te honnan is tudhatnád? Az, hogy egy ember milyenné forr ki az nem csak a szülein múlik, nagyban meghatározza a tanultak másoktól, a környezet. És nem miattuk lettem ilyen, hanem alapból régen sem volt elfogadott, hogy két azonos nemű ember gyermeket neveljen, akkor most se legyen az. Amugy is a NORMÁLIS az a hagyományos család modell APA-ANYA!!! Egy kis csöpségnek mindkettőre szüksége van, és nem kettőre az egyikből. Ennyi!
2010. aug. 25. 19:23
 16/81 A kérdező kommentje:
19.21 :) Köszi.
2010. aug. 25. 19:24
 17/81 anonim ***** válasza:
66%

65%-os, kicsit idegesnek tunsz.Kerd meg a baratodat, hogy cedrazzon le, hatha megnyugszol :-)


Ne magadból indulj ki, én nem meleg vagyok, hanem normális. Te viszont egy barom a kérdezővel együtt.

2010. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
19%
19:16 BOCS!!! Félreolvastam, mea culpa... csak már nem láttam az idegtől :@ mégegyszer bocs!
2010. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint aki nem hetero, az nem is ember? Na menjetek már a p.csába.... Ezzel az erővel az sem ember, aki nem a ti politikai nézeteteket vallja? Annyira tipikus idióták vagytok... ha valaki más, az nem ember, mert összef.sod magad tőle, hogy nem olyan, mint te? Nem vagyok meleg, de kikérem magamnak a nevükben is... Mitől érdemik ezt a melgek, azt el tudja magyarázni valaki? Vagy hogy miért nem alkalmasak szülőnek?
2010. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
21%
Én most szólok, hogy teljesen normális vagyok, a szüleim is normálisak, mégsem értem, hogy miért kell erőltetni, hogy fogadjuk el a melegeket, és számomra elfogadhatatlan, hogy gyereket neveljenek.
2010. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!