Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
27%

Nem normális,és én nem is engedném sosem.Pláne,hogy 2 férfi....Melyik az anya??Vagy mindkettöt szegény gyermek apának hívná??

Na meg kiközösítené a többi gyermek......

Na meg a pszichés felylödésnek sem igazán pozitívum!!!!

2010. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim válasza:
64%
Kicsit tényleg abszurd, de nem kéne elítélnünk azokat, akik így tesznek , mert ők nem tehetnek arról amik. Habár az igaz, hogy ezzel nem a legkellemesebb gyermekkort adják a gyereküknek, de nem foszthatjuk meg őket a gyereknevelés örömeitől szerintem...nemtudom ki, hogy gondolja de a mai világban ez már megoldható..................
2010. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
41%

Most még a jog nem engedi meg, szerintem ez nem is fog változni Magyarországon.

Ha igen, akkor jó lenne a nők egyenjogúsítását is megoldani, ha a melegekét már sikerül és jó lenne, ha kutyámat is bevihetném a boltba, ha már ilyen liberálisok leszünk.

Ha nő a melegek joga, akkor nőjön már a nőké és a kutyáké is, ha lehet.

2010. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Kérdezd meg ezeket a párokat.
2010. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
69%

itt arrol van szo,hogy ket Ember gyereket nevel, ami teljesen fuggetlen attol,hogy melyik nehez vonzodnak,az,hogy ki kivel,hogyan el szexualis eletet, maganugy.

ott legalabb nincs alkesz apa meg hazsartos anya...ezek a fo problemak,szoval senki ne mondja,hogy egy hetero, csak mert hetero,automatikusan jobb szulove valik,mert ez nem igaz.


a gyereknek az a jo,ha minel tobben szeretik. homo par is talalhat megoldast apa/anya peldakepre, csaladtag,kozeli barat,keresztszulo formajaban.

2010. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
56%
Inkább a te szüleid voltak aberráltak, hogy ilyen intoleráns embert neveltek belőled.
2010. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem maradiság, hanem egyszerűen NEM ÉRTED, hogy a szexuális hovatartozástól függetlenül két emberi lényről beszélsz! A nem teljesen független attól, hogy hogyan tudnak felnevelni egy gyereket. Lehet, hogy egy így nevelkedő gyerek sokkal boldogabb életet élhetne igazi családban, mint alkoholista, pszichopata szülőknél... szóval ne ítélj, hogy ne ítéltess :)
2010. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
77%

A kérdés inkább az lehetne, hogy miért NE nevelhetnének? Együtt élnek, szeretik egymást, van annyi felelősségtudatuk, hogy gyerekvállalásra adják a fejüket. Nem lesznek rossz szülők, a gyereket maximálisan szeretni fogják, mert iszonyú procedúrán mennek keresztül, míg végre megfogan az a gyerek.

A baráti társaságomban van egy leszbikus pár, 30,34 évesek és igenis szeretnének gyereket. Ráadásul igyekezniük kell, mert a 34 éves szülne. Boldogok, jó emberek, intelligensek, saját egzisztenciával rendelkeznek, miért ne? Bebizonyították, hogy a leszbikus szülők által nevelt gyerekek intelligensek, jól neveltek lesznek és kb. ugyanannyi meleg gyerek fordul elő köztük, mint a hetero szülők által nevelteknél. Szeretetben nevelkednek, a szüleik, ha már ennyire akarták őket, gondoskodnak róluk, akkor miért lenne baj? Téged valószínűleg rossz körülmények közt neveltek, azért lettél ilyen elutasító a többi emberrel szemben. Nem vagy jobb náluk, ha neked lehet gyereked, nekik is.

2010. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem is nagyon gaz.En meg azt remelem, hogy soha nem fogjak megengedni, hogy melegek vagy leszbikusok orokbefogadhassanak.Ha ezt az eletmodot valasztottak, el kell fogadniuk, hogy nehany dologrol le kell, hogy mondjanak.Pl. a gyerek.Nem ertem, hogy tarthatja valaki ezt normalisnak, szerintem nagyon rossz lenne annak kigyereknek, akit ilyen "szulok" nevelnenek.Gondoljatok mar bele!!Nem azert, mert nem szeretnek, vagy nem gondoskodnanak rola, de az allando atrocitasok masok reszerol, aztan ott van az is, hogy valszeg o is olyanna valtozna, hiszen ebben none fel, azt latna, hogy az a normalis.Persze, a melegeknek bztos oromet okozna, ha minel tobben lennenek, de azert remelem, hogy a normalis emberek ezt meg fogjak gatolni.
2010. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
63%
19:06, INTOLERANCIÁT írtam, barom. És igenis igazam van, a kérdezőt valószínűleg ilyennek nevelték, azaz hülyék a szülei. Akit úgy nevelnek kiskorától, hogy "fiam/lányom, van ilyen is, mindenki más, nem az alapján ítélünk meg valakit, hogy hova tartozik (legyen az stílus, politikai párt, bármi)" akkor a gyerek a későbbiekben így fogja kezelni az embereket, nem ilyen primitíven, mint a kérdező. Inkább neked nem kéne gyerek, mert ugyanolyan bunkó, öntelt lenne, mint te.
2010. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!