Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két nő vagy két férfi akik...

Két nő vagy két férfi akik együttélnek, miért nevelhetnének közös gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez csak nekem aberált? Jézusom, hova tart ez a világ? Nem egy kérdést olvastam itt a témában ... Kérlek magyarázzátok el nekem, ez miért kéne, hogy normális legyen?

És bocsi, hogy ennyire maradi vagyok.


2010. aug. 25. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
31%

ma 19:01

Mondjak valami vicceset? A homoszexuális azért nem gyógyítható, mert nem betegség.

A homofóbia -mint minden fóbia- viszont betegség, úgyhogy akár ki is kezeltetheted magad:)

2010. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
71%

21:16-os vagyok,az első

Valamit kifelejtettem. Tudomásom szerint az azonos nemű párok főként örökbe fogadnának. És milyen gyerekeket? Akiket az Ő tökéletes heteró szülei a sorsára hagytak. Ezen kellene inkább elgondolkodni.

2010. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk nem értem,miért gondolja mindenki,hogy a melegek a gyerek előtt fognak sze xelni.Gondolom ugyanúgy nem kötnék a gyerek orrára,mit csinálnak az ágyban,mint ahogy a heterók sem.És talán nem nagyobb megrázkódtatás egy gyereknek,mikor megtudja hogy a szülei melegek,mint mikor a heterók gyerekének leesik a tantusz,hogy őt nem a gólya hozta.Végülis ugyanolyan feltételekkel mint a heterók,miért ne fogadhatnának örökbe?
2010. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
68%
Két nőnek,illetve két férfinek a tudomány mai állása szerint még nem lehet közös gyereke.
2010. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
21%
Komolyan mondom, szanalmasak vagytok ezzel az allando "Gyereket a homokosoknak!"-propagandaval.Felhaborito, es undorito.De mindenekelott szomoru, hogy ennyi hulye ember van.Amugy sajnos valoszinu, hogy elobb-utobb majd torvenybe iktatjak ezt is, dehat a hulyek mindig tobben vannak, ugye...De biztos maradnak azert olyanok is, akik ugy gondolkoznak, mint en, akik szerint a melegek gusztustalanok, es nem normalisak, es soha nem is lesznek azok, barmennyire is razzak a segguket a felvonulasaikon.
2010. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
62%

Már egyszer hozzászóltam, de most átgondoltam újra. Legyen tolerancia, de én csak akkor állok a melegek örökbefogadásának az oldalára, ha

-kutya vagy más állat is örökölhet ember után

-kutyát bevihetek a bevásárlóközpontba vagy bárhová

-a nők a férfiakkal azonos bérezést kapnak

-ha férfi főnök szexuálisan zaklat, és bejelentem, akkor nem rúgnak ki és nem leszek megbélyegzett, mert szólni merek

-a nőket szülés után visszaveszik a munkahelyükre, de nem simliskedve hasonló munkakörbe, hanem ugyanarra a területre, ahol volt,ugyanahhoz a feladathoz, amit jól csinált. Jelenleg berakják valahová, amit ha véletlenül nem tud jól ellátni, akkor szép csendesen egy évvel később kirúgják, mondván leépült szellemileg a gyes/gyed alatt, kijött a gyakorlatból.

Majd ha ezek megoldódnak, akkor nevelhet két azonos nemű gyerekeket. Bár már most is megtehetk titokban.

Én is sok mindent csak a jogszabályok megkerülésével tudok megvalósítani, titokban.

Az azonos neműek gyereknevelés iránti vágya érthető, két meleg nő meg is tudja oldani, hogy legyen gyereke és nem szól bele senki. Elmennek egy magánkórházba és beültetéssel lehet. Tehát ez már csak két férfi problémája nem hivatalosan, nekik sajátjuk semmiképpen nem lehet, hacsak nem béranyától. Ja azt tiltja a törvény még a hetero pároknak is? Jó, akkor lobbizzanak a melegek először azért, hogy a béranyaság elismert legyen!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a meleg kérdés meg fog oldódni, de csak akkor, ha a társadalom többi tagja elégedett lesz, Ha mindenki elégedett, mert megkapja a kívánt jogokat nem fog fájni, hogy két meleg férfi béranyától kapjon egy félig saját gyereket.

2010. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
74%

A meleg párok álljanak pl. a béranyaság vagy a nők egyenjogúsítása, állatok öröklési joga mellé, és ne csak a saját nyomorukkal foglalkozzanak.

Ha megtennék, több támogatójuk lenne.

Így csak önző cirkuszoló bandát látok bennük, akik kivonulnak az utcára tüntetni a saját hü.ye ideológiájukért harcolva.

2010. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
2%
Én se nagyon látom akadályát a dolognak. Tény, hogy nem ez a normális, de mondjuk ha örökbefogadnak egy árva gyereket és szeretetben felnevelik akkor egy teljesen normális, toleráns ember lesz belőle. Bár sajnos az is valőszínű, hogy csúfolni fogják mert mint tudjuk elég sok a primitív kölyök az iskolákban.(Primitív szülőkkel) De jobb mintha lenne egy alkoholista apja aki veri..stb. Miért ne lehetnének ők is jó szülők? Akik szeretik a gyereküket? Szerintem meg kell adni mindenkinek a jogot a boldogságra! Tudom, most én leszek a szabadszellemű..De akkor is így gondolom. Végülis a mai elfajzott világban vannak sokkal de sokkal rosszabb dolgok is ennél! És rosszabb, perverz szülők is. Amúgy is bizonyított, hogy a szülők szexuális beállítottsága nincs kihatással a gyerekre. Ennyi.
2010. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
29%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:09


Bizony,nagyon szomorú hogy ennyi hülye ember van. Veled az élen. Nem értem,hogy miért kell rögtön lehülyézni azt,aki nem ért veled egyett.

2010. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
10%

Hova tart a világ?

Miért, az normális, amikor 14-15 éves kislányok azon aggódnak, hogy ők nem elég menők, mert szűzek. Vagy amikor 16 évesen szülnek? Pedig heteroszexuális szülők gyermekei!


Egy ember annyira komplex, hogy egyetlen egy tulajdonsága alapján megítélni, elítélni bődületes baromság.

Majd amikor legjobb barátodról, munkatársadról derül ki, hogy meleg, leszbikus akkor majd eldöntheted, hogy mi a fontosabb: az az ember, akivel jól érzed magad, mert emberileg kedveled, vagy begyöpesedett rögeszméid, s folytonos agykattogásod, hogy ő mit csinálhat az ágyban.

Mert hiába mondod itt a magadét kedves kérdező: neked más ember szexuális életéhez semmi közöd nincs.

2010. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!