Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha én egy hetet nyáron...

Fura, ha én egy hetet nyáron távol akarak tölteni a családomtól, és ezért egyedül foglaltam magamnak szállást?

Figyelt kérdés
A férjem és a gyerekeim nélkül megyek el egy hétre, már alig várom

2021. jún. 15. 18:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
95%
49es vagyok.Nem nem fura:) Ha megbízik egymásban két fél,akkor nem fura. Ha anyuka mehet ,akkor apuka is. Ez oda vissza kölcsönös.
2021. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
36%

51, számomra a legkevésbé a párkapcsolati része jelentős.

De nyári szünet van, amikor végre nem kell időben kelni, szaladni az oviba, iskolába, munkába. Amikor nem kell délután házit írni, időben vacsora, fürdés, fekvés.

Ebből egy átlag családban jut két ilyen hét, amikor esetleg mindkét szülő egyidőben van szabadságon. És ő ennek a felét simán dobja. Nekem emiatt furcsa.

2021. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
95%
Persze ez érthető, de minden embernek jár a pihenés. Én is már sokszor úgy ki vagyok,12órát dolgozok heti 5 nap ,reggel 4-16ig utána haza jönni,főzni,mosni takarítani,a gyerekkel foglalkozni,utána este a párommal. Utána minden kezdődik előlről. Habár én évente 3napra megyek péntek este megyek vasárnap du jövök. De olyan jó hogy abban a kis időben van én időm.
2021. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez helyzet függő. Ha nagyok a gyerekek, akiknek már nem kell felügyelet és a családnak így oké, akkor rendben.

Ha a gyerekeket meg pesztrálni kell, akkor azért elég szemét dolog, hogy a nyári szabi nagy részében te pihensz, a férjed meg vesződjön a gyerekekkel. Oké, tfh ő is elmegy egyedül egy hétre. Együtt, családként meg nem mentek gondolom sehova, mert mikor. Ha bosszú, mert egyébként a férjed nem segít, arra meg nem ez a megoldás szerintem.

De ha a te családodnak ez így rendben, akkor kinek mi közé hozzá?

2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem belefér, menjél nyugodtan.
2021. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
63%

Mit várunk egy oldalon, ahol alapvetően 3 fajta felhasználó van:


Az "anyatigris" kamu-családcentrikusak, akiknek az élete a gyerek és a hobbijuk, hogy itt ülnek mert semmi más inger nem éri őket.


Az "örök szűzek" akiknek fene nagy elképzelése van a családról, férfi-nő kapcsolatáról, családi normákról, és életük legnagyobb vágya, hogy legyen mellettük valami szerencsétlen akivel 0-24-ben együtt lehetnek és szórakoztatja őket az igerszegény életükben.


Meg vannak a "csóró proletárok" akik ha meghallják a szót, hogy nyaralás, kikapcsolódás, akkor rögtön nyílik a bicska a zsebükben, mert hát tisztességesen dolgozó embernek nem telik olyan flancolásra, hogy egy hétre egyedül elmenjen nyaralni.


Akinek nem inge ne vegye gatyára... :D

2021. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
97%

Én szeretek menni termálfürdős helyekre, de a férjem nem is mehet, mert egész fiatalkora óta visszeresek a lábai és tilos neki a meleg víz. Így aztán én megyek a barátnőmmel, ő meg megy pecázni a haverjaival.

Most 25 év után, hogy felnőttek a gyerekek azonos időpontban megyünk, de ameddig kicsik voltak, akkor váltásban.

Mi nem látunk ebben semmi furát.

2021. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
29%
Engem csak az érdekel, hogy ha neked jár az egy hét magány, akkor ugye a férj és a gyerekek is ugyanígy probléma nélkül mehetnek egy-egy hét wellnessre nélküled?
2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
78%

58!

Nem tudom, a gyerekeken miért rugózol. Azok pont elmehetnek (jó esetben) a nagyihoz, akár hetekre is.

2021. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
33%
#56 egyik se vagyok, akkor most mi a francot csináljak?
2021. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!