Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha én egy hetet nyáron...

Fura, ha én egy hetet nyáron távol akarak tölteni a családomtól, és ezért egyedül foglaltam magamnak szállást?

Figyelt kérdés
A férjem és a gyerekeim nélkül megyek el egy hétre, már alig várom

2021. jún. 15. 18:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
21%
Ma ilyen fura kérdés nap van?
2021. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, de attól nem biztos hogy rossz is. Ha nektek ez rendben van akkor miért ne? És nyilván ha a férjed is elmegy 1 hétre egyedül te sem szólhatsz.
2021. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem év közben kellene valahogy magadra több időt szánni. Nem tudom hogyan de valahogy másképp szervezni. Egy kicsit úgy látom, hogy olyan szinten kilehetsz hogy alig várad a gyerekmentes,”mindenmentes” 1 hetet. De ettől ideig óráig lehetsz jobban. Még az is előfordulhat hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal, fura lesz a nyaralás. Szerintem nem kellene megvárni ezt az állapotot, hogy alig várd hogy lelépj. A hétköznapokon kell valahogy változtatni, több időt szakítani hogy ne juss erre a szintre.
2021. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
88%
Minden évben elmegyek kirándulni. Van amikor csak egy hosszú hétvége jön össze, de voltam már 10 napos körutazáson is. Volt, hogy egy barátnőm csatlakozott, de álltalában egyedül járok. Cserébe egész évben toppon vagyok, mint anya, mint feleség, mint nő. Akik szerint ezzel baj van, szerintem csak irigylik, hogy ők ezt nem engedhetik meg maguknak. 20 éve élünk együtt, 14 éve házasságban. Sosem csaltam meg a férjem. Nem is értem, hogy akik ilyet feltételeznek, azok teljesen ösztönlények?! Férjem nem megy el egyedül kirándulni. Mehetne, de nem igényli. Helyette néha összeülnek iszogatni, világot megváltani a fősulis csoporttársakkal. Van, hogy a buli valamelyikük lakásán ér véget és csak másnap jön haza. Fiúk, lányok vegyesen vannak. Neki ez a fontos. Megbízok benne, ezért a párom. Van hogy egy évben többször sikerül összehozniuk (8 ember, 4 orszagból), van mikor évekig nem. Mindenkinek más a prioritás, amíg két ember meg tud egyezni, addig minden rendben. Szerintem. Akik szerint pedig rossz anya vagyok, azoktól kérdezem, hogy akkor vajon az az ismerősöm is az, aki két év alatt harmadszor van több hetes gyógykezelésen távol a családjától? Vagy ha betegség miatt nincs valaki a gyerekeivel, akkor az rendben van? Csak szórakozás, pihenés miatt nem lehet? Nem egy kisgyerek a férjem. Teljes mértékben helyettesíteni tud otthon, amíg kirándulok. Akik szerint sérül a gyerek ezen idő alatt, ők vajon milyen apát választhattak gyermekeiknek?
2021. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
91%
Én megértem a kérdezőt. Bár én sosem voltam egyedül (a férjemmel kettesben rendszeresen) de nekem volt hétközben segítségem. Ha neki nincs, akkor igenis jár neki 1 hét, hogy aludni, pihenni tudjon. Ettől nem rosszabb anya lesz, hanem jobb.
2021. jún. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
10%

44es egy ilyen anya nem hiszem hogy hogy nagyon prioritásának tartja milyen apát választott a gyerekeinek. Csak a bulika meg pihike meglegyen, a gyerek le van tojva.


Komolyan nem értem minek szülnek egyesek.

2021. jún. 16. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám elképzelni, hogy a férjem nélkül megyek el kirándulni bárhová is. De nem vagyunk egyformák. Ha neked erre van szükséged akkor csináld. :)
2021. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem fura.

Én is voltam már 3 napra tök egyedül. Bár mentem volna családdal is, de őket az a program abszolút nem érdekli.


De voltam már vízitúrán is, oda is jöhettek volna, de nem akartak.


Most csak ezért mondjak le a hobbikról? Egy évben egyszer?


Aki szerint fura, elárulom, semmire nem tartja magát. Csak a szolgasorsot érdemli, semmi egyebet. És azt hazudja, hogy a családi nyaralás csupa pihenés, móka és kacagás. Hát nem. Ott is topon kell lenni, egyáltalán nem pihenés.


Különben a férjem is eljár ottalvós osztálytalálkozóra (minden évben van), vagy a haverjaival kinti sütés-főzés.


Mi is együtt vagyunk már 20 éve, formálódott a természetünk, nem ugyanazok a hobbijaink, most kényszerítsem rá, hogy márpedig te jössz velem teljesítménytúrára? De ugyanez fordítva, én nem akarok iszogatni, meg kint sütni főzni, meg koncertekre járni.

2021. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
76%
Tehát akkor apukának mindent szabad ,a nőnek meg nem? Kérdezem azokat a kommentelőket akik azt írták szar anya az ilyen aki akár 1hétre szeretne kikapcsolódni a hétköznapokból (munka,gyerek,házimunka stb) azok férfiak? Mert azt szűrtem le hogy ők élettelenek és a nő számukra csak egy rabszolga. A nőnek nem csak annyi dolga van kedves férfiak higy ellásák a ti igényeiteket. Nekik munka mellett egy családot is elkell látni,meg a háztartást... Tehát a nő nem rabszolga. Igen is jár a nőnek is a kikapcsolódás,ha meg apuka nem képes a szülői feladatot ellátni ,akkor ő az aki semmire se jó,vagy fogalmazunk úgy sz*r apa és férj. Ne legyetek már ennyire áll szentek.
2021. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
#49 aki élettelen annak már teljesen mindegy. Miért, az nem fura, ha az apa akar külön nyaralni? Nálam oda-vissza működik a dolog.
2021. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!