Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha én egy hetet nyáron...

Fura, ha én egy hetet nyáron távol akarak tölteni a családomtól, és ezért egyedül foglaltam magamnak szállást?

Figyelt kérdés
A férjem és a gyerekeim nélkül megyek el egy hétre, már alig várom

2021. jún. 15. 18:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
27%
Apuka is mehet egy hétre míg te egyedül szívsz a gyerekkel?
2021. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
85%
Furának nem fura, inkább szokatlan, kevesen merik bevállalni, hogy van erre igényük. Ha apu elmegy horgászni/kanbulizni/legénybúcsúra 3 napra, senki szeme se rebben, ezt is el kell fogadni, ha anyu akar kikapcsolódni. Az a te dolgod, hogy éppen csajbulin vagy egy saját wellnesen akarsz pihenni, érezd jól magad, használd ki az időt
2021. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó, a kérdező nem 3 napra hanem egy hétre hagyja el a gyerekeit. Bár gondolom év közben sem a legjobb anya ha ilyet megtesz
2021. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
88%

" nem 3 napra hanem egy hétre hagyja el a gyerekeit"


Most halál komolyan nem értem ezt. 3 nap az oké, egy hét nap már nem oké?


Másrészt azért ne dramatizáljuk már túl ezt, meg ne úgy állítsuk már be hogy ELHAGYJA A GYEREKEIT!!!444!!! csak mert egyetlen hétre szeretne elmenni nyaralni.


Komolyan, nemár. Ennyire ményre ne süllyedjünk le.

2021. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
13%

34es érdekes, ha az apuka menne el egy hétre elhordanátok mindenféle szemétnek.


Sajnálom a kérdezőt amiért ennyire rettenetes a házassága és a családi élete hogy menekül tőlük.

2021. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 Bellatrix:3 ***** válasza:
87%
Nem attól leszel jó anya, ha 0-24-ben a gyerek s*ggében vagy. Annó az én szüleim is mentek el 1-1 hétre nélkülünk hol ketten hol külön külön. Ki lehet bírni nekik is van életük, nem szűntek meg embernek lenni attól, hogy gyerekük született. Néha igenis kell egy kis szünet nem örökre hagyja ott őket és lép le. Nyaralni megy 1 hétre egyedül nem olyan borzasztó. Van ismerősöm aki akár 1 hónapra is elmegy az férje nélkül és lám tök régen házasok. Nem attól leszel “szuper anya” hogy megszűnsz létezni a gyerek mellett és mindent beáldozol a gyerekért. Ez érzelmi meg emberi roncs embereket csinál, aki majd ha a gyerek megnősül, férjhez meg nem fog tudni leszállni a gyerekről és mindenbe belepofázik, meg mártírkodik, hogy “dehát én feláldoztam az életem miattad”. Arról nem beszélve, hogy a gyerek is érzelmi roncs lesz.
2021. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
17%
#31 #35 leszavazásából tisztán látszik kik és milyen neműek látogatják a rovatot :)
2021. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 Bellatrix:3 ***** válasza:
91%
Részemről az apuka is mehetne 1 hétig egyedül nyaralni, neki is lehet szüksége 1 hét csendre, mint mindenki másnak.
2021. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
85%

Most ugye szivattok az egy hét sokallásával? Gyerekként én egy csomót táboroztam egy-egy heteket. Majdnem ugyan az, csak akkor a gyerek van elküldve.... :D

Egy hét az semmi. Anyunak is voltak kisebb koromban több napos programjai, tök jól elvoltam apámmal is kettesben. HA senkit nem zavar, akkor miért is ne lehetne?

2021. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
89%
Ha a gyerekek elmennek bentlakásos táborba, apuka egész héten dolgozik 10 órában vagy mondjuk utazós munkája van és nem tölti otthon ő sem a hetet, anyuka pedig gondol egyet és szabadságot vesz ki, otthon pihen ezen a héten, abban láttok bármi kivetnivalót? Akkor sincs együtt a család és anyuka akkor is pihen. Miért kell máshogy hozzáállni, ha nem anyuka marad helyben hanem mindenki más?
2021. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!