Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha én egy hetet nyáron...

Fura, ha én egy hetet nyáron távol akarak tölteni a családomtól, és ezért egyedül foglaltam magamnak szállást?

Figyelt kérdés
A férjem és a gyerekeim nélkül megyek el egy hétre, már alig várom

2021. jún. 15. 18:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
24%

59!


Rugózok? Egy kérdés az rugózás? Hja.... A gyerek miért a nagymamához menjen? Miért ne egy wellnes hotelbe?

2021. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
8%
59es anyuci wellnesshotelben áztathatja a sunáját a gyerek miért a mamához menjen? Miért nem hiper szuper százezres táborba?
2021. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
78%

De miért is gondoljátok, hogy a gyerekek nem mennek? Az egyik gyerekem két napközis táborba is megy, egy kézművesbe és egy angol nyelvűbe. Ő még nem szeretne ottalvósba menni. A nagyobbik pedig két hetes edzőtáborba megy. Hogy miért nem wellnesbe? Mert még arra kicsik (8 és 10).

És azt sem igaz, hogy együtt ne mennénk. Télen síelni járunk, sajnos idén covid miatt ez elmaradt. És nyáron is van legalább egy hét együtt. A két hét szabit meg nem is értem, hol ennyi a szabi?

2021. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
11%
Nem mondtam, hogy nem mennék. Nem tudom hogy mennek e, azért kérdezem. Ha anyának jár a csaladmentes nyaralás, akkor jar apának és a gyerekeknek is.
2021. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
84%

A két hét szabit meg nem is értem, hol ennyi a szabi?


Nekem kb minden ismerősöm Márton két hetet otthon van.

2021. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!