Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól hogy nem megyek el az...

Attól hogy nem megyek el az esküvőre illene küldenem valamit?

Figyelt kérdés

Féltestvérem esküvője lesz. Gyerekmentes esküvő lesz,a meghívót mikor átadták mondták hogy a 6 éves lányom nem jöhet sem a szertartásra ,vacsira,sem a bulira.


Már akkor mondtam hogy nem tudom ki fog vigyázni a lányomra. Mondta féltesóm hogy oldjam meg de számít rám stb...


Az a helyzet hogy egyedül nevelem,az apja és annak családja nem keresi hogy rájuk bízzam. A bébiszitter nagyon drága. A szüleim és unokatesom szokott rá vigyázni ha úgy van de most ők is ott lesznek az esküvőn.


Eldöntöttem hogy nem megyek el kesz ami lesz,de nem tudom küldjek e pénzt-azt kértek mindenkitől.


2021. jún. 11. 10:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
90%

Akkor hagyd ki az esküvőt, és ha találkoztok adj neki valami kedves esküvős ajándékot. John Gottman, Gary Chapman könyv, gravírozott pezsgős pohár, páros társas, jó kívánság kosár stb.

Ha megsértődne, mert a pénzre hajt, nem is baj, ha ritkítod vele a kapcsolatot.

2021. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
34%
Ahová a gyerekem nem mehet oda én sem megyek
2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
56%
52-es, akkor ne menj. De megnevelni se felejtsd el, hogy ne legyetek egy ti is a negatív példából, akik miatt ilyen gyerekmentes a hozzáállás.
2021. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
88%
Max egy gratulálok képeslapot. Semmi többet
2021. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell nagy feneket keríteni, küldtök egy levelet vagy valami aproságot aztán ennyi.
2021. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán drámázik a féltestvér? Ő így döntött, te nem tudod megoldani, akkor ezt el kell fogadnia, és nincs min izgulni. Én max egy gratulálólapot küldenék.


Sokan dobálóznak itt a bébiszitterrel, de hányan vannak, aki tényleg jó érzéssel ott hagynák a 6 éves gyereküket egy vadidegennel a lakásban, akit még se ők, se a gyerekük nem láttak soha? Illetve a 6 éves gyerekük is szívesen otthon maradna az előbb említett vadidegennel?


Ha a tesó úgy döntött, hogy nem mehet gyerek, akkor ne hisztizzen, ha valaki nem tudja megoldani, és kész. Ha meg nem is hisztizik rajta, nincs gond. Küldesz neki egy kártyát vagy felhívod két nappal később, hogy gratulálj, és el van intézve.

2021. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
33%
Kikötéseket szabnak a vendégeknek? Hogy akarják jól éreztetni a vendégeket ha szabályokat szabnak nekik? Ez nem egy lány vagy legény búcsú! Ha van kiskorú ( 6 év alatt ) gyerekem gyerekeim azt viszem magammal, ne ők döntsék már el hogy míg ott vagyok a ceremónián addig a gyerekem, gyerekeim máshol. Mindig is ők járnának az eszemben, foglalkoznak-e velük eleget, nem éhesek vagy szomjasak stb.... Hagyd a picsba, ezeknek pénzt vagy ajándékot!
2021. jún. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!