Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leánybúcsúra elmegyek az...

Ha leánybúcsúra elmegyek az esküvőre is el kellene?

Figyelt kérdés
Meghívtak mindkettőre de esküvőre egyedül nem igazán szeretnék. Mindenki párba megy meg nem nagyon szoktam esküvőkre járni. Egyik barátnőm testvérének lesz de őt nem nagyon ismerem. Menjek így lánybúcsúra? Illik vmi esküvői ajándékot vinni ha ott nem lennék csak a lánybúcsún?
2017. aug. 5. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy illik-e leánybúcsúra, nem tudom. Kérdezd meg a többi lányt, aki szintén megy.

Ne problémázz azon, hogy egyedül mész, már miért is ne mennél? Még az is előfordulhat, hogy ott megismerkedsz valakivel. Nem egyedi eset. A húgom barátnője az én esküvőmön ismerkedett meg a mostani barátjával.

Az esküvőre illik nászajándékot vinni. Kb. 20 ezret akár borítékban, akár vásárlási utalványban. Tárgyi ajándékot, vázát, háztartási gépet nem szabad, mert lehet, hogy van, a másik szempont, hogy lehet, hogy nekik nem tetszik.

Ilyen kor a pénz, vagy utalvány az észszerű.

2017. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!