Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, ha inkább elmegyek...

Jól teszem, ha inkább elmegyek otthonról amíg a párom elhozza magunkhoz a gyerekét?

Figyelt kérdés
A párom minden szombaton elhozza a 7 éves kislányát hozzánk, olyankor ugye nálunk eszik, otthon vagyunk hárman, játszunk, számítógépezünk, ha jó idő van csavargunk, de a párom exe mindig kifaggatja a gyereket hogy mi volt apádéknál és amibe tud beleköt. Beleköt abba hogy mit főztem, pedig normális kaját csinálok, meg hogy mi a négy fal között mit csináltunk, miért nem azt csináltuk, hánytól hány óráig van nálunk a gyerek, lehetőleg minél tovább legyen, mert addig se nyűglődik vele, ha fél órával később van elhozva már balhézik stb. Arra gondoltam ilyenkor otthon se leszek és főzni se fogok mert elegem van hogy a gyereken keresztül mindent tud és utána meg piszkál.
2015. nov. 14. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
12%

Csak egy kerdes es te ezt honnan tudod ezeket az információkat hogy a gyereket kifagatja az edesanya?


Egyebkent nem teszed hol ha csak úgy kaja nelkul ott ahogy a gyereket nem a te feleloseged igaz de szegeny gyereket ne buntsed.

2015. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%

És te honnan tudod, hogy mit kérdez a gyerektől és mit reagál az elmondottakra? :-)

Egyikőtök 19, a másik egy híján 20. Jó lenne felnőni, és a baromfiudvar-kotkodácsolásból kihagyni azt a szerencsétlen gyereket.

2015. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az apjának mondja, onnan tudom. Nem akarom büntetni a gyereket, de engem ne csesztessen senki. Örülnie kéne hogy fogadom a gyereket minden hétvégén, nem pedig szemétkedni.
2015. nov. 14. 11:19
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
És hogyan piszkál,telefonon keresztül ? Nem kell neki felvenni,nem kell vele beszélni.
2015. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%
2es 😊 ezert kérdeztem az első valaszokent😊
2015. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem hív fel, nem is beszélünk, hanem a páromon kéri számon és neki panaszkodik! Elegem van hogy alkalmazkodnom kell nem a gyerekhez, hanem a volt feleséghez.
2015. nov. 14. 11:23
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

1. Ha normálisan gondolkodnál, akkor eszedbe sem jutna ilyen, a gyereknek minden normális ember készítene ennivalót meg nem kerülné, hülyeségböl.


2. Ha az anya a párodnak mondogatja a kritikákat, akkor egyrészt a párod dolga leállítani az exet, másrészt neki nem kellene továbbmondani feléd ezeket.


3. Az ex véleménye normál embernek nem számít, ha kifogásol ezt-azt, azzal nem érdemes foglalkozni.

2015. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem te fogadod, hanem a párod, akit így kaptál, csomagban. Ha nem tudod elfogadni a helyzetet, előbb-utóbb a kapcsolat rovására megy. Mi a fenéért nem bírsz ezen felülemelkedni? Vagy leállítani a párod, ha erről beszél? Ne haragudj, de szerintem fölöslegesen turbózzátok ezt az egészet.
2015. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
Keszits kajat,de menj el par orara, majd erj vissza mielott menne a gyerek, igy kettesben lesz az apjaval, es teged se kritizalnak.
2015. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
ne huzd fel magad majd az exnek is lesz uj parja aztan leaal megszokja a szabad hetvegeit
2015. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!